Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

18.9. Tuháčkův běh dětské závody Podrobnosti
19.9. Příbramský půlmaraton dětské závody Podrobnosti
2.10. Běh města Příbrami dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Přihlášení na Karlštejnská 9 29.8.2021

Registrace do 28.8.2021 08:00.

Seznam přihlášených na Karlštejnská 9 dne 29.8.2021

Startovní čísloPřijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
208Houdková Adéla 2010 ASK Dipoli Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
230Špetová Patricie 2011 AK Škoda Plzeň Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
231Špetová Viktorie 2011 AK Škoda Plzeň Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
227Pokorná Zoe 2010 LOKO Beroun Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
225Nováková Viktorka 2010 ASK Dipoli Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
217Krejsová Michaela 2010 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
200Andielová Julie 2010 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
Dziegielewska Karolina 2010 človíček Praha Dívky 10 - 11 let 20,-1622082578
210Hrdličková Valentýna 2010 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
239Melínová Markéta 2011 Loděnice Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
266Dřížďalová Daniela 2010 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
237Jungová Karolína 2011 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
261Merunová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
254Štefflová Marie 2010 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
247Vondroušová Darča 2010 Biatlon Beroun Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
207Havelkova Kristina 2008 SK Jeseniova Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
232Valuchová Julie 2009 JUVE Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
233Valuchová Veronika 2008 JUVE Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
220Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
216Krejsová Martina 2009 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
211Hršelová Anna 2009 SK Mníšecký Expres Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
215Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
229Slavíková Klára 2008 AK Škoda Plzeň Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
267Kudová Kateřina 2009 SK Mníšecký expres/Mníšek pod Brdy Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
238Melínová Kateřina 2009 Biatlon Beroun Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
244Fleková Kateřina 2009 Biatlon Beroun Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
246Kollerová Anna 2009 Biatlon Beroun Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
Zrnová Karolína 2009 KB Jilemnice Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
242Pernicová Lucie 2007 LBK Źelezná Ruda Dívky 14 - 15 let 20,-Zaplaceno
263Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 14 - 15 let 20,-Zaplaceno
275Suchopárová Julie 2007 Višňová u Příbrami Dívky 14 - 15 let 20,-Zaplaceno
201Andielová Ludmila 2016 Nižbor Dívky 4 - 5 let 20,-Zaplaceno
243Riegerová Terezka 2016 Nižbor Dívky 4 - 5 let 20,-Zaplaceno
248Seidlová Johanka 2016 Biatlon Beroun Dívky 4 - 5 let 20,-Zaplaceno
274Hovorková Natálie 2017 Višňová u Příbrami Dívky 4 - 5 let 20,-Zaplaceno
Krejčí Kamila 2014 Karlštejn Dívky 6 - 7 let 20,-1619088075
271Krejčí Kamila 2014 Karlštejn Dívky 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
Dziegielewska Marta 2014 človíček Praha Dívky 6 - 7 let 20,-1622089638
259Prokopová Nikola 2015 Komárov Dívky 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
272Jandečková Alžběta 2014 Pišišvorové Dívky 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
280Hávová Tereza 2014 F.H.TK Dobřichovice Dívky 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
209Houdková Barbora 2012 ASK Dipoli Dívky 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
226Pokorná Ema 2013 LOKO Beroun Dívky 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
224Nováková Valentýna 2013 ASK Dipoli Dívky 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
212Hršelová Emma 2012 SK Mníšecký Expres Dívky 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
268Hrdličková Julie 2013 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
203Dvořáková Daniela 2013 Zduchovice Dívky 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
265Dřížďalová Gabriela 2012 Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
256Palková Eliška 2012 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
255Brázdová Dominika 2013 OCR Kids Poděbrady Dívky 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
219Krůtová Šarlota 2019 Zdice Dívky do 3 let 20,-Zaplaceno
202Černý Matěj 2005 SK Sporting Příbram Dorostenci 20,-Zaplaceno
236Krtková Michaela 2004 Liteň Dorostenky 20,-Zaplaceno
206Havelka David 2011 HBK Dřinov Chlapci 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
234Vojtech Michal 2011 Atletika Kazín Chlapci 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
221Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
213Huml Filip 2010 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
269Diviš Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
241Pernica Rostislav 2011 LBK Źelezná Ruda Chlapci 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
264Trnka David 2010 AtHos Chlapci 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
276Votápek Leonard 2010 Pišišvorové Chlapci 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
250Seidl Matyáš 2010 Biatlon Beroun Chlapci 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
222Novák Lukáš 2008 SK Sporting Chlapci 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
245Flek Vojtěch 2008 Biatlon Beroun Chlapci 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
251Šebo Filip 2008 Biatlon Beroun Chlapci 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
278Dolejš Jakub 2009 Lokomotiva Beroun Chlapci 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
235Krtek Ondřej 2007 Biatlon Beroun Chlapci 14 - 15 let 20,-Zaplaceno
249Seidl Filip 2007 Biatlon Beroun Chlapci 14 - 15 let 20,-Zaplaceno
257Kroutil David 2016 Buková Chlapci 4 - 5 let 20,-Zaplaceno
253Šteffl Václav 2016 Stradonice Chlapci 4 - 5 let 20,-Zaplaceno
252Stýblo Bruno 2017 Hlásná Třebaň Chlapci 4 - 5 let 20,-Zaplaceno
279Háva Filip 2017 F.H.TK Dobřichovice Chlapci 4 - 5 let 20,-Zaplaceno
218Krůta Šimon 2014 Zdice Chlapci 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
205Hacaperka Marek 2015 SK Sporting Příbram Chlapci 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
Chaloupka Adam 2015 Beroun Chlapci 6 - 7 let 20,-1612085769
223Novák Vit 2014 SAD Dobříš Chlapci 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
214Huml Jakub 2015 Cerhovice Chlapci 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
277Dolejš Matěj 2014 Kelti Beroun Chlapci 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
204Hacaperka Filip 2013 SK Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
228Skalička Michael 2012 Chlapci 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
270Diviš Jan 2013 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
240Pernica Radek 2013 LBK Źelezná Ruda Chlapci 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
Rendl Šimon 2012 spartak praha 4 Chlapci 8 - 9 let 20,-1623083750
262Meruna Tomáš 2013 Králův Dvůr Chlapci 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
273Jandečka Kryštof 2012 Pišišvorové Chlapci 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
260Solar Vojta 2019 Zaječov Chlapci do 3 let 20,-Zaplaceno
258Prokop Jakub 2018 Komárov Chlapci do 3 let 20,-Zaplaceno
8Fazekaš Miroslav 1990 Muži 18 - 39 let 200,-Zaplaceno
24Novák Matej 1990 Muži 18 - 39 let 200,-Zaplaceno
32Štědronský Karel 1998 Muži 18 - 39 let 200,-Zaplaceno
11Krejbich Petr 1982 Sportovní klub Policie Beroun Muži 18 - 39 let 200,-Zaplaceno
44Jilg Petr 1986 CAMINO Muži 18 - 39 let 200,-Zaplaceno
14Hroch Martin 1994 Kanoistika Sedlčany Muži 18 - 39 let 200,-Zaplaceno
16Hrubý Richard 1986 Muži 18 - 39 let 200,-Zaplaceno
3Burian Tomáš 1998 Višňová Muži 18 - 39 let 200,-Zaplaceno
31Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník Šílenci v běhu Muži 18 - 39 let 200,-Zaplaceno
86Fortelka Jiří 1982 Wheelabrator Muži 18 - 39 let 250,-Zaplaceno
78Srb Jindřich 1985 Roztoky Muži 18 - 39 let 250,-Zaplaceno
62Karas Stanislav 1998 Příbram Muži 18 - 39 let 250,-Zaplaceno
85Bonk Roman 1993 Sporting Příbram Muži 18 - 39 let 250,-Zaplaceno
80Hybš Marek 1987 SRTG Kolín Muži 18 - 39 let 250,-Zaplaceno
Kolařík Lukáš 1995 Karlštejn Muži 18 - 39 let 250,-Zaplaceno
23Novák Aleš 1976 Občov Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
51Havelka Petr 1972 ELEVEN RUN TEAM Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Nový Míra 1979 Plzen Muži 40 - 49 let 200,-1601086103
43Zadražil Michal 1979 Rozběháme Hořovicko Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
37Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
15Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
50Valek Marian 1975 Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
74Mařík Michal 1975 Praha Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
6Čermák Martin 1976 Wheelabrator Muži 40 - 49 let 250,-Zaplaceno
Rendl Josef 1976 tj packa praha Muži 40 - 49 let 250,-1623084792
70Jung Václav 1977 Klub Biatlonu Beroun Muži 40 - 49 let 250,-Zaplaceno
68Rosol Jiří 1974 Loko Beroun Muži 40 - 49 let 250,-Zaplaceno
67Škrlant Martin 1979 Rozběháme Hořovicko Muži 40 - 49 let 250,-Zaplaceno
66Staněk Valdemar 1978 NeKačour Muži 40 - 49 let 250,-Zaplaceno
63Zemánek Milan 1978 Beroun Muži 40 - 49 let 250,-Zaplaceno
Chvátal Daniel 1975 Psáry Muži 40 - 49 let 250,-1625087486
58Kutnohorsky Jan 1974 Bojov Muži 40 - 49 let 250,-Zaplaceno
53Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let 250,-Zaplaceno
73Hons Pavel 1980 Wheelabrator Muži 40 - 49 let 250,-Zaplaceno
77Zemek Michal 1977 Příbram Muži 40 - 49 let 250,-Zaplaceno
84Pouček Jiří 1980 Karlštejn Muži 40 - 49 let 250,-Zaplaceno
83Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 40 - 49 let 250,-Zaplaceno
82Dražan Jaroslav 1981 Triatlon team Příbram Muži 40 - 49 let 250,-Zaplaceno
18Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův dvůr Muži 50 - 59 let 200,-Zaplaceno
28Smělý Jaroslav 1962 Beroun Muži 50 - 59 let 200,-Zaplaceno
71Dítě Martin 1968 štěchovice Muži 50 - 59 let 200,-Zaplaceno
21Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice Muži 50 - 59 let 200,-Zaplaceno
9Fencl Radek 1965 Obořiště Muži 50 - 59 let 200,-Zaplaceno
40Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 50 - 59 let 200,-Zaplaceno
35Uxa Tomáš 1965 URT Beroun Muži 50 - 59 let 200,-Zaplaceno
49Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let 200,-Zaplaceno
199Tlach Zdeněk 1965 Biatlon Beroun Muži 50 - 59 let 250,-Zaplaceno
41Vrabec Jiří 1961 Fírové Muži 60 - 69 let 200,-Zaplaceno
4Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let 200,-Zaplaceno
38Velehradský Petr 1959 Nučice Muži 60 - 69 let 200,-Zaplaceno
39Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let 200,-Zaplaceno
75Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let 200,-Zaplaceno
47Starý Stanislav 1953 Roubíčkova Lhota Muži 60 - 69 let 250,-Zaplaceno
56Čechura Jaroslav 1955 Rozběháme Hořovicko Muži 60 - 69 let 250,-Zaplaceno
55Svítil Vašek 1959 SKP Olymp Praha Muži 60 - 69 let 250,-Zaplaceno
76Kacíř Zdeněk 1956 LOUčNÁ956 Muži 60 - 69 let 250,-Zaplaceno
81Marek Václav 1956 Sherpa Muži 60 - 69 let 250,-Zaplaceno
17Ježek Antonin 1949 TJ Roztoky u Křivoklátu Muži nad 70 let Zdarma
29Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosin Muži nad 70 let Zdarma
20Kučerová Karolína 1998 Králův Dvůr Ženy 18 - 34 let 200,-Zaplaceno
36Uxová Anett 2000 URT Beroun Šílenci v běhu Ženy 18 - 34 let 200,-Zaplaceno
22Matějková Petra 1993 Komárov Ženy 18 - 34 let 250,-Zaplaceno
54Stýblová Klára 2000 Hlásná Třebaň Ženy 18 - 34 let 250,-Zaplaceno
79Khailová Denisa 1996 Kolín Ženy 18 - 34 let 250,-Zaplaceno
1Achberger Kateřina 1977 NeKačour Ženy 35 - 44 let 200,-Zaplaceno
Chaloupkova Marketa 1986 Berou Ženy 35 - 44 let 200,-1612085748
42Weissová Kateřina 1978 NeKačour Ženy 35 - 44 let 200,-Zaplaceno
46Riegerová Michaela 1977 Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let 250,-Zaplaceno
65Prokopová Marcela 1981 Komárov Ženy 35 - 44 let 250,-Zaplaceno
64Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let 250,-Zaplaceno
59Žížalová Denisa 1979 Beroun Ženy 35 - 44 let 250,-Zaplaceno
57Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Ženy 35 - 44 let 250,-Zaplaceno
19Kubíková Míša (Ludmila) 1968 TJ Sokol Touškov Ženy 45 - 54 let 200,-Zaplaceno
27Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let 200,-Zaplaceno
33Štěpánová Hana 1974 Ženy 45 - 54 let 200,-Zaplaceno
25Nováková Lenka 1975 Dobříš Ženy 45 - 54 let 200,-Zaplaceno
34Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let 200,-Zaplaceno
72Krejčí Gabrielová Jana 1972 Gymnázium Beroun Ženy 45 - 54 let 200,-Zaplaceno
13Hrdličková Romana 1975 Rozběháme Hořovicko Ženy 45 - 54 let 200,-Zaplaceno
69Rosolová Ivana 1974 Rossi team Ženy 45 - 54 let 250,-Zaplaceno
48Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 45 - 54 let 200,-Zaplaceno
61Pertlová Martina 1974 Beroun Ženy 45 - 54 let 250,-Zaplaceno
60Růžičková Jana 1969 Černín Ženy 45 - 54 let 250,-Zaplaceno
87Jiřina Kaiserova 1976 MP Hořovice Ženy 45 - 54 let 250,-Zaplaceno
5Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Příbram Ženy 55 - 64 let 200,-Zaplaceno
52Mališová Karla 1960 Sabzo Ženy 55 - 64 let 200,-Zaplaceno
26Rybáčková Soňa 1963 Beroun Ženy 55 - 64 let 200,-Zaplaceno
10Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy 55 - 64 let 200,-Zaplaceno
12Honzáková Jiřina 1965 Břevnov Ženy 55 - 64 let 200,-Zaplaceno
7Dudášová Monika 1966 Obořiště Ženy 55 - 64 let 200,-Zaplaceno
30Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosin Ženy nad 65 let Zdarma
2Bartošová Milada 1953 Vorvani / Příbram Ženy nad 65 let Zdarma

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Česká tábornická unie – Záskalák Liteň, p.s., IČO: 64752968

Číslo účtu: 2401684422/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: