Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

16.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (71)
23.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (24)
30.11. Slavnostní vyhlášení poháru i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky









4timing

Přihlášení na Svatojánská 20 16.11.2019

Registrace do 15.11.2019 18:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Svatojánská 20 dne 16.11.2019

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Bartošová Milada 1953 Vorvani / Příbram Ženy nad 55 let100,-Zaplaceno
Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 18 - 39 let100,-2711118241
Beránková Jaroslava 1962 Žebrák Ženy nad 55 let100,-2712112395
Brabec Miloslav 1956 Rokycany Muži 60 - 69 let100,-2708110235
Bubla Daniel 1967 PIM BK Divoká Šárka Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Burian Michal 1994 SK Sporting Příbram Muži 18 - 39 let100,-Zaplaceno
Burian Martin 1975 Ďáblice Stars Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Burkart Věroslava 1980 Rozběháme Česko Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let100,-2709114531
Cihlář Jakub 2003 TJ Lokomotiva Beroun z.s. Muži 18 - 39 let100,-Zaplaceno
Cihlář Zdislav 1964 TJ Lokomotiva Beroun z.s. Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram Muži 18 - 39 let100,-Zaplaceno
Dušek Rostislav 1971 DataLine Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Dušková Michaela 1993 Králův Dvůr Ženy 18 - 34 let100,-Zaplaceno
Dvořák Petr 1961 Vila Rusalka Muži 50 - 59 let100,-2712118517
Dziegielewska Ewelina 1985 Praha Ženy 18 - 34 let100,-2712116431
Fabris Jaroslav 1989 Praha Muži 18 - 39 let100,-Zaplaceno
Fejtek Jakub 1988 Běžci Slaný Muži 18 - 39 let100,-Zaplaceno
Fiala Zdeněk 1981 Praha Muži 18 - 39 let100,-2711112736
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 18 - 39 let100,-Zaplaceno
Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy nad 55 let100,-Zaplaceno
Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Holas Štěpán 1987 Jičín Muži 18 - 39 let100,-Zaplaceno
Hora Honza 1971 Aktuář Hořovice Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 40 - 49 let100,-2712114367
Hošek Radovan 1970 Beroun Muži 40 - 49 let100,-2712118301
Janoušek Milan 1991 Sokol Kolín Muži 18 - 39 let100,-Zaplaceno
Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Kašparec Petr 1962 LASVIT AJETO RUNNING TEAM Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Král Václav 1983 Rozběháme Česko Muži 18 - 39 let100,-2711112460
Kubeš Pavel 1976 No Asphalt! Muži 40 - 49 let100,-2712115086
Kupka Libor 1982 Rozběháme Česko - Plzeň Muži 18 - 39 let100,-Zaplaceno
Lysenko Vladimír 1972 SBTS Praha-Holešovice Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Malý Jiří 1977 Praha 6 Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Mašat Petr 1974 Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Oulehla Michal 1979 Beroun Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Oulický Roman 1964 Černošice Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
pavlasek michal 1983 beroun Muži 18 - 39 let100,-Zaplaceno
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Pazdera Lukáš 1986 CSG TRI TEAM Muži 18 - 39 let100,-Zaplaceno
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Peřinka Michal 1989 Kladno Muži 18 - 39 let100,-Zaplaceno
Plavec Hynek 1978 D. Dušníky Muži 40 - 49 let100,-2711113468
Požárková Zuzana 1987 Běžecký klub České spořitelny Ženy 18 - 34 let100,-Zaplaceno
Pusztai Ladislav 1983 Hybrid trainning/Praha Muži 18 - 39 let100,-Zaplaceno
Rajchlová Denisa 1993 BK Louny Ženy 18 - 34 let100,-Zaplaceno
Rosol Jirka 1974 Lokomotiva Beroun Muži 40 - 49 let100,-2731109210
Rosolová Ivana 1974 ROSSI TEAM Ženy 45 - 54 let100,-2709111987
Růžička Martin 2002 Šílenci v běhu/ Tuchlovice Muži 18 - 39 let100,-2711116983
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Sehnal Adrien 1953 SC Radotín Muži 60 - 69 let100,-2712102857
Skalkova Natalie 1988 Ženy 18 - 34 let100,-2720101508
Sládek Vilém 1979 Ďáblice Stars/Ďáblice Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Smolova Jitka 1978 Vsenory Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 35 - 44 let100,-2704116394
Synková Kateřina 1992 Kladno Ženy 18 - 34 let100,-2731107158
Šmídová Petra 1977 Ženy 35 - 44 let100,-2702112761
Šnáblová Jana 1984 Běžecký klub České spořitelny Ženy 35 - 44 let100,-2712114951
Šneberger Jan 1985 Rokycany Muži 18 - 39 let100,-Zaplaceno
Šulcová Kristýna 1980 Zbečno Ženy 35 - 44 let100,-2708117384
Šváb Ondřej 1984 Milevsko Muži 18 - 39 let100,-Zaplaceno
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Uxa Lukáš 2003 Triatlon Beroun Muži 18 - 39 let100,-Zaplaceno
Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun Muži 50 - 59 let100,-2709115346
Uxová Aneta 2000 Sokol Unhošť B Ženy 18 - 34 let100,-Zaplaceno
Vladyka Jan 1992 STG Příbram Muži 18 - 39 let100,-Zaplaceno
Vokurka Šimon 1979 Muži 40 - 49 let100,-2709104735
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let100,-2711116182
Wiener Otakar 1956 Praha 5 Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno
Zadražil Michal 1979 Noufýr Hořovice Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Žižka Ondřej 1986 Běžecký klub České spořitelny Muži 18 - 39 let100,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: TJ Lokomotiva Beroun.
Majitel účtu: 4timing.cz spol. s r.o.
Komenského náměstí 389
Příbram III, 261 01
IČO: 24698041

Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: