Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

10.9. Běh Kovohutěmi - závod mílařů a mílařek Podrobnosti
26.11. Vyhlášení poháru - závod dvojic dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Přihlášení na Svatojánská 20 12.11.2022

Registrace do 11.11.2022 20:00.

Seznam přihlášených na Svatojánská 20 dne 12.11.2022

Startovní čísloPřijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
103Barášek Aleš 1975 Muži 40 - 49 let 100,- Zaplaceno
57Bartošová Milada 1953 Vorvani Příbram Ženy nad 55 let 100,- Zaplaceno
73Beck Zdeněk 1971 BK Jevany Muži 50 - 59 let 100,- Zaplaceno
20Beránek Lukáš 1985 Ho Loko Beroun Muži 18 - 39 let 100,- Zaplaceno
30Beránková Jaroslava 1962 Žebrák Ženy nad 55 let 100,- Zaplaceno
5Blažek Jaroslav 1993 TJ ČZU Muži 18 - 39 let 100,- 2712101709
56Brambora Karel 1977 Rozběháme Beroun Muži 40 - 49 let 100,- Zaplaceno
1Burian Michal 1994 SK Sporting Příbram Muži 18 - 39 let 100,- Zaplaceno
34Burianová Denisa 1993 BK Louny Ženy 18 - 34 let 100,- Zaplaceno
65Cihlář Jakub 2003 Lokomotiva Beroun Muži 18 - 39 let 100,- Zaplaceno
43Cihlář Zdislav 1964 TJ Lokomotiva Beroun Muži 50 - 59 let 100,- Zaplaceno
31Čechura Jaroslav 1955 Rozběháme Hořovicko Muži 60 - 69 let 100,- Zaplaceno
68Čtvrtníček Jakub 1990 Galago.cz Muži 18 - 39 let 100,- Zaplaceno
75Dobříšan Daniel 1982 Tetín Muži 40 - 49 let 100,- Zaplaceno
8Dušek Rostislav 1971 DataLine Muži 50 - 59 let 100,- Zaplaceno
38Flachs Michal 1987 Zličín Muži 18 - 39 let 100,- Zaplaceno
105Franěk Ondřej 1990 Pražská kavárna Muži 18 - 39 let 100,- Zaplaceno
104Fraňková Andrea 1989 Pražská kavárna Ženy 18 - 34 let 100,- Zaplaceno
78Gajdošová Zuzana 1980 Prostě běž Ženy 35 - 44 let 100,- Zaplaceno
63Goj Radim 1992 TT LOKO Beroun Muži 18 - 39 let 100,- Zaplaceno
101Goj Tomáš 1997 TT Loko Beroun Muži 18 - 39 let 100,- 2711117862
94Hájková Bára 2007 Beroun Ženy 18 - 34 let 100,- Zaplaceno
28Hájková Barbora 2004 Rychlá rota Ženy 18 - 34 let 100,- 2708113671
93Hájková Tereza 1976 HBC Fretky Ženy 45 - 54 let 100,- Zaplaceno
79Hamerníková Monika 1966 Ženy nad 55 let 100,- Zaplaceno
51Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy nad 55 let 100,- Zaplaceno
71Hasmanová Lenka 1981 Ženy 35 - 44 let 100,- Zaplaceno
13Havlík David 1990 Muži 18 - 39 let 100,- Zaplaceno
19Hiršlová Alice 1975 Prostě běž Ženy 45 - 54 let 100,- Zaplaceno
92Honzáková Jiřina 1965 Břevnov Ženy nad 55 let 100,- Zaplaceno
45Hora Honza 1971 Muži 50 - 59 let 100,- 2707112457
89Hrdina Jakub 1990 OTC Vlčáci Muži 18 - 39 let 100,- Zaplaceno
25Hrdlička Dušan 1973 Praskolesy Muži 40 - 49 let 100,- Zaplaceno
24Hrdličková Romana 1975 Rozběháme Hořovicko Ženy 45 - 54 let 100,- Zaplaceno
44Jiřičná Dana 1969 Bonbon Praha Ženy 45 - 54 let 100,- 2707111674
52Kaiserová Jiřina 1976 MP Hořovice Ženy 45 - 54 let 100,- 2706113570
16KAŠPAREC PETR 1962 Sklárna AJETO Lindava Muži 60 - 69 let 100,- Zaplaceno
107Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův dvůr Muži 50 - 59 let 100,- Zaplaceno
27Kolářová Hana 1993 sport medicine Ženy 18 - 34 let 100,- Zaplaceno
50Koš Michal 1976 Srbsko Muži 40 - 49 let 100,- Zaplaceno
88Koubková Lenka 1984 Spartak Praha 4 Ženy 35 - 44 let 100,- Zaplaceno
26Koutná Eva 1978 TT Příbram Ženy 35 - 44 let 100,- 2708116359
90Koutný Roman 2003 Triatlon Team Příbram Muži 18 - 39 let 100,- Zaplaceno
97Kozák Jan 1962 Funny Avocado Muži 60 - 69 let 100,- Zaplaceno
74Krtek Martin 1981 Tetín Muži 40 - 49 let 100,- Zaplaceno
4Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky Muži 40 - 49 let 100,- 2706119672
23Kutnohorský Jan 1974 Bojov Muži 40 - 49 let 100,- Zaplaceno
53Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice Muži 50 - 59 let 100,- Zaplaceno
87Landa Jan 1976 IRON STARS BEROUN Muži 40 - 49 let 100,- Zaplaceno
102Loškoski Alexandra 1994 Roudnice n/L Ženy 18 - 34 let 100,- Zaplaceno
64Lysenko Vladimír 1972 SBTS Praha-Holešovice Muži 50 - 59 let 100,- Zaplaceno
83Mastný Martin 1975 Řevnice Muži 40 - 49 let 100,- Zaplaceno
21Mígl Michal 1973 TT Příbram Muži 40 - 49 let 100,- Zaplaceno
22Mígl Vojtěch 2003 TT Příbram Muži 18 - 39 let 100,- Zaplaceno
91Mikula Miroslav 1968 Iron Stars Beroun Muži 50 - 59 let 100,- Zaplaceno
2Minařík Petr 1976 Falcon Rokycany Muži 40 - 49 let 100,- Zaplaceno
106Nesvačil Tomáš 1968 Příbram Muži 50 - 59 let 100,- 2711118541
60Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let 100,- 2705113429
6Nový Matěj 2000 TOP4RUNNING Muži 18 - 39 let 100,- Zaplaceno
98Pergler Lukáš 1992 Komárov Muži 18 - 39 let 100,- 2711118693
99Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák Ženy 18 - 34 let 100,- 2711110082
11Pertlová Martina 1974 U Šmídů team Ženy 45 - 54 let 100,- Zaplaceno
41Plavec Hynek 1978 D. Dušníky Muži 40 - 49 let 100,- Zaplaceno
55Prunerová Eva 1979 Kovohutě Příbram Ženy 35 - 44 let 100,- Zaplaceno
37Punčochářová Dita 1977 JOSKATEL TRIATLON TEAM Ženy 45 - 54 let 100,- Zaplaceno
84Randák Roman 1965 Řevnice Muži 50 - 59 let 100,- Zaplaceno
100Raschmanová Hana 1990 Ženy 18 - 34 let 100,- Zaplaceno
48Rataj Pavel 1969 Rokycany Muži 50 - 59 let 100,- Zaplaceno
3Rendl Josef 1976 tj packa praha Muži 40 - 49 let 100,- 2709112064
67Rieger Aleš 1979 PŘECE PECE 2 Muži 40 - 49 let 100,- Zaplaceno
82Riegerová Michaela 1977 Gymnázium Beroun Ženy 45 - 54 let 100,- 2710100659
58Rosolová Ivana 1974 Rossi team Ženy 45 - 54 let 100,- Zaplaceno
69Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy nad 55 let 100,- Zaplaceno
66Řepíková Eva 1976 Prostě běž! Ženy 45 - 54 let 100,- Zaplaceno
40Semrád Ladislav 1967 Čáslav Muži 50 - 59 let 100,- Zaplaceno
35Semrádová Adélka 1994 AC Čáslav Ženy 18 - 34 let 100,- Zaplaceno
49SKÁLA RADEK 1969 JOSKATEL TRI TEAM Muži 50 - 59 let 100,- Zaplaceno
33Slavata Tomáš 1980 Krušnoman Team Muži 40 - 49 let 100,- Zaplaceno
32Slavatová Pavlína 1982 Hromová parta Ženy 35 - 44 let 100,- Zaplaceno
76Smolnický Jiří 1981 Prostě běž Muži 40 - 49 let 100,- Zaplaceno
54Stehlíková Kristýna 1985 Hostomice Ženy 35 - 44 let 100,- Zaplaceno
61Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 45 - 54 let 100,- 2705116423
85Svoboda Jan 1943 KD Příbram Muži nad 70 let 100,- Zaplaceno
86Svobodová Dana 1952 KD Příbram Ženy nad 55 let 100,- Zaplaceno
12Šebestová Jitka 1980 Rozběháme Beroun Ženy 35 - 44 let 100,- Zaplaceno
42Šedivý Kamil 1984 Praha Muži 18 - 39 let 100,- Zaplaceno
96Škrnová Gabriela 1973 Ženy 45 - 54 let 100,- Zaplaceno
95Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany Muži 18 - 39 let 100,- 2711112138
29Švarc Norbert 1972 Mílaři Domažlice Muži 50 - 59 let 100,- Zaplaceno
7Švarc Petr 1966 TriKlub Příbram Muži 50 - 59 let 100,- Zaplaceno
72Švéd Marek 1972 SK Městská policie Praha Muži 50 - 59 let 100,- 2731108542
81Teplý Ondřej 1978 Café racers Muži 40 - 49 let 100,- Zaplaceno
36Třísková Katarína 1971 Praha 6 Ženy 45 - 54 let 100,- Zaplaceno
80Tůma Adam 1998 Muži 18 - 39 let 100,- Zaplaceno
59Turečková Jana 1968 Tenisový klub Bohutín Ženy 45 - 54 let 100,- Zaplaceno
62Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 60 - 69 let 100,- 2705111695
14Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun - URT Muži 50 - 59 let 100,- Zaplaceno
18Veselá Anita 1965 SDH Chloumek Ženy nad 55 let 100,- Zaplaceno
17Veselý Vladimír 1971 Mělník Chloumek Muži 50 - 59 let 100,- Zaplaceno
77Vipler Pavel 1969 Praha 13 Muži 50 - 59 let 100,- Zaplaceno
15Vrablicová Jana 1979 Prostě běž Ženy 35 - 44 let 100,- Zaplaceno
46Zadražil Michal 1979 Rozběháme Hořovicko Muži 40 - 49 let 100,- Zaplaceno
47Zdílna Jiří 1975 OCR Runners Beroun Muži 40 - 49 let 100,- Zaplaceno
70Zeman Zdeněk 1993 Blatná Muži 18 - 39 let 100,- Zaplaceno
108Zemek Michal 1977 Příbram Muži 40 - 49 let 100,- Zaplaceno
9Žížalová Denisa 1979 U Šmídů team Ženy 35 - 44 let 100,- Zaplaceno
39Žižková Zuzana 1987 Běžecký klub České spořitelny Ženy 35 - 44 let 100,- Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: TJ Lokomotiva Beroun.
Majitel účtu: 4timing.cz spol. s r.o.
Komenského náměstí 389
Příbram III, 261 01
IČO: 24698041

Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: