Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

17.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (86)
24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (33)
1.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 3.6.2018 - Chaloupecký kros

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:27:24 Zikmund Tomáš 1999 Triatlon team Příbram 200 1. 200
2. 00:28:00 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 195 1. 200
3. 00:28:04 Hostička Jan 1979 Příbram 190 1. 200
4. 00:29:03 Sedláček Miroslav 1999 Rozběháme Česko - Hořovice 185 2. 195
5. 00:29:51 Širanec Peter 1981 Koněprusy 180 2. 195
6. 00:29:56 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 176 2. 195
7. 00:30:02 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 172 1. 200
8. 00:30:10 Raboch Ivan 1966 Žebrák 168 2. 195
9. 00:30:19 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 164 3. 190
10. 00:30:25 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 160 3. 190
11. 00:30:32 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 156 4. 185
12. 00:31:30 Rataj Pavel 1969 Rokycany 152 4. 185
13. 00:31:57 Škrlant Martin 1979 Žebrák 148 5. 180
14. 00:32:20 Charvát Jan 1998 Zaječov 144 6. 176
15. 00:32:42 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 140 5. 180
16. 00:33:12 Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany 137 1. 200
17. 00:33:15 Kopecký Jiří 1983 Kladno 134 7. 172
18. 00:33:16 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 131 8. 168
19. 00:33:52 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 128 3. 190
20. 00:33:52 Kašák Lubuš 1968 Višňová 125 4. 185
21. 00:34:27 Flachs Michal 1987 Podlesí 122 9. 164
22. 00:34:52 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 119 5. 180
23. 00:34:54 Špecián Jiří 1982 116 10. 160
24. 00:35:43 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 113 6. 176
25. 00:35:55 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 110 6. 176
26. 00:35:57 Šnobl Jiří 1959 Příbram 108 7. 172
27. 00:36:32 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 106 7. 172
28. 00:36:51 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 104 11. 156
29. 00:36:55 Hrach Václav 1974 Spartak Hořovice 102 8. 168
30. 00:37:06 Turek Jiří 1962 Chaloupky 100 8. 168
31. 00:37:16 Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany 98 9. 164
32. 00:37:18 Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez 96 9. 164
33. 00:37:46 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 94 2. 195
34. 00:38:05 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 92 12. 152
35. 00:38:20 Skalický Jan 1981 Láz 90 13. 148
36. 00:38:36 Lukavský Simon 1974 K Komárov 88 10. 160
37. 00:38:56 Skála Milan 1960 -- 86 10. 160
38. 00:38:57 Sojka Karel 1977 Zbečno 84 11. 156
39. 00:39:22 Voříšek Jan 1973 Vorvani 82 12. 152
40. 00:39:35 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 80 11. 156
41. 00:39:36 Bauer Martin 1977 Chlustina 78 13. 148
42. 00:40:32 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 76 12. 152
43. 00:40:35 Hána Petr 1960 Sport Medica Rokycany 74 13. 148
44. 00:40:44 Kukaň František 1961 GAMA Železná Ruda 72 14. 144
45. 00:40:50 Svoboda Jan 1943 Příbram 70 1. 200
46. 00:41:47 Havlín Antonín 1955 Praha 5 68 3. 190
47. 00:42:54 Kučera Otakar 1945 sokol přeštice 66 2. 195
48. 00:44:30 Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky 64 4. 185
51. 00:45:52 Sirůček Kamil 1979 Příbram 58 15. 140
52. 00:49:31 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 56 5. 180
53. 00:50:52 Loffelmann Jan 1965 Neřežín 54 15. 140
54. 01:05:49 Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice 52 6. 176
55. 01:12:50 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 50 3. 190

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky ¦ Fotky

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: