Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

18.9. Tuháčkův běh dětské závody Propozice Přihlášky (95)
19.9. Příbramský půlmaraton dětské závody Propozice Přihlášky (114)
2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (39)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky



4timing


Gahler foto
Pejšův mlýn Čerstvé saláty Mayas
Pivovar Podlesí
CNC obrábění Pavlišen
Turek reality
Author Sedláček


Přihlášení na Příbramský půlmaraton 19.9.2021

Seznam přihlášených štafet na Příbramský půlmaraton 19.9.2021

Jednotlivci ¦ Přihlášené štafety

Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Běžci z Brd 1600,-1315094760
Petr Butzke, Ludmila Butzková, Lenka Nováková, Lukáš Novák
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Běžci z Chraštic Zdarma
Simona Jarešová, Ondřej Kohoutek, Marek Hůla, Zbyněk Pechar
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Běžkaři Příbram1600,-1316095319
Lukáš Rozmajzl, Martin Rozmajzl, Jan Hostička, Jan Havel
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Bistro Slunná 1600,-Zaplaceno
Šárka Jeníčková, Lucie Melicharová, Jana Paštěková, Anežka Muselová Strettiová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Bodíci Bodíci800,-Zaplaceno
Miroslav Bodnár, Miroslav Bodnár, Tomáš Bodnár, Martin Bodnár
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Bosyho team Příbram1600,-1315099860
Rostislav Jandera, Jan Bosák, Václav Vylita, Ladislav Erdelyi
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
DIAMO Příbram1600,-Zaplaceno
Jan Voříšek, Šimon Mrázek, Jan Špaček, Martin Čermák
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
DIAMO Příbram1600,-Zaplaceno
Markéta Mošnová, Barbora Volfová, Tereza Macejková, Lucie Ročková
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
GymLaufRun Gymnázium LegionářůZdarmaZaplaceno
Pavla Karasová, Lenka Pavelková, Alice Matulová, Petr Vocílka
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
K2 HIKING 1600,-Zaplaceno
Otakar Procházka, Lucie Tvarohová, Marie Dandová, Šárka Procházková
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
KOBRA 11 Trhové Dušníky1600,-Zaplaceno
Jana Havelková, Veronika Škopcová, Lucie Záhoříková, Michal Biskup
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
kondoři Bohutín800,-Zaplaceno
Tomáš Váňa, Lukáš Váňa, Štěpán Legner, Miloslav Váňa
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Křešíňáci Křešín1600,-Zaplaceno
Tomáš Lapáček, Viktorie Šlajchrtová, Terezka Lapáčková, Štěpán Kovács
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Křešíňáci - rada starších Křešín1600,-Zaplaceno
Ilona Červenková, Pavla Sládková, Igor Šlajchrt, Radek Lapáček
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Matky v běhu Dobříš a Příbram2400,-Zaplaceno
Šárka Jánská, Petra Kasprišinová, Lenka Kratochvilová, Tanya Harea
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
My čtyři 1600,-Zaplaceno
Kateřina Hrkalová, Nikola Kindlová, Lenka Uzlová, Martin Kofroň
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Osobák jak náklaďák 2000,-Zaplaceno
Tereza Štorková, Eva Fiřtová, Pavlišen Alexandr, Jaroslav Seifrt
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Plantážníci na útěku Sporting PříbramZdarmaZaplaceno
Adéla Šnoblová, Anna Parezová, Patrik Kutlák, Monika Machová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Plavci z gymplu PK PříbramZdarmaZaplaceno
Karolína Karasová, Barbora Šindelářová, Vojtěch Berka, Jiří Berka
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Pokrokový běh 1600,-1315097614
Thomas Urbaniak, Lucia Urbaniak, Alexandra Čábelková, Lucie Barášková
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Poslední pomoc 1600,-1314098954
Barbora Švarcová, Denisa Sedláčková, Lenka Trojanová, Olga Smíšková
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Rychlá rota 2 2000,-Zaplaceno
Zdeněk Kocanda, Blanka Černá, Blanka Kocandová, Jan Kocanda
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
SUPER ČTYŘKA Příbram1600,-Zaplaceno
Martina Čížková, Kristýna Karasová, Viktorka Urbanová, Tereza Stoupová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Školní ZdarmaZaplaceno
Jan Hradecký, Kateřina Hradecká, Josef Halaburda, Jan Hradecký
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Šneci na útěku Oxygen Příbram1600,-Zaplaceno
Kateřina Buriánová, Adam Budoš, Dana Siplová, Ankhbaatar Sodbaatar
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
To dáme Sv.Jan2400,-Zaplaceno
Žaneta, Jana, Majda, Petra
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Vaškovy Běhny Spartak Praha 42200,-Zaplaceno
Martin Olšanský, Jan Skalička, Petr Pavlišen, Moira Stewartová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Z(a)běhlí úředníci Příbram2400,-Zaplaceno
Luděk Fára, Klára Vondrušková, Barbora Vacková, Daniela Plecitá
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Za mě100 Příbram2200,-Zaplaceno
Bohumila Mudrová, Martin Buršík, Milena Plecitá, Tomáš Novák
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
ZAOS Praha 2200,-Zaplaceno
Barbora Cymbalistová, Klára Voříšková, Jan Kukačka, Šárka Kukačková
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Zlato v hrdle :-) Příbram1600,-Zaplaceno
Pavel Šnobl, Martin Červenka, Michaela Červenková, Simona Pečená

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby:
Tri Klub Příbram
Zdaboř 438
261 01 Příbram V
IČ: 42728860
Majitel účtu: 4timing.cz s.r.o. IČ: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: