Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

14.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
20.8. Běh krajem J. J. Ryby dětské závody Podrobnosti
28.8. Karlštejnská 9 dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Přihlášení na Běh krajem J. J. Ryby 20.8.2022

Registrace do 19.8.2022 19:40.

Seznam přihlášených na Běh krajem J. J. Ryby dne 20.8.2022

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Burián Tomáš 2015 Rpety Chlapci 6 - 7 let 20,- 3603072819
Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let 200,- Zaplaceno
Dominika Škvorová 2019 LHGD Dívky nejmladší do 5 let 20,- Zaplaceno
Dvorská Karolína 2015 Bohutín Dívky 6 - 7 let 20,- Zaplaceno
Frühauf František 1975 Ohrazenice Muži 40 - 49 let 200,- Zaplaceno
Helebrant Tomáš 2014 Dobříš Chlapci 8 - 9 let 20,- Zaplaceno
Houžvička Matěj 2011 Racochejl Chlapci 10 - 11 let Hlavní závod50,- 3607074007
Houžvička Miloš 1978 Racochejl Muži 40 - 49 let 200,- 3607076002
Houžvičková Eliška 2019 Racochejl Dívky nejmladší do 5 let 20,- 3607078921
Houžvičková Jindřiška 2009 Racochejl Dívky 12 - 13 let 20,- 3607070259
Hrdlička Dušan 1973 Praskoelsy Muži 40 - 49 let 200,- Zaplaceno
Hrdličková Romana 1975 Rozběháme Hořovicko Ženy 45 - 54 let 200,- Zaplaceno
Hrdličková Valentýna 2010 Praskolesy Dívky 12 - 13 let 20,- 3608087980
Kundrát David 2007 Praskolesy Chlapci 14 - 15 let 20,- Zaplaceno
Mařík Michal 1975 Praha Muži 40 - 49 let 200,- 3609089047
Meruna Tomáš 2013 Králův Dvůr Chlapci 8 - 9 let 20,- Zaplaceno
Merunová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let 20,- Zaplaceno
Novak Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let 200,- 3606071847
Nováková Ema 2010 AK Škoda Plzeň Dívky 12 - 13 let 20,- Zaplaceno
Novotný Tobiáš 2018 Chlapci nejmladší do 5 let 20,- Zaplaceno
Paimová Erika 2015 Bor u Březnice Dívky 6 - 7 let 20,- Zaplaceno
Paimová Ester 2017 Bor u Březnice Dívky nejmladší do 5 let 20,- Zaplaceno
Riegerová Michaela 1977 Gymnázium Beroun Ženy 45 - 54 let 200,- 3607079472
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 55 - 64 let 200,- 3609089231
Svoboda Jan 1943 KD Příbram Muži 70 - 79 let 200,- 3629073651
Svobodová Dana 1952 KD Příbram Ženy nad 65 let 200,- 3629075804
Škvorová Gabriela 2018 Praha Dívky nejmladší do 5 let 20,- Zaplaceno
Špetová Patricie 2011 AK ŠKODA Plzeň Dívky 10 - 11 let 20,- 3604076731
Špetová Viktorie 2011 AK ŠKODA Plzeň Dívky 10 - 11 let 20,- 3604071679
Troch Šimon 2015 Kotenčice Chlapci 6 - 7 let 20,- Zaplaceno
Troch Vít 2017 Kotenčice Chlapci nejmladší do 5 let 20,- Zaplaceno
Valuchová Julie 2009 JUVE Dívky 12 - 13 let 20,- Zaplaceno
Valuchová Veronika 2008 JUVE Dívky 14 - 15 let 20,- Zaplaceno
Votoupalová Kateřina 2006 Sušice Dorostenky 20,- 3631078924
Zadražil Michal 1979 Rozběháme Hořovicko Muži 40 - 49 let 200,- Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Alexandr Pavlišen
Majitel účtu: 4timing.cz sro
IČ: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: