Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (78)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 21.5.2017 - Brdská 12

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:45:16 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 200 1. 200
2. 00:45:37 Křeček Jiří 1998 Eleven Run Team 195 1. 200
3. 00:46:57 Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb 190 2. 195
4. 00:47:27 Pavlišen Petr 1999 SK Sporting PB 185 2. 195
5. 00:47:37 Sůsa Jakub 1988 Koko Team 180 3. 190
6. 00:50:04 Koláček Jan 1985 --- 176 4. 185
7. 00:51:06 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 172 1. 200
8. 00:51:21 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 168 1. 200
9. 00:51:37 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 164 2. 195
10. 00:52:24 Touška Kryštof 1987 160 5. 180
11. 00:52:54 Rataj Pavel 1969 Rokycany 156 3. 190
12. 00:53:24 Lisner Jakub 1985 Rokycany 152 6. 176
13. 00:54:06 Kašák Lubuš 1968 Višňová 148 4. 185
14. 00:55:04 Brož Lubomír 1980 Příbram 144 7. 172
15. 00:55:54 Tůma Pavel 1985 LOKO Beroun 140 8. 168
16. 00:56:12 Plicka Jiří 1994 137 9. 164
17. 00:56:51 Smítal Jan 1985 Drahlín 134 10. 160
18. 00:57:42 Staněk Kamil 1986 Praha 131 11. 156
19. 00:58:19 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 128 12. 152
20. 00:58:35 Váňa Miloslav 1963 Bohutín 125 2. 195
21. 00:58:52 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 122 1. 200
22. 00:58:59 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 119 13. 148
23. 00:59:07 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 116 5. 180
24. 01:00:10 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 113 6. 176
25. 01:00:15 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 110 14. 144
26. 01:00:24 Břicháček Miloš 1981 Počaply 108 15. 140
27. 01:01:21 Brožík Valdemar 1976 --- 106 7. 172
28. 01:01:22 Fousek Vlastimil 1978 PBC 104 16. 137
29. 01:01:55 Štengl Stanislav 1989 Holýšov 102 17. 134
30. 01:01:56 Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez 100 8. 168
31. 01:02:49 Zatloukal Martin 1973 98 9. 164
32. 01:03:25 Ernst Michal 1977 THC Bohutín 96 10. 160
33. 01:03:27 Kolesar Michal 1985 94 18. 131
34. 01:03:47 Cikán Jaroslav 1955 Příbram 92 2. 195
35. 01:03:55 Fiala Tomáš 1981 --- 90 19. 128
36. 01:04:19 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 88 3. 190
37. 01:04:26 Vávra Pavel 1990 Vorvani 86 20. 125
38. 01:04:46 Švenda Václav 1974 MěÚ Příbram 84 11. 156
39. 01:05:02 Skalický Jan 1981 Láz 82 21. 122
40. 01:05:08 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 80 22. 119
41. 01:05:12 Král Václav 1983 Plzeň 78 23. 116
42. 01:06:03 Bauer Martin 1977 SK Ďolín 76 12. 152
43. 01:06:15 Molčan Petr 1957 Příbram 74 3. 190
44. 01:06:23 Takacs Tibor 1985 72 24. 113
45. 01:06:50 Haken Tomáš 1977 JINCE 70 13. 148
46. 01:06:51 Simon Jaroslav 1976 68 14. 144
47. 01:07:03 Mareš Martin 1963 Zruč-Senec 66 4. 185
48. 01:08:23 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 64 4. 185
49. 01:08:56 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 62 15. 140
50. 01:09:25 Vávra Petr 1994 Vorvani 60 25. 110
51. 01:09:49 Lhota Vojtěch 1987 Osamělý poustevník 58 26. 108
52. 01:10:42 Maroš Lubomír 1981 Hrádek 56 27. 106
53. 01:12:43 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 54 5. 180
54. 01:13:37 Kříž Vladimír 1943 SK Sporting Příbram 52 1. 200
55. 01:16:59 Langer Jaroslav 1998 50 3. 190
56. 01:27:30 Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky 48 5. 180
57. 01:41:05 Mašek Tomáš 1976 Rungo 46 16. 137
58. 01:54:25 Franěk Vlastimil 1960 Vysol 44 6. 176

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky v pdf: Děti ¦ 12 ¦ 25 ¦ Nordic walking ¦ Cruiser

Fotky: Zajíc cup ¦ Brdská

Videa od časomíry: Kluci do 7 let ¦ Dívky do 7 let ¦ Děti 8-9 let

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: