Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

21.3. Josefský běh v Cerhovicích dětské závody Podrobnosti Přihlášení (33)
4.4. Jarní běh Dražovkou dětské závody Podrobnosti Přihlášení (7)
12.4. Běh Rožmitál - Březnice Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci Brdského poháru 2019

  Věkové kategorie:

Záznamů: 31-60 z celkem 1524   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦¦

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Tempo
[min:s/km]
Rychlost
[km/hod]
Závody
Butzke Petr 1959 Kotva Braník 19 163 km /15:27:49 5:42 10.54 Účasti
Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 19 161 km /11:13:34 4:11 14.34 Účasti
Svoboda Jan 1943 Příbram 19 159 km /13:18:18 5:01 11.95 Účasti
Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 13 155 km /14:19:18 5:33 10.82 Účasti
Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 17 151 km /12:47:57 5:05 11.8 Účasti
Fencl Radek 1965 SK Vlaška 17 148 km /11:53:01 4:49 12.45 Účasti
Novák Michal 1958 Dobříš 17 143 km /15:03:14 6:19 9.5 Účasti
Dziegielewska Ewelina 1985 Praha 16 143 km /09:53:44 4:09 14.45 Účasti
Hořejšová Hana 1960 Příbram 13 143 km /14:54:09 6:15 9.6 Účasti
Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 16 140 km /12:11:59 5:14 11.48 Účasti
Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 16 140 km /13:37:39 5:50 10.27 Účasti
Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 17 138 km /11:44:05 5:06 11.76 Účasti
Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 14 136 km /10:00:43 4:25 13.58 Účasti
Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 12 133 km /08:16:08 3:44 16.08 Účasti
Kafková Lucie 1982 Zdice 15 132 km /09:40:47 4:24 13.64 Účasti
Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 12 132 km /09:50:12 4:28 13.42 Účasti
Hřídel Radek 1974 Příbram 8 130 km /12:21:49 5:42 10.51 Účasti
Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 16 130 km /10:49:57 4:60 12 Účasti
Erdinger Josef 1981 Komárov 16 130 km /11:00:48 5:05 11.8 Účasti
Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 14 129 km /10:03:10 4:41 12.83 Účasti
Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 8 128 km /09:38:00 4:31 13.29 Účasti
Nováková Lenka 1975 13 124 km /12:24:10 6:00 10 Účasti
Charvát Jan 1998 Zaječov 14 124 km /09:18:48 4:30 13.31 Účasti
Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 12 124 km /08:56:19 4:20 13.87 Účasti
Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 14 121 km /11:12:42 5:34 10.79 Účasti
Vaněk Petr 1966 FITNESS & RELAX LEV NOVÝ BYDŽO 5 117 km /13:11:05 6:46 8.87 Účasti
Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 13 114 km /07:21:41 3:52 15.49 Účasti
Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 12 113 km /09:07:50 4:51 12.38 Účasti
Skalický Jan 1981 Láz 13 113 km /10:14:42 5:26 11.03 Účasti
Dítě Martin 1968 Štěchovice 13 110 km /10:43:07 5:51 10.26 Účasti

Záznamů: 31-60 z celkem 1524   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: