Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (45)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (122)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 8.4.2017 - Jarní běh Dražovkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:25:47 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 200 1. 200
2. 00:26:00 Franěk Jan 1998 Triklub Příbram 195 1. 200
3. 00:26:40 Šmíd Martin 1980 Střelka Brno 190 2. 195
4. 00:27:08 Hostička Jan 1979 Příbram 185 3. 190
5. 00:27:11 Minařík Petr 1976 Rokycany 180 1. 200
6. 00:27:55 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 176 1. 200
7. 00:28:08 Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb 172 4. 185
8. 00:28:13 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 168 2. 195
9. 00:28:15 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 164 5. 180
10. 00:28:15 Šimurda Richard 1971 ÚSK CS Plzeň 160 3. 190
11. 00:28:36 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 156 6. 176
12. 00:28:53 Machuta Matěj 1997 Team Internet Pb 152 7. 172
13. 00:29:39 Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun 148 8. 168
14. 00:29:53 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 144 2. 195
15. 00:30:55 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 140 4. 185
16. 00:31:01 Charvát Jan 1998 Zaječov 137 2. 195
17. 00:31:23 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 134 5. 180
18. 00:31:32 Černohorský Tomáš 1997 Internet Příbram 131 9. 164
19. 00:31:52 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 128 6. 176
20. 00:31:54 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 125 7. 172
21. 00:31:57 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 122 8. 168
22. 00:32:02 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 119 9. 164
23. 00:32:12 Homolka Petr 1974 Hořovice 116 10. 160
24. 00:32:17 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 113 10. 160
25. 00:32:20 Kindl Marek 1969 Loko Beroun 110 11. 156
26. 00:32:23 Škrlant Martin 1979 Žebrák 108 11. 156
27. 00:32:36 Rataj Pavel 1969 Rokycany 106 12. 152
28. 00:32:44 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 104 3. 190
29. 00:32:53 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 102 12. 152
30. 00:33:03 Mejzr Dušan 1974 Veverky 100 13. 148
31. 00:33:21 Votava Jakub 1992 Komárov 98 13. 148
32. 00:33:23 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 96 14. 144
33. 00:33:47 Pichlík Roman 1977 Cerhovice 94 14. 144
34. 00:34:08 Turek Jiří 1962 Chaloupky 92 4. 185
35. 00:34:22 Kubeš Jiří 1995 Loko Plzeň 90 15. 140
36. 00:34:31 Achrer Josef 1982 Táborníci Beroun 88 16. 137
37. 00:34:39 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 86 15. 140
38. 00:34:43 Hurajt Marek 1987 Hořovice 84 17. 134
39. 00:34:55 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 82 18. 131
40. 00:35:10 Zadražil Michal 1979 Hořovice 80 19. 128
41. 00:35:18 Sarnovský Ladislav 1979 VK Blesk 78 20. 125
42. 00:35:22 Váňa Miloslav 1963 Bohutín 76 5. 180
43. 00:35:30 Flachs Michal 1987 Podlesí 74 21. 122
44. 00:35:36 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 72 1. 200
45. 00:35:41 Hošek Stanislav 1974 Buková 70 16. 137
46. 00:35:53 Hřídel Radek 1974 Příbram 68 17. 134
47. 00:36:08 Červenka Eliáš 1975 Ženci Nový Knín 66 18. 131
48. 00:36:10 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 64 19. 128
49. 00:36:11 Smetana Michal 1973 Smetana TEAM 62 20. 125
50. 00:36:42 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 60 2. 195
51. 00:36:53 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 58 21. 122
52. 00:37:02 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 56 22. 119
53. 00:37:04 Novák Tomáš 1982 Občov 54 22. 119
54. 00:38:01 Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez 52 23. 116
55. 00:38:02 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 50 23. 116
56. 00:38:12 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 48 3. 190
57. 00:38:27 Čanda Jan 1985 SK Tochovice 46 24. 113
58. 00:38:47 Cikán Jaroslav 1955 Příbram 44 4. 185
59. 00:39:28 Hrach Václav 1974 Spartak Hořovice 42 24. 113
60. 00:39:54 Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy 40 25. 110
61. 00:41:05 Ševít Jan 1973 Srub Hořovice 39 25. 110
62. 00:41:24 Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice 38 5. 180
63. 00:41:35 Růžička Václav 1986 Chovatelé Jince 37 26. 108
64. 00:41:45 Vávra Pavel 1990 Vorvani 36 27. 106
65. 00:42:41 Krahulec Marek 1988 Lochovice 35 28. 104
66. 00:43:41 Vávra Petr 1994 Vorvani 34 29. 102
67. 00:44:05 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 33 26. 108
68. 00:44:20 Kaprhál Jan 1979 Rpety 32 30. 100
69. 00:48:00 Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky 31 6. 176
70. 00:51:00 Zima Martin 0000 TJ Všeradice 30 27. 106
201. 00:19:11 Les Josef 1947 TJ Maratonstav 0 1. 200
202. 00:19:24 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 0 2. 195
203. 00:19:42 Svoboda Jan 1943 Příbram 0 3. 190
204. 00:22:40 Kříž Vladimír 1943 SK Sporting Příbram 0 4. 185
205. 00:29:23 Kylián Zdeněk 1940 Plzeň 0 5. 180
206. 00:32:53 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 0 6. 176

Soubory k závodu od pořadatelů:

vysledky_jarni_drazovka_2017.xls
Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: