Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

1.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (280)
2.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (36)
8.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (16)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci Brdského poháru 2022

  Věkové kategorie:

Záznamů: 1-30 z celkem 837   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦¦

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Tempo
[min:s/km]
Rychlost
[km/hod]
Závody
Kutnohorský Jan 1974 Bojov 21 220 km /19:01:59 5:11 11.56 Účasti
Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 20 202 km /15:34:04 4:37 12.98 Účasti
Stibalová Petra 1976 Broumy 19 202 km /17:26:39 5:11 11.58 Účasti
Zadražil Michal 1979 Hořovice 17 190 km /14:45:14 4:40 12.88 Účasti
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 19 190 km /15:58:08 5:03 11.9 Účasti
Hrdlička Dušan 1973 Praskolesy 16 169 km /12:52:53 4:34 13.12 Účasti
Honzáková Jiřina 1965 CZ 14 165 km /15:10:57 5:31 10.87 Účasti
Zeman Zdeněk 1993 Blatná 15 157 km /09:41:08 3:42 16.21 Účasti
Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 17 155 km /14:18:10 5:32 10.84 Účasti
Turečková Jana 1968 TK Bohutín 17 152 km /13:29:02 5:19 11.27 Účasti
Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 16 150 km /16:20:48 6:32 9.18 Účasti
Hrdličková Romana 1975 Praskolesy 14 144 km /12:27:26 5:11 11.56 Účasti
Hartmanová Stanislava 1958 --- 15 144 km /13:26:23 5:36 10.71 Účasti
Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 15 141 km /11:50:16 5:02 11.91 Účasti
Vitásek Josef 1958 Buková 16 135 km /10:11:56 4:32 13.24 Účasti
Hacaperková Eva 1986 Příbram 14 135 km /11:39:06 5:11 11.59 Účasti
Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 15 128 km /11:49:09 5:32 10.83 Účasti
Valek Marian 1975 KB Kapslovna 14 128 km /08:55:58 4:11 14.33 Účasti
Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 15 127 km /09:12:53 4:21 13.78 Účasti
Karas Stanislav 1998 Příbram 13 126 km /08:36:33 4:06 14.64 Účasti
Svoboda Jan 1943 Příbram 14 124 km /11:15:09 5:27 11.02 Účasti
Kašpar Michal 1990 Černín 15 123 km /10:50:49 5:17 11.34 Účasti
Pertlová Martina 1974 Beroun 15 123 km /11:36:53 5:40 10.59 Účasti
Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 14 118 km /10:42:14 5:27 11.02 Účasti
Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 10 116 km /09:36:10 4:58 12.08 Účasti
Landauerová Radka 1992 Příbram 10 116 km /10:05:53 5:13 11.49 Účasti
Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 12 116 km /09:29:47 4:55 12.22 Účasti
Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 14 115 km /09:34:05 4:60 12.02 Účasti
Svobodová Dana 1952 Příbram 13 112 km /10:48:00 5:47 10.37 Účasti
Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 13 110 km /10:25:57 5:41 10.54 Účasti

Záznamů: 1-30 z celkem 837   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: