Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

29.6. Běh okolo Vraní skály Podrobnosti Přihlášení (16)
7.7. Lochovice - Plešivec i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (29)
11.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky









4timing

Přihlášení na Příbramský půlmaraton 15.6.2019

Seznam přihlášených štafet na Příbramský půlmaraton 15.6.2019

Jednotlivci ¦ Přihlášené štafety

Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Aerobik Spartak Příbram750,-Zaplaceno
Petr Horáček, Jitka Horáčková, Lenka Hřídelová, Radek Hřídel
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Bejbové/ Gymnázium pod Svatou Horou Příbram800,-Zaplaceno
Tobiáš Luft, Klára Soukupová, Karolína Canincová, Anna Přibylová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Běžci z Brd 1500,-Zaplaceno
Petr Butzke, Ludmila Butzková, Petra Stibalová, Alexandr Pavlišen
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Blue Kiwi SK Sporting Příbram750,-Zaplaceno
Matěj Placatka, Bára Placatková, Tereza Placatková, Veronika Novotná
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Bodíci 1550,-Zaplaceno
Miroslav Bodnár, Miroslav Bodnár, Tomáš Bodnár, Martin Bodnár
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Brdoběžci Příbram1900,-Zaplaceno
Jana Krejčíková, Martin Zítek, Zuzana Misterková, Tomáš Ledvina
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Březohorské katastrofy Příbram800,-Zaplaceno
Lukáš Rozmajzl, Tereza Rozmajzlová, Kateřina Volfová, Jan Havel
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Buldozer Lazec Příbram1500,-Zaplaceno
Michal Dražan, Jakub Drašnar, Jan Voříšek, Ondřej Kocourek
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Bylo nás 5 750,-Zaplaceno
Radek Matyáš, Eva Matyášová, Klára Matyášová, Jan Matyáš
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Byznys men Příbram1500,-Zaplaceno
Jan Císař, Jan Voříšek, Matěj Kopička, Matěj Štochl
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Byznys women Příbram1500,-Zaplaceno
Michaela Štilcová, Darina Kadlecová, Nikola Zvěřinová, Lucie Sýkorová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
CFC 1700,-Zaplaceno
Pavel Ječmen, Lucie Blažková, Pavel Szabo, Jan Cvačka
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Čechoslováci 950,-Zaplaceno
Martina Schindlerová, Miroslav Štok, Josef Gargoš, Soňa Gargošová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Dobehne Elen?/Gymnázium pod Svatou Horou Příbram Příbram600,-Zaplaceno
Elena Novotná, Jakub Krajský, Matěj Novotný, Antonín Kolář
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
DUVÁRY Příbram2100,-Zaplaceno
Petr Rytzko, Zuzana Duchoslavová, Stanislava Váchová, Jan Vácha
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Elevátor Wheelabrator Czech2300,-Zaplaceno
Ivana Kubínová, Martin Marsa, Pavel Hons, Martin Švadlenka
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Falling stars Příbram750,-Zaplaceno
Iveta Císařová, Veronika Císařová, Jana Krůtová, Lucie Branžovská
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Gympl Crew 800,-Zaplaceno
Petr Procházka, Adam Gross, Jan Limpouch, Hana Kubová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Gymploběžky Gymnázium Legionářů 402, PříbramZdarmaZaplaceno
Pavla Karasová, Lenka Pavelková, Alice Matulová, Aneta Šlemendová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
HARDJÍR TÝM 2017 Narysoff 1500,-Zaplaceno
Lukáš Černý, Michaela Škvárová, Dagmar Bierhanzlová, Aneta Kálalová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
HS TEAM Příbram750,-Zaplaceno
Milan Skála, Kateřina Hrubá, Monika Hrubá, Veronika Hrubá
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Kondoři Bohutín750,-Zaplaceno
Miloslav Váňa, Tomáš Váňa, Markéta Váňová, Lukáš Váňa
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Koťátka Rožmitál750,-Zaplaceno
Petr Buchta, Rozálie Zemánková, Josef Zelenka, Vojtěch Mis
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Kubovi 750,-Zaplaceno
Eliška Kubová, Martin Kuba, Kateřina Kubová, Radka Kubová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Lazy Legs Příbram750,-Zaplaceno
Markéta Kubalová, Tamara Veselá, Lucie Suchá, Zuzana Groesbeek
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Létající jednorožci 750,-Zaplaceno
Fraňková Natálie, Zemková Martina, Karasová Anna, Vesecká Nicol
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Mimoni Equi Trek Praha1700,-Zaplaceno
Klára Voříšková, Eliška Nováková, Jan Kukačka, Šárka Svobodová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Mimoňové Vargovia a chren1700,-Zaplaceno
Míša Vargová, Peter Varga, Barbora Cymbalistová, Matej Varga
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Moneyžeři 1500,-Zaplaceno
Aleš Barášek, Robert Edelmann, Lucia Urbaniak, Alexandra Čábelková
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
NA POSLEDNÍ CHVÍLI Příbram750,-1315060694
Petr Hruška, Monika Machová, Monika Hrušková, František Lukšan
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Nádherní Hrášci Příbram750,-Zaplaceno
Václav Nádherný, Ondřej Hrach, Veronika Rudovská, Vojtěch Hrach
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Nás nedostanou Příbram1500,-Zaplaceno
Fanda Huml, Josef Voráček, Vendula Fialová, Antonín Bernášek
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Nemocniční běhny ON PB1500,-Zaplaceno
Hanusek František, Jan Dalecký, Jan Ježek, Petr Mezera
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Nicetomeetyou Příbram1275,-Zaplaceno
Miloš Houžvička, Kateřina Tošenovská, Nikol Eliášová, Jana Gahlerová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
NO TUK-TUK TODAY 1500,-Zaplaceno
Jan Koláček, Martin Sita, Lubomír Brož, Miroslav Pietrula
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Novoknínský TYGRI Triklub Příbram750,-Zaplaceno
Jaroslava Michálková, Antonín Michálek, Anička Malečková, Jitka Malečková
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Optimal flow 2100,-Zaplaceno
Tereza Vančurová, Pavla Kabelková, Kristina Suková, Daniel Suk
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Orely (ZŠ 28. října) PříbramZdarmaZaplaceno
Bořek Pekárek, Alžběta Božková, Tereza Kujalová, Emma Podušková
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Páťáci “A” (ZŠ 28.října) Příbram800,-Zaplaceno
Jan Pech, Matěj Černý, Petr Révai, Leoš Hvižď
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Páťáci “B” Příbram600,-Zaplaceno
Monika Zikmundová, Michaela Hausnerová, Petra Tuháčková, Hana Holecová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
PePeJaPe Příbram750,-Zaplaceno
Bena Petr, Benová Jana, Slabihoudek Petr, Kačer Petr
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Pohon Ega Příbram a Náchod750,-Zaplaceno
Ondřej Poláček, Gabriela Poláčková, Petr Poláček, Jan Poláček
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Posraný trenýrky P+T1500,-Zaplaceno
David Brož, Josef Dědina, Lucie Lesáková, Michaela Brožová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
PROFIPA Příbram1500,-Zaplaceno
Silvie Rathuská, Michaela Hrnčířová, Markéta Lišková, Oldřich Kofroň
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Přežít! 1500,-Zaplaceno
Oldřich Kudelňák, Štěpán Krejčiřík, Lucie Štefanová, Miroslava Kudelňáková
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Rodina v běhu 1550,-Zaplaceno
Dominika Křížová, Emílie Nitraiová, Jakub Kříž, Marek Lovecký
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Roušaráci 750,-Zaplaceno
Daniel Roušar, Lucie Roušarová, Jaromír Roušar, Vladimír Roušar
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
RSáci 2 RSáci1500,-Zaplaceno
Lucie Kochová, Kateřina Sedlářová, Vendula Šindelářová, Pavlína Dražanová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Rsáci 3 Rsaci Příbram1500,-Zaplaceno
Daniel Michal, Jana Vošalíková, Veronika Dragounová, Daniel Michal
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
RSáci 6 RSáci1500,-Zaplaceno
Jan Černohorský, Zuzana Trčková, Zuzana Boušková, Zuzana Hudečková
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
RSáci elite RSáci1500,-Zaplaceno
Patrik Franěk, Zuzana Hudečková, Lukáš Mraček, Petr Svoboda
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
RSaci ženy Příbram750,-Zaplaceno
Renata Kačerová, Barbora Svobodová, Hana Pokorná, Lída Večeřová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
RSaci ženy 2 RS fitness750,-Zaplaceno
Lucie Fousková, Veronika Marková, Natalie Hajšmanová, Lucie Vacková
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
RSáci1 RSáci Příbram750,-Zaplaceno
Radim Fiala, Žaneta Fialová, Lucie Křížová, Michael Biskup
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
RSblbís RSácí/Příbram2100,-Zaplaceno
Zuzana Doležalová, Romana Nováková, Alena Pyšnová, Miloslava Mackeová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
RYCHLÁ ROTA Příbram1500,-Zaplaceno
Jana Krátká, Michaela Šenkýřová, Vítězslav Karas, Jan Smítal
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Rychlá rota 2 Příbram1500,-Zaplaceno
Vít Bacík, Michaela Větrovská, Jana Sladká, Karolína Macasová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Rychlokvašky 2300,-Zaplaceno
Ivana Oktábcová, Žaneta Hrubá, Zuzana Fischerová, Marie Hodermarská
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
SDH Dubno / 1. ZŠ pod Svatou Horou PříbramZdarmaZaplaceno
Patrik Kutlák, Karolína Karasová, Anna Parezová, Adéla Šnoblová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Suskeni 1500,-Zaplaceno
Jan Hudák, Malvína Koutová, Jana Lípová, Martina Petříková
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
ŠOBÍCI Vchodový dveře750,-Zaplaceno
Matěj Pajma, Jana Šoborová, Jiří Šobora, Kristina Šoborová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Špacírové s.r.o. Špacírové s.r.o.1500,-Zaplaceno
Martin Špína, Jana Janíková, Michal Janík, Otakar Procházka
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Špeci v běhu Příbram1500,-Zaplaceno
Vojta Paták, Verča Sedláčková, Lucka Slámová, Eliška Dragounová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Táta & Dcera Sokol Příbram1900,-Zaplaceno
Svatopluk Chrastina, Lucie Chrastinová, Karel Kočárek, Veronika Kočárková
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Tep-fitness Rožmitál pod Třemšínem1500,-Zaplaceno
Michaela Dvořáčková, Petra Poláková, Martin Škaryd, Martin Škaryd
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
TOP 09 Příbram Příbram1500,-Zaplaceno
Marek Školoud, Katka Podzimková, Martina Šafandová, Veronika Mišjaková
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Trvalky Příbram1500,-Zaplaceno
Renata Vesecká, Martina Bělíková, Irena Dražanová, Pavla Kortusová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Turečkovi TK Bohutín750,-Zaplaceno
Jiří Tureček, Jana Matoušková, Jiří Tureček, Jana Turečková
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
VDN PROMO VDN PROMO1500,-Zaplaceno
Jitka Doubravová, Petr Větrovský, Radek Vystyd, Ladislav Erdélyi
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Vínařky - šprýmařky 1500,-Zaplaceno
Petra Velasová, Zdeňka Nová, Hana Mrkáčková, Hana Linková
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Z(a)běhlí úředníci MěÚ Příbram2300,-Zaplaceno
Bohumila Mudrová, Klára Vondrušková, Luděk Fára, Renata Radilová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
ZŠ BRATŘÍ ČAPKŮ ZŠ BRATŘÍ ČAPKŮ PříbramZdarmaZaplaceno
Šíp josef, Walitsch Jakob, Hlinka Milan, Doležalová Žaneta
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
ZŠ Dolní Hbity Dolní HbityZdarmaZaplaceno
Eliška Němečková, Eliška Krůtová, Petra Svobodová, Tereza Boháčová

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby:
Tri Klub Příbram
Zdaboř 438
261 01 Příbram V
IČ: 42728860
Majitel účtu: 4timing.cz s.r.o. IČ: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: