Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

18.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (126)
25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (35)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (98)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 21.5.2017 - Brdská 25

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:33:12 Gerych David 1977 AK Kroměříž 200 1. 200
2. 01:37:15 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 195 1. 200
3. 01:39:26 Ekl Tomáš 1983 Ironstar Beroun 190 2. 195
4. 01:40:17 Ďuk Jan 1981 Hisport team 185 3. 190
5. 01:41:39 Konvalinka Matěj 1999 Tri Klub Příbram 180 1. 200
6. 01:42:16 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 176 4. 185
7. 01:43:17 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 172 5. 180
8. 01:43:45 Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun 168 2. 195
9. 01:45:02 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 164 1. 200
10. 01:46:19 Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři 160 6. 176
11. 01:46:59 Urban Jaroslav 1984 Atletika Stará Boleslav 156 7. 172
12. 01:47:25 Hradecký Jan 1983 Internet Příbram 152 8. 168
13. 01:51:30 Danko Filip 1987 Praha 148 9. 164
14. 01:54:42 Koňák Petr 1986 Křemešnický pivaři 144 10. 160
15. 01:54:54 Soukup Petr 1976 Příbram 140 3. 190
16. 01:56:05 Pavliš Jiří 1984 Praha 5 137 11. 156
17. 01:56:17 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 134 4. 185
18. 01:56:36 Bodický Michal 1997 --- 131 12. 152
19. 01:59:34 Scheu Harald 1969 LMB 128 5. 180
20. 02:00:00 Kuriš Radek 1971 Praha 4 125 6. 176
21. 02:00:26 Hubáček Pavel 1984 Plzeň 122 13. 148
22. 02:01:38 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 119 2. 195
23. 02:02:16 Šiman Eduard 1965 Praha 10 116 3. 190
24. 02:03:07 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 113 7. 172
25. 02:04:28 Černohorský Tomáš 1997 Internet Příbram 110 14. 144
26. 02:05:28 Souček Filip 1984 Tochovice 108 15. 140
27. 02:05:44 Duník Štěpán 1975 Příbram 106 8. 168
28. 02:06:10 Turský Tomáš 1983 --- 104 16. 137
29. 02:07:16 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 102 9. 164
30. 02:07:56 Dolejš Rudolf 1958 JIKO Čácha Sušice 100 4. 185
31. 02:08:26 Prenosil Stanislav 1972 Březnice 98 10. 160
32. 02:09:21 Bambas Petr 1981 --- 96 17. 134
33. 02:10:07 Hošek Stanislav 1974 Buková 94 11. 156
34. 02:10:28 Dubský Dalibor 1971 Plzeň 92 12. 152
35. 02:10:33 Flachs Michal 1987 Podlesí 90 18. 131
36. 02:10:38 Šnobl Jiří 1959 Příbram 88 5. 180
37. 02:10:40 Svátek Lubomír 1958 Praha 86 6. 176
38. 02:10:41 Chrastina Jaroslav 1973 --- 84 13. 148
39. 02:10:49 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 82 14. 144
40. 02:10:53 Provazník Jan 1979 Bohutín 80 19. 128
41. 02:11:00 Štefanič Michal 1968 Triklub Příbram 78 15. 140
42. 02:11:13 Bábíček Matěj 1974 Příbram 76 16. 137
43. 02:12:23 Kožaný David 1980 Ejpovice 74 20. 125
44. 02:12:39 Beniška Michal 1978 Písek Semice 72 21. 122
45. 02:13:18 Morav Pavel 1972 70 17. 134
46. 02:13:19 Jindřich Josef 1973 Zlej sen 68 18. 131
47. 02:15:21 Čekan Václav 1969 Vyběhej se 66 19. 128
48. 02:15:34 Vesecký Jiří 1973 Příbram 64 20. 125
49. 02:15:42 Kůstka Josef 1973 SKP ŠPS Domažlice 62 21. 122
50. 02:16:18 Novotný Jiří 1969 Klub bikerů Teta 60 22. 119
51. 02:17:06 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 58 1. 200
52. 02:17:28 Mejzr Dušan 1974 Veverky 56 23. 116
53. 02:17:46 Wendler Jan 1979 UWG 54 22. 119
54. 02:17:47 Nolč Alois 1979 UWG 52 23. 116
55. 02:19:09 Zárybnický Jan 1978 Bike Club Brdy 50 24. 113
56. 02:20:05 Kareš Martin 1973 Vižina 48 24. 113
57. 02:23:45 Matyáš Radek 1977 Háje 46 25. 110
58. 02:24:07 Čížek Jan 1980 GW Slavče 44 25. 110
59. 02:25:40 Frýdl Tomáš 1981 L3N Lepší Něco Než Nic 42 26. 108
60. 02:26:54 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 40 7. 172
61. 02:27:41 Kopal Jakub 1990 Jiskra Lisovice 39 27. 106
62. 02:28:15 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 38 26. 108
63. 02:30:15 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 37 2. 195
64. 02:30:35 Šourek Václav 1966 Strýčkovy 36 8. 168
65. 02:31:13 Josl Lubomir 1962 Praha 35 9. 164
66. 02:32:20 Tvrdík Jiří 1976 Plzeň 34 27. 106
67. 02:34:53 Holeček Petr 1996 Vyběhej se 33 28. 104
68. 02:39:50 Valeš Milan 1960 Homolkovi/Plzeň 32 10. 160
69. 02:39:51 Holý Bohuslav 1954 žížnivá čára/česká bříza 31 3. 190
70. 02:43:32 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 30 28. 104
71. 02:44:46 Olbert Tomáš 1964 MK Herducka 29 11. 156
72. 02:46:00 Vaněk Petr 1966 FITNESS & RELAX LEV NOVÝ BYDŽO 28 12. 152
73. 02:54:25 Rišian Michal 1977 27 29. 102

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky v pdf: Děti ¦ 12 ¦ 25 ¦ Nordic walking ¦ Cruiser

Fotky: Zajíc cup ¦ Brdská

Videa od časomíry: Kluci do 7 let ¦ Dívky do 7 let ¦ Děti 8-9 let

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: