Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

21.3. Josefský běh v Cerhovicích dětské závody Podrobnosti Přihlášení (33)
4.4. Jarní běh Dražovkou dětské závody Podrobnosti Přihlášení (7)
12.4. Běh Rožmitál - Březnice Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci Brdského poháru 2014

  Věkové kategorie:

Záznamů: 1-30 z celkem 1287   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦¦

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Tempo
[min:s/km]
Rychlost
[km/hod]
Závody
Gregořica Miroslav 1967 Příbram 14 201 km /17:29:38 5:13 11.49 Účasti
Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 14 201 km /14:22:25 4:17 13.98 Účasti
Hradecký Jan 1983 Internet Příbram 13 196 km /13:00:15 3:59 15.07 Účasti
Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 13 194 km /12:12:11 3:46 15.9 Účasti
Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice 15 171 km /15:43:31 5:31 10.87 Účasti
Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram 15 171 km /10:39:19 3:44 16.05 Účasti
Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 15 171 km /12:28:59 4:23 13.7 Účasti
Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 15 171 km /12:40:34 4:27 13.49 Účasti
Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 14 159 km /11:59:21 4:31 13.26 Účasti
Matějková Daniela 1983 Internet Příbram 14 159 km /13:11:43 4:59 12.05 Účasti
Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 15 158 km /10:47:27 4:06 14.64 Účasti
Čekan Václav 1992 Vyběhej se 13 154 km /11:27:37 4:28 13.44 Účasti
Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 8 147 km /11:13:48 4:35 13.09 Účasti
Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 12 146 km /10:51:47 4:28 13.44 Účasti
Čekan Václav 1969 Vyběhej se 12 142 km /11:23:38 4:49 12.46 Účasti
Holík Vlastimír 1943 Liga 100 11 139 km /12:26:01 5:22 11.18 Účasti
Burian Michal 1994 Vyběhej se 11 138 km /10:03:39 4:22 13.72 Účasti
Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 11 136 km /10:49:24 4:47 12.57 Účasti
Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 11 135 km /09:55:41 4:25 13.6 Účasti
Šnobl Jiří 1959 Příbram 11 134 km /10:11:58 4:34 13.14 Účasti
Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 6 132 km /09:05:09 4:08 14.53 Účasti
Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 13 128 km /08:52:16 4:09 14.43 Účasti
Turek Jiří 1962 Chaloupky 13 128 km /09:39:21 4:32 13.26 Účasti
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 13 125 km /08:38:25 4:09 14.47 Účasti
Němec Jan 1971 Spartak Strašice 12 124 km /08:42:18 4:13 14.24 Účasti
Vitásek Josef 1958 Buková 11 115 km /08:03:21 4:12 14.28 Účasti
Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 10 113 km /07:09:21 3:48 15.79 Účasti
Hořejšová Hana 1960 Příbram 11 111 km /09:54:30 5:21 11.2 Účasti
Kocián Vít 1961 Silvini Madshus team 10 111 km /07:57:25 4:18 13.95 Účasti
Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 10 109 km /06:20:13 3:29 17.2 Účasti

Záznamů: 1-30 z celkem 1287   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: