Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

13.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti
20.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
24.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 25.11.2017 - Svatojánská 20

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:42:32 Churaňová Radka 1977 TJ Lokomotiva Trutnov 200 1. 200
2. 00:45:17 Tuhovčáková Veronika 1984 195 1. 200
3. 00:46:24 Andrlová Veronika 1990 Kerberos 190 2. 195
4. 00:47:15 Slavíková Eva 1984 185 3. 190
5. 00:47:27 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 180 4. 185
6. 00:48:40 Hájková Kristýna 1984 sk babice 176 5. 180
7. 00:49:06 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 172 2. 195
8. 00:49:46 Jeřábková Jana 1984 168 6. 176
9. 00:50:08 Šolcová Veronika 1976 Šolc Team 164 3. 190
10. 00:50:53 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 160 1. 200
11. 00:51:23 Teplá Jana 1979 Úvaly 156 4. 185
12. 00:51:34 Mališová Karla 1960 USK Praha 152 1. 200
13. 00:51:38 Bodnarová Iveta 1976 MK Kladno 148 5. 180
14. 00:51:56 Parhová Adéla 1990 Prague triatlon 144 7. 172
15. 00:53:00 Sajdlová Jana 1983 Žižkovký Tygři 140 8. 168
16. 00:53:40 Mačenková Karolína 1989 Běžecký klub České spořitelny 137 9. 164
17. 00:53:59 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 134 6. 176
18. 00:54:02 Kavandová Petra 1992 131 10. 160
19. 00:54:22 Křížová Lenka 1974 AC Praha 128 7. 172
20. 00:54:32 Kafková Lucie 1982 Zdice 125 8. 168
21. 00:54:37 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 122 11. 156
22. 00:54:48 Gregorová Daniela 1974 Komárov 119 9. 164
23. 00:54:52 Samková Nikola 1988 Běžecký klub České spořitelny 116 12. 152
24. 00:55:08 Košinová Kamila 1990 113 13. 148
25. 00:55:36 Zahálková Jindra 1961 Chlumčany 110 2. 195
26. 00:56:15 Hrušková Lucie 1973 Hejvy´s intimmate Team 108 10. 160
27. 00:57:32 Kroupova Petra 1984 106 14. 144
28. 00:58:22 Burianová Andrea 1989 104 15. 140
29. 00:58:31 Ciprová Oldřiška 1979 Forrest Gump Team 102 11. 156
30. 00:58:56 Kašpírková Radka 1981 Dobříš 100 12. 152
31. 00:59:00 Růžičková Jana 1991 MK Kladno 98 16. 137
32. 00:59:36 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 96 2. 195
33. 00:59:44 Slezáková Michaela 1967 Loko Zdice 94 3. 190
34. 01:00:15 Háková Kateřina 1992 TTT 92 17. 134
35. 01:00:25 Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 90 13. 148
36. 01:00:43 Mikulová Renata 1971 ARON STARS Beroun 88 4. 185
37. 01:01:36 Bečvářová Lenka 1973 86 14. 144
38. 01:03:28 Holubová Magdaléna 1995 Loko Beroun 84 18. 131
39. 01:04:03 Růžičkocá Jitka 1966 82 5. 180
40. 01:04:18 Holasová Jarmila 1954 Praha 4 80 3. 190
41. 01:04:50 Hořejšová Hana 1960 Příbram 78 4. 185
42. 01:04:53 Brunnerová Jana 1974 76 15. 140
43. 01:04:56 Forejtová Jitka 1979 Jdu běhat 74 16. 137
44. 01:07:12 Svobodová Dana 1952 Příbram 72 5. 180
45. 01:08:20 Zbuzková Lenka 1978 CK Záluží 70 17. 134
46. 01:08:46 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 68 6. 176
47. 01:09:26 Albrechtová Kateřina 1977 CK bicisport 66 18. 131
48. 01:12:27 Kuklová Květa 1983 64 19. 128
49. 01:16:30 Bartošová Milada 1953 Příbram 62 7. 172

Soubory k závodu od pořadatelů:

Fotky od Miroslava Vondry, od Martina Šandery

Výsledky: Ženy - celkově ¦ Muži - celkově ¦ Ženy - kat ¦ Muži - katDatové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: