Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

24.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (35)
1.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
7.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (44)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky









4timing

Přihlášení na Extreme challenge - Hobby 19.10.2019

Registrace do 18.10.2019 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Extreme challenge - Hobby dne 19.10.2019

Jednotlivci ¦ Přihlášené štafety

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Balajka Martin 1976 Black Sheep / Horšice Muži 40 - 49 let50,-306012401
Bartošová Milada 1953 Vorvani / Příbram Ženy nad 65 let50,-308031258
Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 20 - 39 let50,-314016052
Beránková Jaroslava 1962 Žebrák Ženy 55 - 64 let50,-313034732
Bezrouková Alžběta 2012 Loko Beroun Dívky do 7 let10,-315031806
Bonk Roman 1993 Fighting monkeys/ Příbram Muži 20 - 39 let50,-314030074
Bublová Aneta 2008 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let10,-315031526
Bubník Lukáš 2008 Střela Žebrák Hoši 10 - 11 let10,-327027046
Bubníková Šárka 2011 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let10,-313039471
Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Muži 60 - 69 let50,-318016458
Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Ženy 55 - 64 let50,-324020241
Carmine Nicol 2009 Atletika Jižní Město Dívky 10 - 11 let10,-311039421
Cermanová Nikola 2002 Zdice Dorostenky10,-311030231
Čanda Jan 1985 SK Tochovice Muži 20 - 39 let50,-315032439
Čanda Vojta 2012 SK Tochovice Hoši do 7 let10,-315036824
Čandová Tonička 2015 SK Tochovice Dívky do 7 let10,-315032074
Čapek Josef 2006 Union Cerhovice Hoši 12 - 13 let10,-313031358
Čechura Jaroslav 1955 Hořovice Muži 60 - 69 let50,-313030248
Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči Muži 40 - 49 let50,-314037365
Černý Martin 1991 Plzeň Muži 20 - 39 let50,-315037293
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Hoši 8 - 9 let10,-310032965
Ditě Martin 1968 Štěchovice Muži 50 - 59 let50,-315038962
Diviš Tomáš Lieven 1969 Řepy Muži 50 - 59 let50,-311032036
Diviš Matěj 2008 Řepy Hoši 10 - 11 let10,-311034723
Diviš Richard Jari 2010 Řepy Hoši 8 - 9 let10,-311035068
Dolejš Jakub 2009 TJ LOKOMOTIVA Beroun Hoši 10 - 11 let10,-315034796
Dolejš Matěj 2014 SK Kelti Beroun Hoši do 7 let10,-315038732
Douchová Vendula 2009 Atletika Jižní Město Dívky 10 - 11 let10,-303036582
Duchoslav Mattias 2009 Sk Sporting Příbram Hoši 10 - 11 let10,-313034689
Duchoslav Jakub 2011 Sk Sporting Příbram Hoši 8 - 9 let10,-313036300
Dziegielewska Ewelina 1985 Praha Ženy 20 - 34 let50,-307033862
Dziegielewska Karolina 2010 Človíček Praha Dívky 8 - 9 let10,-307030159
Dziegielewska Marta 2014 Človíček Praha Dívky do 7 let10,-307034320
Erdinger Josef 1981 Komárov Muži 20 - 39 let50,-303038754
Fistrová Eliška 2009 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let10,-315031943
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let50,-331016012
Fousek Vlastimil 1978 Vorvani Muži 40 - 49 let50,-314037859
Franěk Ondřej 1990 Rybářské potřeby Burian Muži 20 - 39 let50,-314033758
Frantová Andrea 1985 Lidl Ženy 20 - 34 let50,-314038071
Geist Patrik 2008 TJ Sokol Říčany a Radošovice Hoši 10 - 11 let10,-315034906
Gottstein Akim 2011 Praha Hoši 8 - 9 let10,-313038174
Hájková Tereza 1976 Loko Beroun Ženy 35 - 44 let50,-315033297
Hartmanová Stanislava 1958 Oxygen Příbram Ženy 55 - 64 let50,-303030019
Hasman Petr 1983 Trisportshop.cz Muži 20 - 39 let50,-311034215
Hasmanová Lenka 1981 Ženy 35 - 44 let50,-314036987
Hatinová Kačka 2008 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let10,-313016970
Hatinová Mája 2012 Střela Žebrák Dívky do 7 let10,-313018345
Hatinová Mája 2012 Střela Žebrák Dívky do 7 let10,-314032089
Hejl Libor 1982 Hostomice Muži 20 - 39 let50,-302032306
Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let50,-314035104
Hodačová Martina 1984 Králův Dvůr Ženy 35 - 44 let50,-314031508
Hodačová Natálie 2009 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let10,-314039251
Hodačová Dominika 2012 Králův Dvůr Dívky do 7 let10,-314037415
Hofmanová Markéta 1989 Ženy 20 - 34 let50,-311039026
Hochmut Milan 1987 AK ŠKODA Plzeň Muži 20 - 39 let50,-315031789
Holakovská Anežka 2007 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let10,-331016971
Holakovský Petr 2003 Spartak Žebrák Dorostenci10,-320011405
Hons Pavel 1980 Muži 20 - 39 let50,-308036508
Hořejšová Hana 1960 Vorvani Ženy 55 - 64 let50,-315038495
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 40 - 49 let50,-302014306
Hošek Stanislav 2005 Buková u Příbramě Hoši 14 - 15 let 10,-313032796
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Hoši 12 - 13 let10,-306029817
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 let10,-306021980
Huml Jakub 2015 Cerhovice Hoši do 7 let10,-307027043
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let10,-306028174
Charvát Jan 1998 TJ Zaječov Muži 20 - 39 let50,-303017845
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 8 - 9 let10,-302014029
Jánošík Martin 1979 Muži 40 - 49 let50,-319014731
Janový Petr 1945 AC-Trial Plzeň Muži nad 70 let50,-312030193
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 let10,-319021630
Jung Václav 1977 Beroun Muži 40 - 49 let50,-314035207
Jungová Tereza 2007 Beroun Dívky 12 - 13 let10,-314036941
Jungová Karolína 2011 Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 let10,-314038361
Klementová Anna 2010 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let10,-306039678
Klementová Olivie 2012 Loko Beroun Dívky do 7 let10,-306037905
Kořán Jiří 1990 Muži 20 - 39 let50,-314037942
Král Václav 1983 Rozběháme Česko Muži 20 - 39 let50,-310032739
Krčilová Tereza 2009 TJ LOKO BEROUN Dívky 10 - 11 let10,-318028351
Krčilová Kateřina 2010 TJ LOKO BEROUN Dívky 8 - 9 let10,-318021672
Krejčí Jitka 1985 TJKrejci.cz Ženy 20 - 34 let50,-314039567
Kršík Milan 1981 Libomyšl Muži 20 - 39 let50,-315036517
Kršíková Marie 1987 Libomyšl Ženy 20 - 34 let50,-315037340
Kršíková Julie 2014 Libomyšl Dívky do 7 let10,-315030365
Kulik Jan 1975 Muži 40 - 49 let50,-308014823
Kupka Libor 1982 Rozbehame Cesko - Plzen Muži 20 - 39 let50,-310034213
Kylián Zdeněk 1940 Plzeň Muži nad 70 let50,-311036593
Langmajer Lukas 1980 teniskožrout Muži 20 - 39 let50,-328027589
Lipovský Martin 2010 Hoši 8 - 9 let10,-313033972
Lisá Barbora 2012 Střela Žebrák Dívky do 7 let10,-315032563
Lisý Štěpán 2010 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 let10,-315035017
Malina Petr 1969 Borek-Divišov Muži 50 - 59 let50,-313030658
Marhoul Václav 2008 T.J. Sokol Říčany a Radošovice Hoši 10 - 11 let10,-312031846
Marhoul Vojtěch 2011 T.J. Sokol Říčany a Radošovice Hoši 8 - 9 let10,-312036391
Matějka Dušan 1978 SPARTA PODLUHY Muži 40 - 49 let50,-320012971
Merhout Jiří 1983 Jince Muži 20 - 39 let50,-315038015
Meruna Tomáš 2013 Sokol Králův Dvůr Hoši do 7 let10,-312037396
Merunová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let10,-312034785
Míčková Karolína 2014 Týnec nad Sázavou Dívky do 7 let10,-313032549
Míková Barbora 2007 Loko Beroun Dívky 12 - 13 let10,-315031258
Mikula Štěpán 2008 TJ Lokomotiva Beroun Hoši 10 - 11 let10,-314033598
Mosler Ignác 2006 Gymnázium Příbram Hoši 12 - 13 let10,-321018903
Moslerová Alžběta 2008 5. ZŠ Příbram Dívky 10 - 11 let10,-321012857
Mudra Jan 2010 Hoši 8 - 9 let10,-314035247
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let10,-315030694
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 let10,-315032085
Naxerová Jana 1966 USK CS Plzeň Ženy 45 - 54 let50,-315033084
Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let50,-315031324
Novák Lukáš 2008 SK Sporting Hoši 10 - 11 let10,-315030497
Nováková Lenka 1975 Dobříš Ženy 35 - 44 let50,-315033279
Novotný Martin 1980 Bohutín Muži 20 - 39 let50,-315034715
Opálecká Valerie 2010 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let10,-312031654
Opatrná Anna 2008 Dívky 10 - 11 let10,-313034072
Palková Mirka 1978 Ženy 35 - 44 let50,-314039467
Pánková Tereza 2008 Loko Rakovník Dívky 10 - 11 let10,-314036084
Pavlica Martin 1972 Praha Muži 40 - 49 let50,-314032637
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 50 - 59 let50,-325014062
Pergl Vojtěch 2008 Střela Žebrák Hoši 10 - 11 let10,-325020514
Pergl Lukáš 2011 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 let10,-325023894
Popová Denisa 2016 Forrest Gump Team Dívky do 7 let10,-312037023
Povalová Eva 1984 Ženy 35 - 44 let50,-315031268
Procházka Jiří 1962 RMT/Plzeň Muži 50 - 59 let50,-311030471
Prokš Patrik 2008 TJ Loko Beroun Hoši 10 - 11 let10,-318029831
Prokš Patrik 2008 Lokomotiva Beroun Hoši 10 - 11 let10,-313033280
Puškár Ivan 1965 Záluži Muži 50 - 59 let50,-306013859
Rataj Pavel 1969 Rokycany Muži 50 - 59 let50,-314038372
Resch Zdeněk 1972 HO Beroun Muži 40 - 49 let50,-311033512
Reschová Pavla 1974 Střela Žebrák Ženy 45 - 54 let50,-311039170
Rešlová Libuše 1974 Ženy 45 - 54 let50,-314038725
Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se Pb, Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let50,-320015439
Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun Muži 40 - 49 let50,-313031645
Roztočilová Sofie 2011 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let10,-315039487
Ryvola Vojtěch 1999 Karlštejn Muži 20 - 39 let50,-309038009
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let50,-314011750
Sedláček Miroslav 1999 Hořovice Muži 20 - 39 let50,-315031276
Schovánek Milan 1962 Krčský les B Muži 50 - 59 let50,-313030154
Schusová Eliška 2014 Řevnice Dívky do 7 let10,-311038426
Sirůčková Jana 1980 Příbram Ženy 35 - 44 let50,-311039186
Skála Milan 1960 Čenkov Muži 50 - 59 let50,-315038649
Skalická Vlasta 1951 TaH Praha Ženy nad 65 let50,-313031643
Skalický Jan 1981 Vorvani Muži 20 - 39 let50,-314030756
Skalička Michael 2012 Lhota u Příbramě Hoši do 7 let10,-314039678
Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 35 - 44 let50,-326023856
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosyn Muži nad 70 let100,-102014920
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosyn Ženy nad 65 let100,-102013715
Šeděnka Kryštof 2014 Koně, dobrý koně! Hoši do 7 let10,-314030157
Šedivec Matěj Vítek 2007 Loko Beroun Hoši 12 - 13 let10,-306033594
Šenolt Vojtěch 2010 Lokomotiva Beroun Hoši 8 - 9 let10,-315033215
Šenolt Matěj 2013 Loděnice Hoši do 7 let10,-315030674
Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez Muži 40 - 49 let50,-310032859
Šopejstal Petr 1978 STS Chvojkovice-Brod Muži 40 - 49 let50,-311019346
Šperl Matyáš 2008 Praha Hoši 10 - 11 let10,-315030725
Šperl Matyáš 2008 Hoši 10 - 11 let10,-315034327
Šperlová Kamila 2011 Praha Dívky 8 - 9 let10,-315034680
Špína Martin 1974 GHOST Team Muži 40 - 49 let50,-308038624
Švarc Miloslav 1972 Střela Žebrák Muži 40 - 49 let50,-307014196
Švarcová Simona 2003 Střela Žebák Dorostenky10,-307010863
Švarcová Tereza 2006 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let10,-307017824
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let50,-318022958
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let50,-310015321
Ulmanová Hana 1975 Praha Ženy 35 - 44 let50,-304033190
Valachová Lucie Tereza 2006 Tj lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let10,-323010745
Valuchová Julie 2009 JUVE Dívky 10 - 11 let10,-302015189
Valuchová Veronika 2008 JUVE Dívky 10 - 11 let10,-302012597
Vaněk Aleš 1976 RAC Muži 40 - 49 let50,-315038319
Vaněk Tomáš 2005 RAC Hoši 14 - 15 let 10,-315038674
Vaňková Klára 2008 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let10,-315033097
Vávra Pavel 1968 Vorvani Muži 50 - 59 let50,-319017321
Vitásek Josef 1958 Biková Muži 60 - 69 let50,-315037390
Vladyka Jan 1992 STG Příbram Muži 20 - 39 let50,-310036890
Vlk Pavel 1991 Originál 1869 Příbram Muži 20 - 39 let50,-315037609
Votava Martin 1971 Kraluv Dvůr Muži 40 - 49 let50,-310031957
Vykysalá Anna 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let10,-315037289
Vykysalá Barbora 2010 Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 let10,-315034697
Zelenka Michal 2008 #GLADIATORRACETEAM Hoši 10 - 11 let10,-306033421
Zelenka Petr 2010 #GLADIATORRACETEAM Hoši 8 - 9 let10,-306034706
Zindulková Tereza 2011 Loko Bereoun Dívky 8 - 9 let10,-302025769
Žolko Kryštof 2009 TJ Lokomotiva Beroun Hoši 10 - 11 let10,-312039216
Žolková Jana 1976 Rungo pro ženy Ženy 35 - 44 let50,-314039318

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Sportoviště města Sušice, p.o.
Na Hrázi 270, 342 01 Sušice
majitel účtu: 4timing.cz spol. s r.o.
Komenského náměstí 389
Příbram III, 261 01
IČO: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: