Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

24.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (35)
1.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
7.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (44)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky









4timing

Přihlášení na Běh okolo Vraní skály 29.6.2019

Registrace do 28.6.2019 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Běh okolo Vraní skály dne 29.6.2019

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Bartošová Milada 1953 Vorvani / Příbram Ženy nad 65 let
Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 20 - 39 let
Čechura Jaroslav 1955 cykloservex Chotěšov Muži 60 - 69 let
Černý Martin 1991 AC Trial Plzeň Muži 20 - 39 let
Dintar Josef 1982 Kingdžaj Elite Team Muži 20 - 39 let
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram Muži 20 - 39 let
Erdinger Josef 1981 Komárov Muži 20 - 39 let
Franěk Ondřej 1990 Pražská kavárna Muži 20 - 39 let
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let
Hájková Tereza 1976 Loko Beroun Ženy 35 - 44 let
Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Ženy 55 - 64 let
Janový Petr 1945 AC-Trial Plzeň Muži nad 70 let
Karas Tomáš 1967 Tisová Muži 50 - 59 let
Karasová Věra 1972 Tisová Ženy 45 - 54 let
Kotlán Martin 1980 Ústí nad Labem Muži 20 - 39 let
Koukal Adam 2006 Adrien Elixir Elite Team Hoši 12 - 13 let
Krejčí Jitka 1985 Ženy 20 - 34 let
Macháňová Leona 1999 Ženy 20 - 34 let
Mařík Michal 1975 Muži 40 - 49 let
Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let
Pech Luboš 1974 Bohutín Muži 40 - 49 let
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let
Pergler Lukáš 1992 Muži 20 - 39 let
Plavec Hynek 1978 D. Dušníky Muži 40 - 49 let
Rada Stanislav 1986 Plzeň Muži 20 - 39 let
Rataj Pavel 1969 Rokycany Muži 50 - 59 let
Resch Zdeněk 1972 Ho Beroun Muži 40 - 49 let
Ritschl Erik 1977 HS Brdy Muži 40 - 49 let
Rosol Jirka 1974 Lokomotiva Beroun Muži 40 - 49 let
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let
Sehnal Adrien 1953 SC Radotín Muži 60 - 69 let
Sirůčková Jana 1980 Pribram Ženy 35 - 44 let
Šedivý Jan 1984 Legolas team Muži 20 - 39 let
Šusta David 1990 Cetyně Muži 20 - 39 let
Šusta Miloslav 1966 Cetyně Muži 50 - 59 let
Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky Muži 50 - 59 let
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let
Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun Muži 50 - 59 let
Uxová Anetka 2000 TT Loko Beroun Juniorky
Vávra Pavel 1968 Vorvani Muži 50 - 59 let
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let
Vlk Pavel 1991 Originál 1869 Příbram Muži 20 - 39 let
Votava Martin 1971 Kraluv Dvůr Muži 40 - 49 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: