Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.8. Mníšecký Wolfs Race dětské závody Podrobnosti Přihlášení (8)
16.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
22.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky






Pejšův mlýn



4timing

Přihlášení na Jinecký kros 20.6.2020

Registrace do 19.6.2020 20:00.

Seznam přihlášených na Jinecký kros dne 20.6.2020

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Bandura František 2011 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 letZdarma
Bandura Štěpánek 2015 Hořovice Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Barášek Aleš 1975 4Timing.cz Muži 40 - 49 let150,-1119060829
Bartošová Milada 1953 Vorvani/ Příbram Ženy nad 65 let150,-Zaplaceno
Bečvář Filip 2006 Biatlon Beroun Chlapci 14 - 15 let Zdarma
Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Benda Patrik 2010 Biatlon Beroun Chlapci 10 - 11 letZdarma
Beshir Ervin 1967 Zdice Muži 50 - 59 let150,-1119065680
Bezrouková Anna 2009 Loko Beroun Dívky 10 - 11 letZdarma
Bezrouková Alžběta 2012 Loko Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
Brožová Michaela 1983 Týček Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Brožová Rozálie 2017 Týček Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Bublík Marek 1985 HybridTraining Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Bureš Michal 1987 Dobříš Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Burian Dominik 2001 SquirrelsTeam 2020 Junioři150,-1119061508
Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let150,-Zaplaceno
Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Příbram Ženy 55 - 64 let150,-Zaplaceno
Čechura Jaroslav 1955 Hořovice Muži 60 - 69 let150,-Zaplaceno
Černá Laura 2016 Křešín Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Černá Kristýna 2016 Příbram Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Černá Tereza 2013 SK Sporting Příbram Dívky 6 - 7 letZdarma
Černý Matěj 2005 SK Sporting Příbram Chlapci 14 - 15 let Zdarma
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Chlapci 8 - 9 letZdarma
Černý Kryštof 2014 Křešín Chlapci 6 - 7 letZdarma
Červenka Tadeáš 2007 TJ Felbabka Chlapci 12 - 13 letZdarma
Červenka Jiří 2010 TJ Felbabka Chlapci 10 - 11 letZdarma
Číp Roman 1970 be-fit Příbram Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Dardová Nikola 2006 TJ Spartak Hořovice Dívky 14 - 15 let Zdarma
Dědina Ondřej 2017 Příbram Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Dědinová Lucie 1985 Příbram Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Dědinová Anna 2014 SK Sporting Příbram Dívky 6 - 7 letZdarma
Dítě Martin 1968 Štěchovice Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Diviš Pavel 2011 STŘELA Žebrák Chlapci 8 - 9 letZdarma
Diviš Jan 2013 STŘELA Žebrák Chlapci 6 - 7 letZdarma
Dlouhá Zdeňka 2011 Ohrazenice Dívky 8 - 9 letZdarma
Dlouhý Matyáš 2014 Ohrazenice Chlapci 6 - 7 letZdarma
Doubravová Jitka 1993 VDN Promo Ženy 20 - 34 let150,-1117069754
Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Drvoštěpová Nela 2013 Ohrazenice Dívky 6 - 7 letZdarma
Drvoštěpová Stela 2014 Ohrazenice Dívky 6 - 7 letZdarma
Duchoslav Mattias 2009 Sk Sporting Příbram Chlapci 10 - 11 letZdarma
Duchoslav Jakub 2011 Sk Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 letZdarma
Dziegielewska Ewelina 1985 Praha Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Dziegielewska Karolina 2010 Clovicek Praha Dívky 10 - 11 letZdarma
Dziegielewska Marta 2014 Clovicek Praha Dívky 6 - 7 letZdarma
Edelmann Max 2012 1.FK Příbram Chlapci 8 - 9 letZdarma
Edelmannová Emma 2016 Příbram Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Edelmannová Thea 2018 Příbram Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Fábera Martin 1976 Chaloupky Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Fáberová Dominika 2017 Chaloupky Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Filip Karel 1955 Nové Strašecí Muži 60 - 69 let150,-Zaplaceno
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Franěk Ondřej 1990 Pražská kavárna Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Fraňková Andrea 1989 Pražská kavárna Ženy 20 - 34 let150,-1119060963
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
Gregorová Daniela 1974 Komárov Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
Hacaperka Marek 2015 SK Sporting Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Hacaperka Filip 2013 SK Sporting Chlapci 6 - 7 letZdarma
Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy 55 - 64 let150,-Zaplaceno
Hejl Libor 1982 Hostomice Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Hendrych Jírová Pavla 1980 Matka na útěku/Příbram Ženy 35 - 44 let150,-1118060295
Horká Helena 1988 Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Houžvička Miloš 1978 Slavoj Obecnice Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Houžvička Matěj 2011 1FK Příbram Chlapci 8 - 9 letZdarma
Houžvičková Kateřina 1984 Příbram Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Houžvičková Jindřiška 2009 Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Houžvičková Eliška 2019 Příbram Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Hrdličková Romana 1975 Praskolesy Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
Hrňová Gloria 2017 Jinečáček Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Hvižď Leoš 1990 Muži 20 - 39 let150,-1118065786
Charvát Jan 1998 SK Doubravan Újezd Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Charvátová Hana 2004 Zaječov DorostenkyZdarma
Charvátová Věra 2005 Kvaň Dívky 14 - 15 let Zdarma
Cheníčková Petra 1979 Příbram Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Chocholova Zuzana 2010 TJ Spartak Hořovice Dívky 10 - 11 letZdarma
Chocholova Aneta 2013 TJ Spartak Hořovice Dívky 6 - 7 letZdarma
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 10 - 11 letZdarma
Jůzek Pavel 1974 Mníšek pod Brdy Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Jůzek Lukáš 2009 Mníšek pod Brdy Chlapci 10 - 11 letZdarma
Kacíř Jan 1985 ENERGON Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Kaiserova Jiřina 1976 MP Hořovice Ženy 35 - 44 let150,-1119069516
Kamzík Matěj 2008 Buková u Příbramě Chlapci 12 - 13 letZdarma
Kamzík Ondrěj 2008 Buková u Příbramě Chlapci 12 - 13 letZdarma
Karas Tomáš 1967 Bohutín Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Kinclová Nikola 2000 Sk Dkoubravan Újezd Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
Klusová Hana 1993 Šneci v běhu Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
Knaizlová Lucie 2006 TJ Felbabka Dívky 14 - 15 let Zdarma
Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Koňaříková Zdeňka 1976 Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Korbelíková Veronika 2010 Jince Dívky 10 - 11 letZdarma
Kovanda Dominik 2009 Spartak Hořovice Chlapci 10 - 11 letZdarma
Král Václav 1983 Rozběháme Česko-Plzeň Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Kratochvíl Tomáš 2014 Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma
Kratochvílová Lucie 1982 Plzeňští běžci Klub Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Kratochvílová Renata 2010 Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Krtek Ondřej 2007 Biatlon Beroun Chlapci 12 - 13 letZdarma
Krtková Michaela 2004 Liteň DorostenkyZdarma
Kutnohorský Jan 1974 Bojov Muži 40 - 49 let150,-1119063598
Lašut Aleš 1999 Zbůch Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Ludrovský Martin 1977 Kostal Kontakt Systeme Muži 40 - 49 let150,-1118064639
Lupták Matěj 2012 Svaté Pole Chlapci 8 - 9 letZdarma
Luptáková Kristýna 2014 Svaté Pole Dívky 6 - 7 letZdarma
Magera Petr 1966 Příbram Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Mališová Karla 1960 Sabzo Ženy 55 - 64 let150,-1117064965
Mansfeld Marek 2016 Jince Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Mansfeldová Magdalena 2018 Jince Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Marek Václav 1956 Sherpa Muži 60 - 69 let150,-Zaplaceno
Maršálek Daniel 2010 Pionýr Jince Chlapci 10 - 11 letZdarma
Martin ČERNÝ 2011 SK Spartak Příbram Chlapci 8 - 9 letZdarma
Maryšková Tereza 2010 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 letZdarma
Maryšková Tereza 2010 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 letZdarma
Mašková Lucka 1998 MIMONI Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
Mašková Monika 1977 MIMONI Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Matějková Petra 1993 Komárov Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
Matějovský Pavel 1965 Maratón klub Kladno Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Meruna Tomáš 2013 Králův Dvůr Chlapci 6 - 7 letZdarma
Merunová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 letZdarma
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 letZdarma
Němec Jan 1971 Strasice Muži 40 - 49 let150,-1119064951
Němeček Roman 2017 Beroun Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Němečková Lucie 1987 Beroun Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
Němečková Aneta 2013 Beroun Dívky 6 - 7 letZdarma
Nesvačil Tomáš 1968 Příbram Muži 50 - 59 let150,-1108062800
Novák Vojta 2002 SK Sporting Příbram Junioři150,-Zaplaceno
Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let150,-1114069156
Novák Lukáš 2008 SK Sporting Chlapci 12 - 13 letZdarma
Novák Vít 2014 SAD Dobříš Chlapci 6 - 7 letZdarma
Nováková Adéla 2012 Dobříš Dívky 8 - 9 letZdarma
Palková Miroslava 1978 SK Doubravan Újezd Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Palková Eliška 2012 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 letZdarma
Pavlíková Jana 1982 MIMONI Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Pergler Lukáš 1992 Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Pergler Štěpán 2018 Hořovice Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
Pernica Rostislav 2011 LBK Železná Ruda Chlapci 8 - 9 letZdarma
Pernica Radek 2013 LBK Železná Ruda Chlapci 6 - 7 letZdarma
Pernicová Lucie 2007 LBK Železná Ruda Dívky 12 - 13 letZdarma
Peták Jakub 1989 Holšiny Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Pinďák Jiří 1960 Oceloví letci Muži 60 - 69 let150,-1119068914
Prášková Kateřina 1992 Králův Dvůr Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
Procházka Martin 1997 Jince Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Riegerová Michaela 1977 Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Ritter Jakub 2018 Příbram Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Ritter Michal 2013 Sporting Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma
Rosol Jiří 1974 Loko Beroun Muži 40 - 49 let150,-1108065348
Rosolová Ivana 1974 Rossi team Ženy 45 - 54 let150,-1108066273
Roubíčková Lucie 1993 Beroun Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
Ryvola Vojtěch 1999 Praha Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Řehůřková Silvia 1981 Jince Ženy 35 - 44 let150,-1118067634
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
Sehnal Adrien 1953 IV.odboj Muži 60 - 69 let150,-1110060519
Seidl Filip 2007 Biatlon Beroun Chlapci 12 - 13 letZdarma
Seidl Matyáš 2010 Biatlon Beroun Chlapci 10 - 11 letZdarma
Slanina Teodor 2018 Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Slanina Vojtěch 2015 Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
SMEJKALOVA Denisa 1983 Jince Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Smetanová Aneta 2005 TJ Spartak Hořovice Dívky 14 - 15 let Zdarma
Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Stojčetović Dušan 2007 Příbram Chlapci 12 - 13 letZdarma
Stojčetović Petr 2012 Příbram Chlapci 8 - 9 letZdarma
Stracený Jiří 1979 MIMONI Muži 40 - 49 let150,-1115061800
Strnadová Lucie 1984 Profesionální svině Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosin Muži nad 70 let150,-Zaplaceno
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosin Ženy nad 65 let150,-Zaplaceno
Šafránek Michal 2014 Řevnice Chlapci 6 - 7 letZdarma
Šafránková Markéta 2016 Řevnice Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Šeděnka Štěpán 2016 Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Šeděnka Kryštof 2014 Chlapci 6 - 7 letZdarma
Šilhák David 2009 Biatlon Beroun Chlapci 10 - 11 letZdarma
Šiman Eduard 1965 Záběhlice Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Šimurda Richard 1971 Střela Žebrák Muži 40 - 49 let150,-1119063291
Šimurda Matěj 2006 Střela Žebrák Chlapci 14 - 15 let Zdarma
Širanec Peter 1981 Koněprusy Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Šišmová Veronika 2009 Dukla Praha Dívky 10 - 11 letZdarma
Šmejkal Pavel 1999 SDH Čenkov Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Špetová Patricie 2011 AK Škoda Plzeň Dívky 8 - 9 letZdarma
Špetová Viktorie 2011 AK Škoda Plzeň Dívky 8 - 9 letZdarma
Štefflová Marie 2010 Loko Beroun Dívky 10 - 11 letZdarma
Švarcová Tereza 2006 Střela Žebrák Dívky 14 - 15 let Zdarma
Švarcová Simona 2006 Střela Žebrák Dívky 14 - 15 let Zdarma
Tesař Jaroslav 2005 MIMONI Chlapci 14 - 15 let Zdarma
Tesařová Kateřina 1970 MIMONI Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
Tesařová Veronika 2005 MIMONI Dívky 14 - 15 let Zdarma
Trefná Lucie 1991 Příbram Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
Tržil Robert 2013 Jince Chlapci 6 - 7 letZdarma
Tržilová Rozárie 2014 Jince Dívky 6 - 7 letZdarma
Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Uxa Tomáš 1965 TT Loko Beroun Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Uxová Anett 2000 TT Loko Beroun Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Vacková Lucie 1980 RSáci Příbram Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Valachová Lucie Tereza 2006 PSK Olymp Praha Dívky 14 - 15 let Zdarma
Valuchová Veronika 2008 JUVE Dívky 12 - 13 letZdarma
Valuchová Julie 2009 JUVE Dívky 10 - 11 letZdarma
Vávra Jan 1976 Kamýk nad Vltavou Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Vávra Jan 2012 Kamýk nad Vltavou Chlapci 8 - 9 letZdarma
Vávrová Nina 2016 Kamýk nad Vltavou Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Viktorová Eliška 2011 Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let150,-1119061269
Vladyka Jan 1992 STG Příbram Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 Muži 60 - 69 let150,-1119064213
Volmut Antonín 2008 Biatlon Beroun Chlapci 12 - 13 letZdarma
Volmut Marek 2010 Biatlon Beroun Chlapci 10 - 11 letZdarma
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Votava Lukáš 2009 TJ Sokol Králův Dvůr Chlapci 10 - 11 letZdarma
Zadražil Michal 1979 Noufýr Hořovice Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Zaremba Jan 1981 Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Zemek Michal 1977 Příbram Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Zindulková Tereza 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Městys Jince
Majitel účtu: 4timing.cz s.r.o. IČ: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: