Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

10.9. Běh Kovohutěmi - závod mílařů a mílařek Podrobnosti
1.10. Běh města Příbrami dětské závody Podrobnosti
2.10. Hořovický cvoček Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Přihlášení na Dobříšská osmička 4.9.2022

Registrace do 3.9.2022 19:00.

Seznam přihlášených na Dobříšská osmička dne 4.9.2022

Jednotlivci ¦ Přihlášené štafety

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Svoboda Jan 1943 KD Příbram Muži 70 - 79 let 200,- Zaplaceno
Werner Petr 1951 L Muži 70 - 79 let 200,- Zaplaceno
Průša Josef 1952 Obecnice Muži 70 - 79 let 200,- 2603090348
Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice Muži 70 - 79 let 200,- 2603094513
Svobodová Dana 1952 KD Příbram Ženy nad 65 let 200,- Zaplaceno
Bartošová Milada 1953 Vorvani Příbram Ženy nad 65 let 200,- Zaplaceno
Čechura Jaroslav 1955 Rozběháme Hořovicko Muži 60 - 69 let 200,- Zaplaceno
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let 200,- Zaplaceno
Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy 55 - 64 let 200,- Zaplaceno
Mališová Karla 1960 Sabzo Ženy 55 - 64 let 200,- 2629080168
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 60 - 69 let 200,- Zaplaceno
Honzáková Jiřina 1965 Břevnov Ženy 55 - 64 let 200,- Zaplaceno
Karas Tomáš 1967 Tisová Muži 50 - 59 let 200,- Zaplaceno
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 55 - 64 let 200,- Zaplaceno
Lorenc Frantisek 1968 Olomouc Muži 50 - 59 let 200,- Zaplaceno
Turečková Jana 1968 Tenisový Klub Bohutín Ženy 45 - 54 let 200,- Zaplaceno
Leitner Josef 1969 TJ Stupně Poražených Muži 50 - 59 let 200,- Zaplaceno
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 50 - 59 let 200,- Zaplaceno
Růžičková Jana 1969 U Šmídů team Ženy 45 - 54 let 200,- Zaplaceno
Mach Zbyněk 1970 TriKlub Příbram Muži 50 - 59 let 200,- 2603098915
Třísková Katarína 1971 Ženy 45 - 54 let 200,- Zaplaceno
Svoboda Robert 1973 Beroun Muži 40 - 49 let 150,- Zaplaceno
Havlicek Jan 1973 Mentor Muži 40 - 49 let 200,- Zaplaceno
Rosol Jiří 1974 Loko Beroun Muži 40 - 49 let 200,- Zaplaceno
Velinger Petr 1974 Kosova Hora Muži 40 - 49 let 200,- Zaplaceno
Kutnohorský Jan 1974 Bojov Muži 40 - 49 let 200,- Zaplaceno
Rosolová Ivana 1974 Rossi team Ženy 45 - 54 let 200,- Zaplaceno
Pertlová Martina 1974 U Šmídů team Ženy 45 - 54 let 200,- Zaplaceno
Špetová Radka 1974 Plzeň Ženy 45 - 54 let 200,- Zaplaceno
Záhorová Andrea 1974 Plzeň Ženy 45 - 54 let 200,- Zaplaceno
Valek Marian 1975 Muži 40 - 49 let 200,- Zaplaceno
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let 200,- Zaplaceno
Červenka Daniel 1975 SAD Dobříš Muži 40 - 49 let 200,- Zaplaceno
Zdílna Jiří 1975 Beroun Muži 40 - 49 let 200,- Zaplaceno
Košek Karel 1976 Muži 40 - 49 let 200,- Zaplaceno
Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky Muži 40 - 49 let 200,- 2630080391
rendl josef 1976 tj packa praha Muži 40 - 49 let 200,- 2630086317
Brožík Valdemar 1976 A bude hůř Muži 40 - 49 let 200,- Zaplaceno
Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 45 - 54 let 200,- 2628084182
Kaiserová Jiřina 1976 MP Hořovice Ženy 45 - 54 let 200,- Zaplaceno
Riegerová Michaela 1977 Gymnázium Beroun Ženy 45 - 54 let 200,- Zaplaceno
Palková Miroslava 1978 Běžecký oddíl Doubravan Újezd Ženy 35 - 44 let 200,- Zaplaceno
Zadražil Michal 1979 Rozběháme Hořovicko Muži 40 - 49 let 200,- Zaplaceno
Žížalová Denisa 1979 U Šmídů team Ženy 35 - 44 let 200,- Zaplaceno
Svojtka Libor 1980 Buková Muži 40 - 49 let 200,- Zaplaceno
Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 40 - 49 let 200,- Zaplaceno
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon team Příbram Muži 40 - 49 let 200,- Zaplaceno
Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let 200,- Zaplaceno
Pavlíková Petra 1984 Narysov Ženy 35 - 44 let 200,- Zaplaceno
Dziegielewska Ewelina 1985 Praha Ženy 35 - 44 let 200,- Zaplaceno
Myslivec Michal 1986 Kamýk nad Vltavou Muži 20 - 39 let 200,- Zaplaceno
Hacaperková Eva 1986 Příbram Ženy 35 - 44 let 200,- Zaplaceno
Křivonosková Naděžda 1986 Nový Knín Ženy 35 - 44 let 200,- Zaplaceno
Fraňková Andrea 1989 Pražská kavárna Ženy 20 - 34 let 200,- Zaplaceno
Raschman Josef 1990 Muži 20 - 39 let 200,- Zaplaceno
Franěk Ondřej 1990 Pražská kavárna Muži 20 - 39 let 200,- Zaplaceno
Raschmanová Hana 1990 Ženy 20 - 34 let 200,- Zaplaceno
Káš František 1991 Salming running Muži 20 - 39 let 200,- Zaplaceno
Zeman Zdeněk 1993 Blatná Muži 20 - 39 let 200,- Zaplaceno
Kolářová Tereza 1995 Dlouhá Lhota Ženy 20 - 34 let 200,- Zaplaceno
Karas Stanislav 1998 Příbram Muži 20 - 39 let 200,- Zaplaceno
Žáková Anita 2000 Žaky klub PB Ženy 20 - 34 let 200,- 2628084928
Burian Dominik 2001 Příbram Muži 20 - 39 let 200,- 2603099841
Mígl Vojtěch 2003 TT Příbram Junioři 200,- Zaplaceno
Koutný Roman 2003 TT Příbram Junioři 200,- Zaplaceno
Ficová Markéta 2004 STS Chvojkovice Brod "B" Juniorky 200,- Zaplaceno
Mígl Antonín 2005 TT Příbram Dorostenci Hlavní závod200,- Zaplaceno
Černý Matěj 2005 SK Sporting Příbram Dorostenci Hlavní závod200,- Zaplaceno
Kundrát David 2007 Praskolesy Chlapci 14 - 15 let Zdarma
Krtek Ondřej 2007 KB Beroun Chlapci 14 - 15 let Zdarma
Suchopárová Julie 2007 Višňová u Příbramě Dívky 14 - 15 let Zdarma
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 14 - 15 let Zdarma
Dvořáková Dalie 2007 Beroun Dívky 14 - 15 let Zdarma
Novák Lukáš 2008 SK Sporting Chlapci 14 - 15 let Zdarma
Budoš Adam 2008 BH Příbram Chlapci 14 - 15 let Zdarma
Flek Vojtěch 2008 Biatlon Beroun Chlapci 14 - 15 let Zdarma
Šebo Filip 2008 Biatlon Beroun Chlapci 14 - 15 let Zdarma
Prukner Tomáš 2009 Praha Chlapci 12 - 13 let Zdarma
Fleková Kateřina 2009 Biatlon Beroun Chlapci 12 - 13 let Zdarma
Valuchová julie 2009 JUVE Dívky 12 - 13 let Zdarma
Kudová Kateřina 2009 SK Mníšecký expres/Mníšek pod Brdy Dívky 12 - 13 let Zdarma
Trčková Magdaléna 2009 Atletika Hostivař Dívky 12 - 13 let Zdarma
Čiháková Anna 2009 Dobříš Dívky 12 - 13 let Zdarma
Dvořák Filip 2010 Beroun Chlapci 12 - 13 let Zdarma
Nováková Ema 2010 AK Škoda Plzeň Dívky 12 - 13 let Zdarma
Dziegielewska Karolina 2010 Atletika Hostivar Dívky 12 - 13 let Zdarma
Štefflová Marie 2010 Loko Beroun Dívky 12 - 13 let Zdarma
Kratochvílová Renata 2010 PK Příbram Swimming Dívky 12 - 13 let Zdarma
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let Zdarma
Červenka Daniel 2011 SAD Dobříš Chlapci 10 - 11 let Zdarma
Prouza Tomáš 2011 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let Zdarma
Homolka Vojtěch 2011 SAD Dobříš Chlapci 10 - 11 let Zdarma
Kašpar Adam 2011 OK Dobříš Chlapci 10 - 11 let Zdarma
Boubal Vilém 2011 SAD Dobříš Chlapci 10 - 11 let Zdarma
Špetová Patricie 2011 AK ŠKODA Plzeň Dívky 10 - 11 let Zdarma
Špetová Viktorie 2011 AK ŠKODA Plzeň Dívky 10 - 11 let Zdarma
Havlíčková Eliška 2011 BSK Juniors team Dívky 10 - 11 let Zdarma
Merunová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let Zdarma
Rojová Nikola 2011 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let Zdarma
Öner Eda 2011 USK Praha Dívky 10 - 11 let Zdarma
Jungová Karolína 2011 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let Zdarma
Fodorová Natálie 2011 Sportovní akademie Dobříš OB Dívky 10 - 11 let Zdarma
Čiháková Eva 2011 Dobříš Dívky 10 - 11 let Zdarma
Sirotková Aneta 2011 OXYGEN Příbram Dívky 10 - 11 let Zdarma
Skalička Michael 2012 Sk Sporting Příbram Chlapci 10 - 11 let Zdarma
Jandečka Kryštof 2012 Pišišvorové Chlapci 10 - 11 let Zdarma
Peták Šimon 2012 Chlapci 10 - 11 let Zdarma
Arnošt Daniel 2012 Sportovní akademie Dobříš OB Chlapci 10 - 11 let Zdarma
Palková Eliška 2012 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let Zdarma
Štilcová Kateřina 2012 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let Zdarma
Houdková Barča 2012 ASK Dipoli Dívky 10 - 11 let Zdarma
Trčková Tereza 2012 Atletika Hostivař Dívky 10 - 11 let Zdarma
Peřinová Barbora 2012 Mníšek pod Brdy Dívky 10 - 11 let Zdarma
Palečková Klára 2012 Praha Dívky 10 - 11 let Zdarma
Meruna Tomáš 2013 Králův Dvůr Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Diviš Jan 2013 AO Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Košek Hugo 2013 Sokol Příbram Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Hacaperka Filip 2013 SK Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Müller Filip 2013 BušMuž Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Müller Robin 2013 BušMuž Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Červenka Vojtěch 2013 SAD Dobříš Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Fodor Patrik 2013 Sportovní akademie Dobříš OB Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Peřina Matěj 2013 Mníšek pod Brdy Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Dvořák Daniel 2013 Beroun Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Kudweisová Monika 2013 SC Radotín Dívky 8 - 9 let Zdarma
Šolcová Karolína 2013 Sk Sporting Dívky 8 - 9 let Zdarma
Prouzová Barbora 2013 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let Zdarma
Svoboda Elaine 2013 Dobříš Dívky 8 - 9 let Zdarma
Šebková Elen 2013 Dívky 8 - 9 let Zdarma
Helebrant Tomáš 2014 Dobříš Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Novák Vít 2014 SK Sporting Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Öner Efe Michael 2014 USK Praha Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Kratochvíl Tomáš 2014 Příbram Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Miriťuk Tobiáš 2014 Příbram Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Dolejš Matěj 2014 SK Kelti Beroun Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Dziegielewska Marta 2014 Atletika Človíček, z.s. Praha Dívky 8 - 9 let Zdarma
Chottová Ema 2014 Sedlčany Dívky 8 - 9 let Zdarma
Hávová Tereza 2014 ASK Dipoli Dívky 8 - 9 let Zdarma
Jandečková Alžběta 2014 Pišišvorové Dívky 8 - 9 let Zdarma
Dědinová Anna 2014 SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 let Zdarma
Palečková Anna 2014 Praha Dívky 8 - 9 let Zdarma
Kňapová Klára 2014 Dívky 8 - 9 let Zdarma
Troch Šimon 2015 Kotenčice Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Burián Tomáš 2015 Rpety Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Zvěřina Marek 2015 Jiskra Lisovice Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Hacaperka Marek 2015 SK Sporting Příbram Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Roj David 2015 SK Spartak Příbram Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Dvorská Karolína 2015 Bohutín Dívky 6 - 7 let Zdarma
Paimová Erika 2015 Bor u Březnice Dívky 6 - 7 let Zdarma
Kočnarová Sofie 2015 Pňovice Dívky 6 - 7 let Zdarma
Štilcová Adéla 2015 SK Sporting Příbram Dívky 6 - 7 let Zdarma
Petáková Magdaléna 2015 Dívky 6 - 7 let Zdarma
Čiháková Elena 2015 Dobříš Dívky 6 - 7 let Zdarma
Boubal Valentýna 2015 SAD Dobříš Dívky 6 - 7 let Zdarma
Havlíček Filip 2016 Ski klub Lajdáček Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Peřina Antonín 2016 Mníšek pod Brdy Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Riegerová Terezka 2016 Nižbor Dívky 6 - 7 let Zdarma
Kudweisová Hanka 2016 SC Radotín Dívky 6 - 7 let Zdarma
Košková Gaia 2016 Dívky 6 - 7 let Zdarma
Edelmannová Emma 2016 MŠ Kličkova vila Dívky 6 - 7 let Zdarma
Popová Denisa 2016 Cerhovice Dívky 6 - 7 let Zdarma
Mandová Eliška 2016 Příbram Dívky 6 - 7 let Zdarma
Šebková Violka 2016 Dívky 6 - 7 let Zdarma
Kňapová Marie 2016 Dívky 6 - 7 let Zdarma
Troch Vít 2017 Kotenčice Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Veinlich Sebastián 2017 Nová Ves pod Pleší Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Háva Filip 2017 ASK Dipoli Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Adamec Vit 2017 Příbram Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Dědina Ondřej 2017 SK Spartak Příbram Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Klánová Veronika 2017 Dobříš Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Hovorková Natálie 2017 Višňová u Příbramě Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Paimová Ester 2017 Tlapkovka Team Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Müllerová Helena 2017 BušMuž Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Fáberová Dominika 2017 Chaloupky Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Datel Dominik 2018 Pribram Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Kňap Štěpán 2018 Dobříš Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Košková Ronja 2018 Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Edelmannová Thea 2018 MŠ Kličkova vila Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Boukalová Tereza 2018 Bezděkov pod Třemšínem Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Chott Ondřej 2019 Sedlčany Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Miriťuk Jonáš 2019 Příbram Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Fábera Matyáš 2019 Chaloupky Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Šebek Sebastian 2019 Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Mandová Anežka 2019 Příbram Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Adamcová Barbora 2020 Pribram Dívky nejmladší do 5 let Zdarma

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Sportovní akademie Dobříš
4timing.cz spol. s r.o.
Komenského náměstí 389
Příbram III, 261 01
IČO: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: