Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

12.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (125)
19.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
16.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (21)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

4timing








Přihlášení na Běh partyzánskou stezkou 12.1.2019

Registrace do 11.1.2019 20:20,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Běh partyzánskou stezkou dne 12.1.2019

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Barcal Richard 1981 dos amigos Muži 20 - 39 let
Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 20 - 39 let
Benda Jaroslav 1991 Příbram Muži 20 - 39 let
Beneš Vladimír 1969 Joskatel Team/ Mratín Muži 50 - 59 let
Beneš František 2010 Joskatel Team/ Mratín Hoši 8 - 9 let
Bonk Roman 1993 Fighting monkeys/ Příbram Muži 20 - 39 let
Bubla Daniel 1967 PIM BK Divoká Šárka Muži 50 - 59 let
Bublová Aneta 2008 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let
Bubník Lukáš 2008 Střela Žebrák Hoši 10 - 11 let
Bubníková Šárka 2011 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let
Čanda Jan 1985 SK Tochovice Muži 20 - 39 let
Čanda Vojtěch 2012 SK Tochovice Hoši 6 - 7 let
Čechura Jaroslav 1955 Hořovice Muži 60 - 69 let
Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči Muži 40 - 49 let
Černá Tereza 2013 Bios Fit Dívky 6 - 7 let
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Hoši 8 - 9 let
Dítě Martin 1968 Štěchovice Muži 50 - 59 let
Dolejš Jakub 2009 Loko Beroun Hoši 10 - 11 let
Dolejš Matěj 2014 SK Kelti Beroun nejmladší kluci 2014 a mladší
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram Muži 20 - 39 let
Dziegielewska Karolina 2010 Clovicek Praha Dívky 8 - 9 let
Dziegielewska Marta 2014 Clovicek Praha nejmladší dívky 2014 a mladší
Erdinger Josef 1981 Komárov Muži 20 - 39 let
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let
Flígr Daniel 1975 Krotitelé dechů Muži 40 - 49 let
Forst Jan 1978 Osek Muži 40 - 49 let
Forst Vilém 2012 Osek Hoši 6 - 7 let
Fousek Vlastimil 1978 Vorvani Muži 40 - 49 let
Franěk Tomáš 2008 Triatlon Team Příbram Hoši 10 - 11 let
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Ženy 45 - 54 let
Fraňková Natálie 2004 Triatlon Team Příbram Dívky 14 - 15 let
Frantová Andrea 1985 Loko Beroun Ženy 20 - 34 let
Hájková Tereza 1976 Loko Beroun Ženy 35 - 44 let
Hána Petr 1965 Sport-medicine Rokycany Muži 50 - 59 let
Hatinová Kateřina 2008 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let
Hatinová Magdalena 2012 Střela Žebrák Dívky 6 - 7 let
Hlas Jakub 1989 PSK Olymp Praha Muži 20 - 39 let
Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let
Hodačová Natálie 2009 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let
Hodačová Dominika 2012 Králův Dvůr Dívky 6 - 7 let
Holý Filip 1994 Plzeň Muži 20 - 39 let
Hora Honza 1971 Aktuář Hořovice Muži 40 - 49 let
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 40 - 49 let
Hošek Ondřej 2005 Buková Hoši 14 - 15 let
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Hoši 12 - 13 let
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 let
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let
Charvát Jan 1998 TJ Zaječov Muži 20 - 39 let
Iskov Barbora 2009 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 8 - 9 let
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 let
Jung Roman 1979 Zavodou Muži 40 - 49 let
Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let
Kaiserova Jiřina 1976 Příbram Ženy 35 - 44 let
Karas Tomáš 1967 Tisová Muži 50 - 59 let
Karasová Věra 1972 Tisová Ženy 45 - 54 let
Karasová Daniela 2003 Tisová Dorostenky
Karasová Anna 2006 Tisová Dívky 12 - 13 let
Kinclová Nikola 2000 SK Doubravan Újezd Juniorky
Klementova Anna 2010 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Klementova Olivie 2012 Loko Beroun Dívky 6 - 7 let
Klindera Pavel 1994 Příbram Muži 20 - 39 let
Kořán Jiří 1990 Muži 20 - 39 let
Krčilová Tereza 2009 TJ LOKO BEROUN Dívky 10 - 11 let
Krčilová Kateřina 2010 TJ LOKO BEROUN Dívky 8 - 9 let
Krejčí Jitka 1985 Ženy 20 - 34 let
Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči Ženy 35 - 44 let
Kudrová Nelly 1980 Kesnerka Ženy 35 - 44 let
Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky Muži 40 - 49 let
Lacina Josef 1978 Gladiator training Kralupy Muži 40 - 49 let
Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno Muži 40 - 49 let
Mosler Ignác 2006 Gymnázium Příbram Hoši 12 - 13 let
Moslerová Alžběta 2008 5. ZŠ Příbram Dívky 10 - 11 let
Pánek Michal 1981 Rožmitál pod Třemšínem Muži 20 - 39 let
Pánek Norbert 2016 Rožmitál pod Třemšínem nejmladší kluci 2014 a mladší
Pásztor Tomáš 1988 Jince Muži 20 - 39 let
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 50 - 59 let
Plavec Hynek 1978 D. Dušníky Muži 40 - 49 let
Podoláková Martina 1989 Nitra Ženy 20 - 34 let
Pokorná Tereza 2007 loko Beroun Dívky 12 - 13 let
Povalová Eva 1984 Ženy 35 - 44 let
Puškár Ivan 1965 Záluži Muži 50 - 59 let
Rataj Pavel 1969 Rokycany Muži 50 - 59 let
Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se Pb / Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let
Rumpík Viktor 1988 Loko Beroun Muži 20 - 39 let
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let
Řezáč Václav 1987 Příbram Muži 20 - 39 let
Sedláček Miroslav 1999 Hořovice Muži 20 - 39 let
Sehnal Adrien 1953 SC Radotín Muži 60 - 69 let
Schovánek Milan 1962 Krčský les B Muži 50 - 59 let
Schusová Eliška 2014 MŠ Řevnice nejmladší dívky 2014 a mladší
Skalický Jan 1981 Vorvani Muži 20 - 39 let
Sládeček Jakub 1974 Senešnice Muži 40 - 49 let
Sladký Lukáš 1987 Vorvani Muži 20 - 39 let
Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 35 - 44 let
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosyn Muži nad 70 let
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosyn Ženy nad 65 let
Šafránková Klára 1978 Jenštejn Ženy 35 - 44 let
Širanec Peter 1981 Koněprusy Muži 20 - 39 let
Škaryd Martin 1985 Muži 20 - 39 let
Škaryd Richard 2016 nejmladší kluci 2014 a mladší
Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez Muži 40 - 49 let
Šťastná Zdeňka 2010 ZŠ Jitřní Dívky 8 - 9 let
Šťastný Tomáš 1979 KERTEAM Muži 40 - 49 let
Švarc Petr 1966 Tri klub Příbram Muži 50 - 59 let
Švarc Petr 2005 Tri klub Příbram Hoši 14 - 15 let
Švarc Michal 2007 Tri klub Příbram Hoši 12 - 13 let
Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy Ženy 45 - 54 let
Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky Muži 50 - 59 let
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let
Ungr Antonín 1952 Kozojedy Muži 60 - 69 let
Vacarda Vladimír 1959 ELEVEN RUN TEAM Muži 60 - 69 let
Valuchová Julie 2009 JUVE Dívky 10 - 11 let
Valuchová Veronika 2008 JUVE Dívky 10 - 11 let
Vávra Pavel 1968 Vorvani Muži 50 - 59 let
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let
Vlk Pavel 1991 Originál 1869 Příbram Muži 20 - 39 let
Vykysalá Anna 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let
Vykysalá Barbora 2010 Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 let
Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun Muži 40 - 49 let
Werner Petr 1951 Liga 100 Praha Muži 60 - 69 let
Wiener Otakar 1956 Maratón klub Kladno Muži 60 - 69 let
Zděnovcová Aneta 2007 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 let
Zindulková Tereza 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: