Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

12.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
2.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
8.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (10)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 1-100 z celkem 285   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
1. Medová Ivana 1977 Zbečno1835 (0) 10
2. Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram1832 (0) 10
3. Povalová Eva 1984 1617 (0) 10
4. Kubínová Ivana 1980 1575 (0) 9
5. Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram1531 (0) 9
6. Gregorová Daniela 1974 Komárov1426 (0) 10
7. Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká1376 (0) 9
8. Dudášová Monika 1966 SK Vlaška1374 (0) 11
9. Houžvičková Kateřina 1984 Příbram1362 (0) 10
10. Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B1258 (0) 10
11. Kroupova Petra 1984 1252 (0) 9
12. Jeřábková Jana 1984 1197 (0) 7
13. Kafková Lucie 1982 Zdice1138 (0) 8
14. Hartmanová Stanislava 1958 ---1137 (0) 10
15. Sirůčková Jana 1980 Příbram951 (0) 10
16. Frantová Andrea 1985 Loko Beroun934 (0) 5
17. Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník926 (0) 9
18. Svobodová Dana 1952 Příbram913 (0) 9
19. Turečková Jana 1968 Česká pojišťovna888 (0) 7
20. Hořejšová Hana 1960 Příbram859 (0) 8
21. Večerková Marcela 1981 Veverky818 (0) 5
22. Bartošová Milada 1953 Příbram780 (0) 10
23. Šamanová Simona 2000 Loko Beroun775 (0) 4
24. Cibulková Markéta 1983 Iron Stars Beroun760 (0) 4
25. Burianová Andrea 1989 732 (0) 6
26. Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš716 (0) 5
27. Jandurová Iva 1985 za sebe712 (0) 5
28. Krůtová Marcela 1971 Lhota701 (0) 6
29. Mališová Karla 1960 USK Praha656 (0) 4
30. Nováková Lenka 1975 636 (0) 7
31. Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb623 (0) 4
32. Beránková Jaroslava 1962 Žebrák610 (0) 8
33. Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun601 (0) 5
34. Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram590 (0) 3
35. Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram570 (0) 3
36. Krátká Jana 1992 557 (0) 5
37. Třísková Katarina 1971 Praha 6500 (0) 3
38. Suttrová Petra 1974 Maratonci461 (0) 3
39. Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd447 (0) 5
40. Havlová Kateřina 1994 Loko Beroun414 (0) 5
41. Urbanová Zora 1974 ---413 (0) 3
42. Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice398 (0) 4
43. Gerychová Michaela 1982 Zaječov395 (0) 2
44. Křenková Renata 1980 392 (0) 3
45. Perglerová Anna 2010 Komárov390 (0) 2
46. Štefaničová Hana 1976 Příbram375 (0) 2
47. Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni362 (0) 2
48. Bartoňová Jana 1982 356 (0) 3
49. Jámborová Daša 1978 Dukla Praha333 (0) 4
50. Stříbrná Zuzana 1978 Třebáň328 (0) 2
51. Naxerová Jana 0000 VSK Plzeň320 (0) 2
52. Jírová Eva 1979 Sport - Medicine303 (0) 2
53. Krejčíková Jana 1982 302 (0) 3
54. Rosolová Ivana 1974 TK Zdice289 (0) 2
55. Rumpíková Kristina 1989 272 (0) 2
56. Sedláčková Denisa 1977 256 (0) 3
57. Kárová Iveta 1977 Maratonci246 (0) 3
58. Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun244 (0) 2
59. Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram238 (0) 2
60. Kolářová Pavla 1978 SK Vlaška230 (0) 2
61. Dostálová Vladimíra 1976 DOSSIGN!225 (0) 3
62. Kašpírková Radka 1981 Dobříš217 (0) 2
63. Churaňová Radka 1977 TJ Lokomotiva Trutnov200 (0) 1
64. Šnebergerová Lucie 1983 Praha200 (0) 1
65. Rechtoriková Linda 1987 ŠSK Borotín/SPSVD Jistebnice200 (0) 1
66. Placatková Barbora 2000 SK Sporting Příbram200 (0) 1
67. Hrstková Vladěna 1987 Kerteam200 (0) 1
68. Poznič Berny čeplak 1978 Slovenian Armed Forces200 (0) 1
69. Urbanová Jana 1981 Mníšek p.B.200 (0) 1
70. Hájková Renata 1975 TJ Maratonstav Úpice200 (0) 1
71. Válová Jitka 1972 Rožmitál B.H.A.198 (0) 2
72. Stibalová Petra 1976 brouky198 (0) 2
73. Dimitriadu Michaela 1973 Želvička team195 (0) 1
74. Mikešová Jana 1991 Sokol Nová Paka195 (0) 1
75. Accardo Francesca 1977 AC Laura195 (0) 1
76. Kubicová Ivana 1981 SDH Svinaře195 (0) 1
77. Štilcová Michaela 1981 192 (0) 2
78. Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B190 (0) 1
79. Bodnarová Iveta 1976 MK Kladno190 (0) 1
80. Palková Mirka 1979 Újezd186 (0) 2
81. Pavlů Mirka 1975 Hejvy´s Intimmate Team185 (0) 1
82. Šindlerová Jana 1969 CZ - I think beer185 (0) 1
83. Hájková Eliška 1982 AC Čimelice185 (0) 1
84. Hofmanová Markéta 1984 185 (0) 1
85. Hudecová Alena 1994 Dobříš185 (0) 1
86. Románková Věra 1991 FN Motol185 (0) 1
87. Bayerová Lenka 1968 CZ - TJ Sokol Unhošť180 (0) 1
88. Šedivá Lenka 1993 180 (0) 1
89. Šindelářová Blanka 1972 180 (0) 1
90. Dlouhá Dana 1976 Maratonci Cerhovice 180 (0) 2
91. Milesová Iva 1977 PSK Olymp Praha176 (0) 1
92. Kübler Petra 1975 DJK Schwabisch Gmünd176 (0) 1
93. Hájková Linda 1981 Modřany176 (0) 1
94. Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany172 (0) 1
95. Hrubá Gábina 1977 Skálíci172 (0) 1
96. Kerbanová Vendula 1983 VSK Humanita Praha172 (0) 1
97. Šibravová Lenka 1982 Kerteam172 (0) 1
98. Šolcová Tereza 2000 Šolc Team172 (0) 1
99. Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha172 (0) 2
100. Černá Jaroslava 1962 Tj Tochovice168 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 285   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: