Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.8. Mníšecký Wolfs Race dětské závody Podrobnosti Přihlášení (8)
16.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
22.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci Brdského poháru 2020

  Věkové kategorie:

Záznamů: 1-30 z celkem 768   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦¦

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Tempo
[min:s/km]
Rychlost
[km/hod]
Závody
Stibalová Petra 1976 Broumy 10 94 km /08:51:56 5:40 10.6 Účasti
Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 10 94 km /08:54:20 5:41 10.56 Účasti
Širanec Peter 1981 Koněprusy 9 89 km /05:54:35 3:59 15.06 Účasti
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 9 88 km /07:26:56 5:05 11.81 Účasti
Zadražil Michal 1979 Hořovice 9 87 km /06:52:09 4:44 12.67 Účasti
Zaremba Jan 1981 9 85 km /07:25:47 5:15 11.44 Účasti
Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 9 85 km /08:23:08 5:55 10.14 Účasti
Pavlíková Jana 1982 Nový Knín 9 85 km /07:49:54 5:32 10.85 Účasti
Hrdličková Romana 1975 Praskolesy 9 84 km /07:50:21 5:36 10.72 Účasti
Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 10 81 km /06:19:27 4:41 12.81 Účasti
Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 8 81 km /07:31:10 5:34 10.77 Účasti
Doubravová Jitka 1993 VDN Promo 10 81 km /06:38:18 4:55 12.2 Účasti
Matějková Petra 1993 Komárov 8 81 km /07:24:48 5:29 10.93 Účasti
Butzke Petr 1959 Kotva Braník 10 81 km /07:41:45 5:42 10.53 Účasti
Turek Jiří 1962 Chaloupky 10 81 km /06:13:22 4:37 13.02 Účasti
Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 8 80 km /06:44:05 5:03 11.88 Účasti
Charvát Jan 1998 Zaječov 8 80 km /06:05:43 4:34 13.12 Účasti
Matějovský Pavel 1965 ABC/SABZO 9 76 km /06:24:12 5:03 11.87 Účasti
Pergler Lukáš 1992 Komárov 9 76 km /05:10:50 4:05 14.67 Účasti
Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 9 75 km /05:14:42 4:12 14.3 Účasti
Hartmanová Stanislava 1958 --- 9 72 km /07:18:44 6:06 9.85 Účasti
Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 9 72 km /05:12:03 4:20 13.84 Účasti
Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 9 71 km /04:36:45 3:54 15.39 Účasti
Franěk Ondřej 1990 Praha 6 7 70 km /05:12:29 4:28 13.44 Účasti
Turečková Jana 1968 TK Bohutín 8 68 km /06:26:01 5:41 10.57 Účasti
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 8 67 km /05:33:46 4:59 12.04 Účasti
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 6 66 km /04:44:37 4:19 13.91 Účasti
Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 8 66 km /06:59:08 6:21 9.45 Účasti
Beshir Ervin 1967 SK Zdice 8 66 km /04:29:23 4:05 14.7 Účasti
Flachs Michal 1987 Podlesí 7 66 km /05:35:37 5:05 11.8 Účasti

Záznamů: 1-30 z celkem 768   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: