Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

22.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
29.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (76)
7.10. Hořovický cvoček Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 7.4.2018 - Jarní běh Dražovkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:14:30 Placatková Barbora 2000 SK Sporting Příbram 200 1. 200
2. 00:14:36 Šamanová Simona 2000 Loko Beroun 195 2. 195
3. 00:14:56 Perglerová Anna 2010 Komárov 190 3. 190
4. 00:15:56 Cibulková Markéta 1983 Iron Stars Beroun 185 1. 200
5. 00:16:10 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 180 1. 200
6. 00:16:25 Medová Ivana 1977 Zbečno 176 2. 195
7. 00:16:37 Šolcová Tereza 2000 Šolc Team 172 4. 185
8. 00:16:39 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 168 1. 200
9. 00:17:01 Jeřábková Jana 1984 164 2. 195
10. 00:17:01 Kubínová Ivana 1980 160 3. 190
11. 00:17:14 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 156 2. 195
12. 00:17:32 Suttrová Petra 1974 Maratonci 152 4. 185
13. 00:17:47 Čížková Martina 1990 Příbram 148 3. 190
14. 00:17:48 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 144 3. 190
15. 00:18:23 Kroupova Petra 1984 140 4. 185
16. 00:18:26 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 137 5. 180
17. 00:18:30 Jandurová Iva 1985 za sebe 134 5. 180
18. 00:18:32 Zahálková Jindra 1961 Chlumčany 131 1. 200
19. 00:18:36 Pulkrábková Mirka 1989 128 6. 176
20. 00:18:42 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 125 7. 172
21. 00:18:47 Bauerová Markéta 1980 Chlum 122 6. 176
22. 00:19:22 Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 119 7. 172
23. 00:19:29 Burianová Andrea 1989 116 8. 168
24. 00:19:35 Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 113 4. 185
25. 00:19:41 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 110 5. 180
26. 00:20:03 Šroubková Marta 1961 Maraton Plzeň 108 2. 195
27. 00:20:12 Hartmanová Stanislava 1958 --- 106 3. 190
28. 00:20:19 Kašpírková Radka 1981 Dobříš 104 8. 168
29. 00:20:42 Slezáková Michaela 1967 Loko Zdice 102 6. 176
30. 00:20:46 Nováková Lenka 1975 100 9. 164
31. 00:21:04 Sedláčková Denisa 1977 98 10. 160
32. 00:21:10 Šulajová Sandra 1992 Hořovice 96 9. 164
33. 00:21:13 Svobodová Dana 1952 Příbram 94 1. 200
34. 00:21:15 Stibalová Petra 1976 brouky 92 11. 156
35. 00:21:21 Šrejberová Ludmila 1980 Lochovice 90 12. 152
36. 00:21:25 Kárová Iveta 1977 Maratonci 88 13. 148
37. 00:21:27 Dostálová Vladimíra 1976 DOSSIGN! 86 14. 144
38. 00:21:30 Hasmanová Lenka 1981 Újezd 84 15. 140
39. 00:21:31 Palková Mirka 1979 Újezd 82 16. 137
40. 00:21:40 Štamková Monika 1992 Rpety 80 10. 160
41. 00:22:14 Sirůčková Jana 1980 Příbram 78 17. 134
42. 00:22:25 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 76 4. 185
43. 00:23:01 Marvánová Branislava 1978 Králův Dvůr 74 18. 131
44. 00:23:18 Vaníčková Lucie 1972 Líška 72 7. 172
45. 00:23:37 Hořejšová Hana 1960 Příbram 70 5. 180
46. 00:23:39 Líšková Dana 1980 68 19. 128
47. 00:23:41 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 66 6. 176
48. 00:23:51 Kolenková Kateřina 1981 Hořovice 64 20. 125
49. 00:24:09 Jámborová Daša 1978 Dukla Praha 62 21. 122
50. 00:25:37 Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice 60 8. 168
51. 00:40:16 Kafková Lucie 1982 Zdice 58 22. 119

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky na 1kolo (Ženy, dorost a M70): Celkové ¦ Kategorie

Výsledky na 2 kola: Celkové ¦ Kategorie

Výsledky dětských běhů

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: