Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

14.6. Chaloupecký kros Podrobnosti Přihlášení (29)
20.6. Jinecký kros Podrobnosti Přihlášení (11)
27.6. Běh okolo Vraní skály Podrobnosti Přihlášení (5)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky






Pejšův mlýn



4timing

Přihlášení na Brdská 25 24.5.2020

Registrace do 23.5.2020 18:00.

Seznam přihlášených na Brdská 25 dne 24.5.2020

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/ZaplacenoČas startu
Antoš Jan 1974 Praha Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 09:27:00
Bábíček Matěj 1974 Příbram Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno 10:11:30
Bačkovská Petra 1978 Běžecký klub České spořitelny Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno 10:09:00
Barášek Aleš 1975 4Timing.cz Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 10:01:30
Bayerová Lenka 1968 TJ Sokol Unhošť Ženy 45 - 54 let300,-Zaplaceno 09:42:00
Behenský Jan 1991 RUN magazine team Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno 09:07:00
Benešová Alžběta 1983 Příbram Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno 10:12:30
Berenguer Santiago 1994 Adidas Runners Prague Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 09:41:00
Böszörményi Gábor 1976 Praha Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 10:03:30
Boucník Jaroslav 1975 Bauer Team - www.uslepejse.cz Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 09:18:30
Brabec Miloslav 1956 Rokycany Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno 11:37:00
Brych Jiří 1988 Blaník Strunkovice Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 11:26:30
Bublík Marek 1985 HybridTraining Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno 09:34:00
Cenefels Filip 1994 ready2win Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 10:38:30
Čekan Václav 1992 Vyběhej se Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 09:08:00
Čekan Václav + Falko 1969 TJ Sokol Maxičky Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno 08:30:00
Čermák Martin 1976 Wheelabrator Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 09:03:00
Černohorský Tomáš 1997 Triatlon Team Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 09:21:00
Červený Václav 1963 Muži 50 - 59 let100,-92305279510:08:15
Čip Roman 1970 Hospic Most Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno 10:52:00
Čížková Martina 1990 Příbram Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno 09:01:30
Dobeš Jan 1978 B4/Praha Muži 40 - 49 let100,-92305094310:46:30
Dolejš Rudolf 1958 Jiko Čácha Sušice Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno 09:48:30
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon team Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 11:39:00
Dvořák Petr 1961 Vila Rusalka Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno 09:10:00
Dvořáková Alena 1978 Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno 10:14:00
Fic Martin 1974 STS Chvojkovice Brod B Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 10:30:30
Flachs Michal 1987 Praha-Zličín Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 10:00:00
Folbrecht Lukáš 1978 Kamýk nad Vltavou Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno 10:15:30
Forejt Marcel 1975 Brdonoš Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno 11:29:00
Fořt Martin 1968 ELEVEN RUN TEAM Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno 10:58:00
Fořtová Iveta 1972 ELEVEN RUN TEAM Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno 10:57:00
Fousek Vlastimil 1978 Vorvani Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno 09:36:00
Franěk Ondřej 1990 Praha 6 Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno 10:26:00
Fraňková Andrea 1989 Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno 10:25:00
Frič Pavel 1955 CHECOMACOCO Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno 11:10:30
Fryčová Lenka 1978 Psáry Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno 10:26:30
Gahler František 1972 FOŤÁK Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 11:59:00
Gerych David 1977 KUPKOLO.cz Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 11:38:00
Gerychová Michaela 1982 KUPKOLO.cz Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno 11:26:00
Gololobovová Blanka 1973 AVC Praha Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno 10:21:00
Gruzovsky Josef 1987 Plzen Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 10:44:30
Häusler Václav 1963 Příbram Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno 11:05:30
Hodaň Lukáš 1980 ready2win Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 10:08:30
Hochmut Milan 1985 Grill Míšov Muži 20 - 39 let100,-90205231709:20:00
Horák Aleš 1988 Terénní bažanti Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno 09:38:00
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 40 - 49 let100,-92201068412:00:00
Hradecká Kateřina 1982 TT Příbram Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno 09:17:00
Hradecký Jan 1983 Triatlon team Pribram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 09:22:00
Hrdlička Dušan 1973 Praskolesy Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 09:46:00
HRDLIČKOVÁ Romana 1975 Praskolesy Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno 09:47:00
Charvát Jan 1998 SK Doubravan Újezd Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 10:52:30
Chotěborová Jana 1973 Loap Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno 10:11:00
Insausti Javier 1985 Madrid Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 09:41:30
Jakob Raphaela 1990 B4 Praha Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno 11:07:30
Janásová Gabriela 1977 ready2win Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno 10:40:30
Javůrek Honza 1979 sk Hofmanbajk Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno 10:32:30
Ježek Adam 1987 L’Oréal Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 11:06:30
Jiřičná Dana 1969 Bonbon Praha Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno 10:28:00
Jiřičný Martin 1969 Bonbon Praha Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno 10:27:00
Jones Steve 1984 Muži 20 - 39 let100,-92205732909:37:30
Jones Steve 1984 Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 09:38:30
Jůzek Pavel 1974 Mníšek pod Brdy Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 11:18:00
Kaiserova Jiřina 1976 MP Hořovice Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno 09:00:30
Kelbichová Vendula 1986 KL sport Most Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno 10:56:30
Kinclová Nikola 2000 SK Doubravan Újezd Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno 10:51:30
Kinkor Jiří 1990 SK Sporting Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 09:56:30
Klégr Šimon 1979 Praha 6 Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 10:23:30
Klimek Jan 1992 RS fitness Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 11:14:00
Koděrová Lucie 1977 Černošice Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno 10:41:30
Kolář Lukáš 1984 Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 09:25:30
Kolářová Karolina 1992 BP4 Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno 10:54:30
Kopecký Martin 1981 P4 Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 10:57:30
Kozak Jan 1976 UTB Muži 40 - 49 let100,-91805784911:28:00
Kozák Jan 1962 iThinkBeer Muži 50 - 59 let100,-91105601809:30:30
Králík Michal 1981 HybridTraining Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 11:13:00
Kratochvílová Lucie 1982 Plzeňští běžci Klub Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno 10:52:00
Kroupová Petra 1984 Příbram Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno 10:23:00
Kubeš Pavel 1976 Praha Muži 40 - 49 let300,-91405294611:27:00
Kubík Tomáš 1984 Praha Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 11:20:00
Kučerová Berenika 1980 Všenory Ženy 35 - 44 let100,-90405458109:30:00
Kunc Jiří 1980 321start Muži 40 - 49 let100,-91605439009:32:30
Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno 09:06:00
Landauer Ervín 1993 Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno 09:45:00
Linková Hana 1972 Sk Merlot Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno 09:26:30
Magoči Jan 1991 Střelské Hoštice Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 09:16:30
Marek Václav 1956 Rymaně Muži 60 - 69 let300,-Zaplaceno 10:16:30
Mareš Martin 1963 Zruč-Senec Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno 10:10:00
Márová Kateřina 1973 Všenory Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno 09:32:00
Marušák Róbert 1971 CFRC Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 10:19:00
Matějka Josef 1977 Sedlice Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 09:39:00
Matějková Petra 1993 Komárov Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno 10:07:00
Matyáš Radek 1977 Háje Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 09:43:30
Maxová Kateřina 1974 Blovice Ženy 45 - 54 let100,-92205701911:31:30
Melichar Josef 1972 Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 09:20:30
Motejl Jiří 1993 Chaloupky Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 09:50:00
Mrkáčková Hana 1971 Sokol Vysoká Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno 09:26:30
Nešpůrek Petr 1979 Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 11:15:30
Novotny Filip 1993 Praha Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno 10:45:00
Novotný Ladislav 1982 #onmyown / Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 09:22:30
Nový Lukáš 1976 Vráž u Písku Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno 09:43:00
Onderková Monika 1992 Starý Plzenec Ženy 20 - 34 let100,-91105215710:10:30
Paulus Miroslav 2002 Říčany Junioři100,-Zaplaceno 10:20:30
Pavlíková Jana 1982 Mimoni Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno 10:33:00
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 50 - 59 let300,-Zaplaceno 10:04:00
Pazdera Lukáš 1986 CSG TRI TEAM Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno 09:26:00
Pech Luboš 1974 Bohutín Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 10:06:00
Pechek Petr 1983 Kerteam Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 10:53:00
Pešek Petr 1990 ready2win Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 10:09:30
Peškař Petr 1973 Brdonoš Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 09:05:30
Pícha Aleš 1979 Bauer Team - www.uslepejse.cz Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 09:19:30
Plavec Hynek 1978 D. Dušníky Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 09:02:00
Pospíšil Jindřich 1977 Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno 09:58:30
Požárková Zuzana 1987 Běžecký klub České spořitelny Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno 10:41:00
Pražák Adam 1978 Praha 3 Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 10:54:00
Prokopová Denisa 1988 Ženy 20 - 34 let100,-90205712010:03:00
Provazník Jan 1979 Bohutín Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno 10:51:00
Přenosil Stanislav 1972 Březnice Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno 10:46:00
Rataj Pavel 1969 Rokycany Muži 50 - 59 let300,-Zaplaceno 09:31:30
Redondo Asier 1987 Irun Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 09:42:30
Rejsková Ivona 1985 SUNNYMONT s.r.o. Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno 10:29:30
Reyes José F 1994 MADRID Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 09:39:30
Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 10:05:30
Rumpík Viktor 1988 Plzen Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno 09:36:30
Řehůřková Silvia 1981 Jince Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno 09:54:30
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno 09:56:00
Řezáč Martin 1979 Zdimerice Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 10:43:30
Sedláček Miroslav 1999 SK Doubravan Újezd Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 11:14:30
Sehnal Adrien 1953 IV. Odboj Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno 10:56:00
Scheu Harald 1969 LMB Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno 09:29:30
Skalička Jiří 1974 Příbram Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 09:11:00
Skaličková Vladimíra 1975 Příbram Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno 09:11:00
Skalkova Natalie 1988 Pribram Ženy 20 - 34 let100,-90405189409:35:00
Sova Matěj 1988 Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 11:03:30
Stančík Tomáš 1976 Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno 09:49:00
Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno 09:58:00
Strnadová Lucie 1984 Profesionální svině Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno 10:01:00
Suchanová Kateřina 1995 Praha Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno 09:03:30
Svátek Lubomír 1958 Praha Muži 60 - 69 let300,-Zaplaceno 09:59:00
Svoboda Petr 1988 RSáci Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 09:04:30
Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 09:53:00
Šatavová Lenka 1986 Tábor Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno 11:02:00
Šeděnka Jan 1983 Koně, dobrý koně!!! Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno 11:19:00
Šedivý Rastislav 1972 www.LekarnaPribram.cz Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 09:44:30
Širanec Peter 1981 Koněprusy Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 10:05:00
Šístek Jan 1974 proti alkoholismu Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 09:12:00
Šneberger Jan 1985 Rokycany Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 09:24:00
Špína Martin 1974 Přibram Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 09:00:00
Štefaničová Hana 1976 TriKlub PB Ženy 35 - 44 let100,-92005713811:04:30
Štěchová Kristýna 1990 Pribram Ženy 20 - 34 let300,-Zaplaceno 09:37:00
Švarc Petr 1966 Příbram Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno 11:30:00
Tejkal Šimon 1988 CSG Tri Team Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 09:34:30
Teplý Ondřej 1978 Úvaly Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 09:09:30
Tichý Stanislav 1960 Praha Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno 09:23:00
Toušek Petr 1980 Salviaparadise.cz Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 11:18:30
Turková Lucie 1974 Ženy 45 - 54 let300,-Zaplaceno 10:18:00
Urbanová Zora 1974 Příbram Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno 09:01:30
Vagnerova Zuzana 1980 Joskatel Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno 10:17:00
Vávra Jan 1976 Kamýk nad Vltavou Runners Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno 10:14:30
Večerková Marcela 1981 Veverky Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno 09:09:00
Vesecká Renáta 1973 Příbram Ženy 45 - 54 let300,-Zaplaceno 11:00:30
Vesecký Jiří 1973 Příbram Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno 11:00:30
Vopálenský Tomáš 1972 ArtSport team Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 10:18:15
Vopička Josef 1979 Ninos Checos / Dubno Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 09:40:00
Vosmek Lukáš 1983 4Timing, Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 09:01:00
Votápek Daniel 1974 Chaloupky Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 09:57:00
Vozka Jiří 1986 Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno 10:45:00
Zadražil Michal 1979 Noufýr Hořovice Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 11:01:00
Zahradník Michal 1975 Cardiolab Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 10:55:30
Zajíčková Alena 1980 Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno 10:55:00
Zanozina Ekaterina 1985 Kerteam Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno 10:20:00
Zaremba Jan 1981 Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 09:55:30
Zárybnický Jan 1978 Březnice Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 10:11:15
Závadská Eva 1975 SRTG Praha Ženy 45 - 54 let300,-Zaplaceno 09:44:00
Zemek Michal 1977 Příbram Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 09:40:30
Zikmund Jan 1990 Triatlon Team Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 09:16:00
Žižka Ondřej 1986 Běžecký klub České spořitelny Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 10:29:00

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Tri Klub Příbram
Zdaboř 438
261 01 Příbram V
IČ: 42728860
Majitel účtu: 4timing.cz s.r.o. IČ: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: