Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

12.10. Běh Bohutínem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (145)
20.10. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
9.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (16)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 15.6.2019 - Příbramský půlmaraton





Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:34:34 Šindelářová Blanka 1972 200 1. 200
2. 01:39:00 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 195 1. 200
3. 01:40:26 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 190 2. 195
4. 01:43:10 Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni 185 1. 200
5. 01:49:04 Mlcochova Kateřina 1986 Praha 180 2. 195
6. 01:49:52 Dziegielewska Ewelina 1985 Praha 176 3. 190
7. 01:50:55 Křížová Aneta 1989 172 4. 185
8. 01:53:23 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 168 3. 190
9. 01:53:43 Králíčková Lucie 1987 Příbram 164 5. 180
10. 01:57:02 Bartoňová Jana 1982 160 2. 195
11. 01:59:57 Maříková Veronika 1984 žádný klub 156 3. 190
12. 02:00:16 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 152 1. 200
13. 02:02:10 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 148 4. 185
14. 02:04:04 Urbanová Zora 1974 --- 144 4. 185
15. 02:04:28 Stehlíková Lucie 1984 140 5. 180
16. 02:04:35 Barášková Lucie 1977 Praha 137 6. 176
17. 02:04:57 Ferencová Eliška 1990 134 6. 176
18. 02:04:58 Smíšková Olga 1979 131 7. 172
19. 02:06:34 Hartmanová Stanislava 1958 --- 128 1. 200
20. 02:06:35 Štilcová Michaela 1981 125 8. 168
21. 02:08:03 Procházková Lenka 1976 122 9. 164
22. 02:09:55 Karasová Pavla 1978 119 10. 160
23. 02:10:07 Pšeničná Zuzana 1983 Příbram 116 11. 156
24. 02:10:42 Mudrová Bohumila 1982 113 12. 152
25. 02:12:00 Krejzarová Zdeňka 1986 110 7. 172
26. 02:14:22 Růžičková Kristýna 1996 VŠSK PedF UK 108 8. 168
27. 02:15:44 Skalková Natálie 1988 Praha 5 106 9. 164
28. 02:17:23 Budková Iva 1985 104 10. 160
29. 02:24:16 Benešová Alžběta 1983 Příbram 102 13. 148
30. 02:26:32 Hlaváčová Veronika 1998 100 11. 156
31. 02:28:54 Nováková Lenka 1975 98 14. 144
32. 02:29:53 Hořejšová Hana 1960 Příbram 96 2. 195
33. 02:36:25 Klimešová Hana 1982 94 15. 140
34. 02:37:02 Sirůčková Jana 1980 Příbram 92 16. 137

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky - Příbramský půlmaraton

Jednotlivci: Celkové, kategorie, časy kol

Štafety: Kategorie, časy kol

Dětské závody

Nejrychlejší kolo dne 17:40 zaběhl Tomáš Zikmund z vítězné štafety.

Doběh druhé štafety Blue Kiwi ve složení Matěj Placatka, Bára Placatková, Tereza Placatková a Veronika Novotná

Fotky:Od Luboše Tomana

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: