Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

18.9. Tuháčkův běh dětské závody Podrobnosti
19.9. Příbramský půlmaraton dětské závody Podrobnosti
2.10. Běh města Příbrami dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Přihlášení na Dobříšská osmička 5.9.2021

Registrace do 4.9.2021 20:00.

Seznam přihlášených na Dobříšská osmička dne 5.9.2021

Jednotlivci ¦ Přihlášené štafety

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Arnošt Daniel 2012 OB USK Praha Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Barášek Aleš 1975 4Timing.cz Muži 40 - 49 let 150,-Zaplaceno
Barášek Kryštof 2010 Chlapci 10 - 11 let Zdarma
Barášek Šimon 2012 Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Bartošová Milada 1953 Vorvani / Příbram Ženy nad 65 let 150,-Zaplaceno
Bauer Martin 1977 Chlustina Muži 40 - 49 let 150,-Zaplaceno
Bělík Michael 2013 Příbram Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Bezrouková Anna 2009 Loko Beroun Dívky 12 - 13 let Zdarma
Bezrouková Alžběta 2012 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let Zdarma
Boubal Vilda 2011 SAD Dobříš Chlapci 10 - 11 let Zdarma
Boubal Valentýnka 2015 SAD Dobříš Dívky 6 - 7 let Zdarma
Burian Tomáš 1998 Višňová Muži 20 - 39 let 150,-Zaplaceno
Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let 150,-2623086157
Butzke Petr 1959 Fit klub padák Příbram Muži 60 - 69 let 150,-Zaplaceno
Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Příbram Ženy 55 - 64 let 150,-Zaplaceno
Čapek Matěj 2015 Nesvačily Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Čebišová Petra 1997 Přibram Ženy 20 - 34 let 150,-Zaplaceno
Čechura Jaroslav 1955 Rozběháme Hořovicko Muži 60 - 69 let 150,-Zaplaceno
Čermák Martin 1976 Wheelabrator Muži 40 - 49 let 150,-Zaplaceno
Černohorský Mirek 2013 Višňová Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Černý Matěj 2005 SK Sporting Příbram Dorostenci Zdarma
Černý Matěj 2005 SK Sporting Příbram Dorostenci Hlavní závod150,-Zaplaceno
Dítě Martin 1968 štěchovice Muži 50 - 59 let 150,-Zaplaceno
Diviš Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let Zdarma
Diviš Jan 2013 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Dolejš Jakub 2009 Lokomotiva Beroun Chlapci 12 - 13 let Zdarma
Dolejš Matěj 2014 Kelti Beroun Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Dominika Škvorová 2019 Lidice Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Dragoun Matyás 2016 Hc Dobřís Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon team Příbram Muži 40 - 49 let 150,-Zaplaceno
Dušková Štěpánka 1975 Dobříš Ženy 45 - 54 let 150,-Zaplaceno
Dvořáková DANIELA 2013 Zduchovice Dívky 8 - 9 let Zdarma
Dziegielewska Ewelina 1985 Praha Ženy 35 - 44 let 150,-Zaplaceno
Dziegielewska Karolina 2010 človíček Praha Dívky 10 - 11 let Zdarma
Dziegielewska Marta 2014 človíček Praha Dívky 6 - 7 let Zdarma
Fencl Radek 1965 Obořiště Muži 50 - 59 let 150,-Zaplaceno
Flachsová Kateřina 1986 Hřebeč Ženy 35 - 44 let 150,-Zaplaceno
Hacaperka Filip 2013 SK Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Hacaperka Marek 2015 SK Sporting Příbram Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Hacaperková Eva 1986 Příbram Ženy 35 - 44 let 150,-Zaplaceno
Hajšmanová Natalia 1979 Rs fitness Příbram Ženy 35 - 44 let 150,-2602095726
Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy 55 - 64 let 150,-Zaplaceno
Háva Filip 2017 F.H.TK Dobřichovice Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Hávová Tereza 2014 F.H.TK Dobřichovice Dívky 6 - 7 let Zdarma
Hejl Libor 1982 Hostomice Muži 20 - 39 let 150,-Zaplaceno
Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let 150,-Zaplaceno
Hodačová Natálie 2009 LOKO Beroun Dívky 12 - 13 let Zdarma
Hodačová Dominika 2012 LOKO Beroun Dívky 8 - 9 let Zdarma
Honzáková Jiřina 1965 Břevnov Ženy 55 - 64 let 150,-Zaplaceno
Houdková Barbora 2012 ASK Dipoli Dívky 8 - 9 let Zdarma
Hovorková Natálie 2017 Višňová u Příbrami Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Hrabar Sofiia-Matrona 2015 Černošice Dívky 6 - 7 let Zdarma
Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres Muži 40 - 49 let 150,-Zaplaceno
Hršelová Anna 2009 SK Mníšecký Expres Dívky 12 - 13 let Zdarma
Hršelová Emma 2012 SK Mníšecký Expres Dívky 8 - 9 let Zdarma
Hrušková Lucie 1973 Měchenice Ženy 45 - 54 let 150,-2618085041
Chocholouš Adam 2014 Stará Huť Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Chocholouš Alexandr 2014 Stará Huť Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Jandečka Kryštof 2012 Pišišvorové Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Jandečková Alžběta 2014 Pišišvorové Dívky 6 - 7 let Zdarma
Ježek Antonin 1949 TJ Roztoky u Křivoklátu Muži nad 70 let 150,-Zaplaceno
Jilg Petr 1986 CAMINO Muži 20 - 39 let 150,-Zaplaceno
Jurčík Stanislav 1980 Muži 40 - 49 let 150,-Zaplaceno
Jurčíková Nikol 2013 Dívky 8 - 9 let Zdarma
Jurčíková Ela 2016 Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let 150,-Zaplaceno
Kaiserová Jiřina 1976 MP Hořovice Ženy 45 - 54 let 150,-2630081258
Kajgr Nicolas 2013 Dobříš Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Kaňok Pavel 1982 Muži 20 - 39 let 150,-Zaplaceno
Karas Stanislav 1998 Příbram Muži 20 - 39 let 150,-Zaplaceno
Kočnarová Sofie 2015 Pňovice Dívky 6 - 7 let Zdarma
Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův dvůr Muži 50 - 59 let 150,-Zaplaceno
Kováříková Kristýnka 2016 Dobříš Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Kramář Vojtěch 2011 Dobříš Chlapci 10 - 11 let Zdarma
Kratochvíl Tomáš 2014 PK Příbram Swimming Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Kratochvílová Renata 2010 PK Příbram Swimming Dívky 10 - 11 let Zdarma
Krejčí Antonín 2020 Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Krejčí Emma 2018 Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Krtek Ondřej 2007 BIATLON Beroun Chlapci 14 - 15 let Zdarma
Krtková Michaela 2004 Liteň Dorostenky Zdarma
Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Ženy 35 - 44 let 150,-Zaplaceno
Kudová Kateřina 2009 SK Mnišecký expres/ Mníšek pod Brdy Dívky 12 - 13 let Zdarma
Kujal Václav 1974 Příbram Muži 40 - 49 let 150,-Zaplaceno
Kuneš Vladimír 1959 Stará Huť Muži 60 - 69 let 150,-Zaplaceno
Kutnohorsky Jan 1974 Bojov Muži 40 - 49 let 150,-Zaplaceno
Landauerová Radka 1992 RTS Ženy 20 - 34 let 150,-Zaplaceno
Leitner Josef 1969 Příbram Muži 50 - 59 let 150,-Zaplaceno
Linková Hana 1972 SK Merlot Ženy 45 - 54 let 150,-2601097431
Lubomir Svatek 1958 Praha Muži 60 - 69 let 150,-Zaplaceno
Mach Zbyněk 1970 TriKlub Příbram Muži 50 - 59 let 150,-Zaplaceno
Maleček Adam 2013 Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Mališová Karla 1960 Sabzo Ženy 55 - 64 let 150,-Zaplaceno
Mareček Martin 2016 Praha Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Marek Václav 1956 Sherpa Muži 60 - 69 let 150,-Zaplaceno
Matějková Petra 1993 Komárov Ženy 20 - 34 let 150,-Zaplaceno
Mázdrová Vendula 1997 Chrást Ženy 20 - 34 let 150,-Zaplaceno
Melša Vojtěch 2011 MFK Dobříš Chlapci 10 - 11 let Zdarma
Melša Antonín 2018 TJ Pankrac Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Melša František 2014 SAD Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Meruna Tomáš 2013 Králův Dvůr Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Merunová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let Zdarma
Mígl Vojtěch 2003 Triatlon Team Příbram Junioři 150,-Zaplaceno
Mígl Antonín 2005 Triatlon Team Příbram Dorostenci Hlavní závod150,-Zaplaceno
Morávková Eva 2010 Hutě pod Třemšínem Dívky 10 - 11 let Zdarma
Müller Filip 2013 BušMuž Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Müller Robin 2013 BušMuž Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Müllerová Helena 2017 BušMuž Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let Zdarma
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let Zdarma
Nosek Jan 2004 Spartak Hořovice Dorostenci Hlavní závod150,-Zaplaceno
Novák Aleš 1976 Občov Muži 40 - 49 let 150,-Zaplaceno
Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let 150,-Zaplaceno
Novák Lukáš 2008 SK Sporting+florbal Dobříš Chlapci 12 - 13 let Zdarma
Novák Vít 2014 SAD Dobříš Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Nováková Lenka 1975 Dobříš Ženy 45 - 54 let 150,-Zaplaceno
Novotná Veronika 2000 Ženy 20 - 34 let 150,-Zaplaceno
Palková Eliška 2012 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let Zdarma
Pavlík Martin 1978 Krnov Muži 40 - 49 let 150,-Zaplaceno
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 50 - 59 let 150,-2601092864
Pecková Libuše 1982 Dobříš Ženy 35 - 44 let 150,-Zaplaceno
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let 150,-Zaplaceno
Pergler Lukáš 1992 Komárov Muži 20 - 39 let 150,-Zaplaceno
Pernica Ondřej 1974 LBK Źelezná Ruda Muži 40 - 49 let 150,-Zaplaceno
Pernica Rostislav 2011 LBK Źelezná Ruda Chlapci 10 - 11 let Zdarma
Pernica Radek 2013 LBK Źelezná Ruda Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Pernicová Lucie 2007 LBK Źelezná Ruda Dívky 14 - 15 let Zdarma
Pernicová Lucie 2007 LBK Źelezná Ruda Dívky 14 - 15 let Hlavní závod150,-Zaplaceno
Pertlová Martina 1974 Beroun Ženy 45 - 54 let 150,-Zaplaceno
Peřina Matěj 2013 Mníšek pod Brdy Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Peřina Antonín 2016 Mníšek pod Brdy Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Peřinová Barbora 2012 Mníšek pod Brdy Chlapci 8 - 9 let Hlavní závod150,-2623080072
Petřík Jan 2014 SK Nový Knín Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Petříková Alžběta 2011 TJ Stará Huť Dívky 10 - 11 let Zdarma
Pončík Michal 1979 Muži 40 - 49 let 150,-Zaplaceno
Pončíková Erika 2016 Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Pončíková Karin 2015 Dívky 6 - 7 let Zdarma
Pražák Adam 1978 Praha 3 Muži 40 - 49 let 150,-2604094316
Radičová Karolina 2014 Dobříš Dívky 6 - 7 let Zdarma
Rauš Lukáš 1971 SK Mníšecký Expres Muži 50 - 59 let 150,-Zaplaceno
Raušová Petra 1976 SK Mníšecký Expres Ženy 45 - 54 let 150,-Zaplaceno
Raušová Anna 2007 SK Mníšecký Expres Dívky 14 - 15 let Zdarma
Raušová Emma 2009 SK Mníšecký Expres Dívky 12 - 13 let Zdarma
Rendl Josef 1976 tj packa praha Muži 40 - 49 let 150,-2630081097
Rendl Šimon 2012 spartak praha 4 Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Riegerová Michaela 1977 Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let 150,-Zaplaceno
Riegerová Terezka 2016 Nižbor Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Roj David 2015 SK Spartak Příbram Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Rojová Nikola 2011 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let Zdarma
Rosol Jiří 1974 Loko Beroun Muži 40 - 49 let 150,-Zaplaceno
Rosolová Ivana 1974 Rossi team Ženy 45 - 54 let 150,-Zaplaceno
Routová Viktorie 2018 Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Růžičková Jana 1969 Černín Ženy 45 - 54 let 150,-Zaplaceno
Řechka David 2018 Dobříš Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let 150,-Zaplaceno
Seifrt Jaroslav 1980 EURO KOBERCE s.r.o. Muži 40 - 49 let 150,-Zaplaceno
Scheu Harald 1969 LMB Muži 50 - 59 let 150,-Zaplaceno
Skalička Michael 2012 Lhota u Příbramě Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Skokanová Štěpánka 2012 Roudnice nad Labem Dívky 8 - 9 let Zdarma
Smejkalova Denisa 1984 Šneci v běhu Ženy 35 - 44 let 150,-Zaplaceno
Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 45 - 54 let 150,-Zaplaceno
Studená Karolína 2011 2.ŽS Dobříš Dívky 10 - 11 let Zdarma
Suchopárová Julie 2007 Višňová u Příbrami Dívky 14 - 15 let Zdarma
Sušická Jana 2016 Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Sušická Veronika 2014 Dívky 6 - 7 let Zdarma
Sušický Jakub 2018 Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Svátek Petr 2015 Praha Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Svátková Aneta 2009 Praha Dívky 12 - 13 let Zdarma
Svehla Jan 2013 Dobříš Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Svoboda Robert 1973 Beroun Muži 40 - 49 let 150,-Zaplaceno
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosin Muži nad 70 let 150,-Zaplaceno
Sýkora Jason 2011 SAD Dobříš Chlapci 10 - 11 let Zdarma
Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník - Šílenci v běhu Muži 20 - 39 let 150,-Zaplaceno
Škvorová Gabriela 2018 Lidice Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Šolcová Karolína 2013 Sporting Příbram Dívky 8 - 9 let Zdarma
Špetová Patricie 2011 AK Škoda Plzeň Dívky 10 - 11 let Zdarma
Špetová Viktorie 2011 AK Škoda Plzeň Dívky 10 - 11 let Zdarma
Špryngl Jan 1982 4Timing.cz Muži 20 - 39 let 150,-Zaplaceno
Tomanová Viktorie 2019 Dobříš Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Troch Vít 2017 Kotenčice Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Troch Šimon 2015 Kotenčice Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let 150,-Zaplaceno
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let 150,-Zaplaceno
Tylšová Alena 2002 Salming Praha Pankrác Juniorky 150,-2611082739
Uxa Tomáš 1965 URT Beroun Muži 50 - 59 let 150,-Zaplaceno
Uxová Anetka 2000 URT Beroun-Šílenci v běhu Ženy 20 - 34 let 150,-Zaplaceno
Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín Muži 40 - 49 let 150,-Zaplaceno
Valek Marian 1975 Muži 40 - 49 let 150,-Zaplaceno
Valuchová Veronika 2008 JUVE Dívky 12 - 13 let Zdarma
Valuchová Julie 2009 JUVE Dívky 12 - 13 let Zdarma
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let 150,-Zaplaceno
Vitoňová Barbora 2003 Praha Juniorky 150,-Zaplaceno
Vlach Martin 1997 Muži 20 - 39 let 150,-2604095264
Vondrova Jana 1981 Rokycany Ženy 35 - 44 let 150,-Zaplaceno
Werner Petr 1951 Muži nad 70 let 150,-Zaplaceno
Zadražil Michal 1979 Rozběháme Hořovicko Muži 40 - 49 let 150,-Zaplaceno
Zemek Michal 1977 Příbram Muži 40 - 49 let 150,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Sportovní akademie Dobříš
4timing.cz spol. s r.o.
Komenského náměstí 389
Příbram III, 261 01
IČO: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: