Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (65)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 21.5.2017 - Brdská 12

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:48:26 Kotlíková Petra 1982 200 1. 200
2. 00:57:01 Večerková Marcela 1981 Veverky 195 2. 195
3. 00:57:55 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 190 1. 200
4. 00:58:44 Nováková Kamila 1989 185 1. 200
5. 00:59:09 Kadlecová Zuzana 1990 Lhota u Příbrami 180 2. 195
6. 01:01:54 Povalová Eva 1984 176 3. 190
7. 01:02:09 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 172 2. 195
8. 01:02:38 Zahálková Jindra 1961 Chlumčany 168 1. 200
9. 01:03:37 Kamicová Pavlína 1982 Malá Buková 164 3. 190
10. 01:03:59 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 160 4. 185
11. 01:04:33 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 156 4. 185
12. 01:06:19 Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram 152 5. 180
13. 01:06:30 Prunerová Eva 1979 --- 148 6. 176
14. 01:06:37 Kolesarova Maria 1987 144 5. 180
15. 01:07:07 Vesecká Renáta 1973 Příbram 140 7. 172
16. 01:07:37 Veselá Adéla 1986 137 6. 176
17. 01:07:56 Hušková Zuzana 1987 Praha 134 7. 172
18. 01:08:46 Červená Olga 1964 BK Elán Zruč 131 3. 190
19. 01:10:32 Eliášová Nikol 1975 TRI Klub Příbram 128 8. 168
20. 01:11:02 Švarcová Barbora 1975 Žižkovský tygři 125 9. 164
21. 01:12:35 Sedláčková Denisa 1977 122 10. 160
22. 01:12:46 Melnykova Julie 1985 --- 119 8. 168
23. 01:15:16 Matulová Alice 1978 relax 116 11. 156
24. 01:15:19 Krůtová Marcela 1971 Lhota 113 4. 185
25. 01:15:42 Burianová Andrea 1989 110 9. 164
26. 01:16:32 Součková Helena 1962 Tochovice 108 2. 195
27. 01:16:59 Chmelařová Natálie 1998 106 1. 200
28. 01:17:08 Zítková Tereza 1999 Dominikální Paseky 104 2. 195
29. 01:18:38 Jámborová Daša 1978 Dukla Praha 102 12. 152
30. 01:18:45 Hošková Martina 1973 Buková 100 13. 148
31. 01:24:40 Bartošová Milada 1953 Příbram 98 3. 190
32. 01:25:00 Kryvobokova Dariya 1998 Příbram 96 3. 190
33. 01:27:11 Pecková Jana 1992 94 10. 160
34. 01:54:23 Fraňková Kateřina 1962 92 4. 185

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky v pdf: Děti ¦ 12 ¦ 25 ¦ Nordic walking ¦ Cruiser

Fotky: Zajíc cup ¦ Brdská

Videa od časomíry: Kluci do 7 let ¦ Dívky do 7 let ¦ Děti 8-9 let

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: