Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

12.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
2.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
8.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (10)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 13.1.2018 - Běh partyzánskou stezkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:39:08 Hrstková Vladěna 1987 Kerteam 200 1. 200
2. 00:41:56 Šamanová Simona 2000 Loko Beroun 195 1. 200
3. 00:42:06 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 190 2. 195
4. 00:42:48 Cibulková Markéta 1983 Iron Stars Beroun 185 1. 200
5. 00:42:52 Medová Ivana 1977 Zbečno 180 2. 195
6. 00:43:33 Jeřábková Jana 1984 176 3. 190
7. 00:44:35 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 172 1. 200
8. 00:44:58 Stříbrná Zuzana 1978 Třebáň 168 3. 190
9. 00:45:36 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 164 2. 195
10. 00:46:05 Mališová Karla 1960 USK Praha 160 1. 200
11. 00:46:56 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 156 4. 185
12. 00:48:17 Blažková Jana 1977 Rokycany 152 4. 185
13. 00:48:36 Povalová Eva 1984 148 5. 180
14. 00:49:09 Gregorová Daniela 1974 Komárov 144 5. 180
15. 00:49:14 Kafková Lucie 1982 Zdice 140 6. 176
16. 00:49:51 Jandurová Iva 1985 za sebe 137 6. 176
17. 00:50:05 Žežulková Lenka 1982 Žebrák 134 7. 172
18. 00:50:25 Burianová Andrea 1989 131 7. 172
19. 00:50:47 Rumpíková Kristina 1989 128 8. 168
20. 00:50:58 Turečková Jana 1968 Česká pojišťovna 125 3. 190
21. 00:51:50 Hašková Kristýna 1986 ZA SEBE 122 9. 164
22. 00:52:12 Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 119 8. 168
23. 00:52:50 Bečvářová Lenka 1973 116 4. 185
24. 00:54:54 Součková Michaela 1991 Vorvani 113 10. 160
25. 00:55:19 Hořejšová Hana 1960 Příbram 110 2. 195
26. 00:55:41 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 108 5. 180
27. 00:55:48 Svobodová Dana 1952 Příbram 106 1. 200
28. 00:56:51 Hartmanová Stanislava 1958 --- 104 3. 190
29. 00:58:00 Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy 102 6. 176
30. 00:58:57 Sirůčková Jana 1980 Příbram 100 9. 164
31. 00:59:05 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 98 2. 195
32. 01:01:21 Havlová Kateřina 1994 Loko Beroun 96 11. 156
33. 01:02:31 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 94 4. 185
34. 01:03:00 Jámborová Daša 1978 Dukla Praha 92 11. 156
35. 01:06:39 Kynclová Hana 1981 Doubravan Újezd 90 10. 160

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky partyzánské stezky 2018 (.xls), Fotky od Miroslava Vondry

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: