Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Registrace

12.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (3)
19.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
16.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 16.6.2018 - Příbramský půlmaraton

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. Diplom 01:24:28 Gerychová Michaela 1982 Zaječov 200 1. 200
2. Diplom 01:30:13 Dimitriadu Michaela 1973 Želvička team 195 1. 200
3. Diplom 01:36:00 Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram 190 2. 195
4. Diplom 01:39:14 Štefaničová Hana 1976 Příbram 185 3. 190
5. Diplom 01:39:54 Šindelářová Blanka 1972 180 2. 195
6. Diplom 01:39:54 Hájková Linda 1981 Modřany 176 4. 185
7. Diplom 01:41:14 Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni 172 1. 200
8. Diplom 01:43:39 Večerková Marcela 1981 Veverky 168 5. 180
9. Diplom 01:44:12 Jeřábková Jana 1984 164 2. 195
10. Diplom 01:44:46 Povalová Eva 1984 160 3. 190
11. Diplom 01:45:14 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 156 3. 190
12. Diplom 01:46:08 Ferencová Eliška 1990 152 4. 185
13. Diplom 01:46:54 Křížová Aneta 1989 148 5. 180
14. Diplom 01:47:56 Hrachová Irena 1973 Losiná 144 4. 185
15. Diplom 01:47:57 Mlcochova Kateřina 1986 Praha 140 6. 176
16. Diplom 01:49:05 Štefanová Lucie 1979 137 6. 176
17. Diplom 01:50:00 Karasová Kristýna 1989 134 7. 172
18. Diplom 01:50:11 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 131 7. 172
19. Diplom 01:50:37 Kadlecová Zuzana 1990 Lhota u Příbrami 128 8. 168
20. Diplom 01:51:35 Urešová Sylvie 1976 Příbram 125 8. 168
21. Diplom 01:52:11 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 122 5. 180
22. Diplom 01:52:32 Vladykova Lucie 1980 119 9. 164
23. Diplom 01:54:16 Urbanová Zora 1974 --- 116 10. 160
24. Diplom 01:56:49 Gregorová Daniela 1974 Komárov 113 11. 156
25. Diplom 01:57:17 Křenková Renata 1980 110 12. 152
26. Diplom 01:57:35 Kroupova Petra 1984 108 9. 164
27. Diplom 01:58:53 Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš 106 10. 160
28. Diplom 01:59:02 Králíčková Lucie 1983 104 13. 148
29. Diplom 01:59:46 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 102 11. 156
30. Diplom 02:00:09 Bartoňová Jana 1982 100 14. 144
31. Diplom 02:00:11 Švarcová Simona 1979 Tempomakers 98 15. 140
32. Diplom 02:01:11 Kottová Veronika 1985 Plzeň 96 12. 152
33. Diplom 02:01:11 Válová Jitka 1972 Rožmitál B.H.A. 94 6. 176
34. Diplom 02:03:34 Štilcová Michaela 1981 92 16. 137
35. Diplom 02:03:40 Stehlíková Lucie 1986 Příbram 90 13. 148
36. Diplom 02:04:36 Hartmanová Stanislava 1958 --- 88 1. 200
37. Diplom 02:05:12 Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 86 7. 172
38. Diplom 02:05:58 Maršálková Michala 1980 84 17. 134
39. Diplom 02:06:11 Smíšková Olga 1979 82 18. 131
40. Diplom 02:08:13 Petriláková Zdeňka 1986 80 14. 144
41. Diplom 02:08:22 Nedorostová Zuzana 1975 Neratovice 78 19. 128
42. Diplom 02:11:42 Šnoblová Klára 1980 --- 76 20. 125
43. Diplom 02:12:56 Pšeničná Zuzana 1983 Příbram 74 21. 122
44. Diplom 02:12:56 Hrubá Žaneta 1981 PŘÍBRAM 72 22. 119
45. Diplom 02:14:32 Holecová Hanka 1977 70 23. 116
46. Diplom 02:14:32 Slámová Martina 1976 68 24. 113
47. Diplom 02:16:24 Mudrová Bohumila 1982 66 25. 110
48. Diplom 02:20:39 Hořejšová Hana 1960 Příbram 64 2. 195
49. Diplom 02:21:55 Nová Karolína 1999 Příbram 62 1. 200
50. Diplom 02:23:36 Kočí Eva 1993 Hluboš 60 15. 140
51. Diplom 02:24:41 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 58 2. 195
52. Diplom 02:27:41 Nováková Lenka 1975 56 26. 108
53. Diplom 02:31:11 Havlová Kateřina 1994 Loko Beroun 54 16. 137
54. Diplom 02:39:17 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 52 3. 190
55. Diplom 02:42:21 Křížová Dominika 1993 50 17. 134
56. Diplom 02:49:21 Kratochvilová Hana 1993 Příbram 48 18. 131
57. Diplom 02:50:03 Bartošová Milada 1953 Příbram 46 1. 200

Soubory k závodu od pořadatelů:

Rekordní počet štafet v Příbrami

Nejrychleji ze všech štafet proběhl 4 okruhy ryze mužský tým "Oregon project" v čase 1:11:14, složený z elitních českých mladých atletů Gerrona Stewarta, Petra Pavlišena, Viktora Šinágla a Jana Fraňka. Nejrychlejší kolo zvládli pod 16 minut. A pak, že to rychle v Příbrami nejde. V hlavním závodě obhájil loňské vítězství David Gerych časem 1:14:30. Jeho žena Michaela pak vyhrála mezi ženami časem 1:24:28

Výsledky: Děti, Jednotlivci, Dle kategorií, Štafety, časy kol jednotlivců, štafet, záznam doběhu nejmenších dětí

Fotky: od Františka Gehlera a fotky dětí, Luboš Toman foto

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: