Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

20.10. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
9.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (18)
16.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (6)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci Brdského poháru 2019

  Věkové kategorie:

Záznamů: 1-30 z celkem 1286   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦¦

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Tempo
[min:s/km]
Rychlost
[km/hod]
Závody
Turek Jiří 1962 Chaloupky 22 232 km / 18:07:43 4:41 12.8 Účasti
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 21 222 km / 16:39:59 4:30 13.32 Účasti
Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 14 152 km / 16:22:22 6:28 9.28 Účasti
Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 17 198 km / 16:13:17 4:55 12.21 Účasti
Flachs Michal 1987 Podlesí 16 195 km / 16:08:32 4:58 12.08 Účasti
Hartmanová Stanislava 1958 --- 19 179 km / 15:31:40 5:12 11.53 Účasti
Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 19 201 km / 14:57:36 4:28 13.44 Účasti
Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 17 198 km / 14:55:30 4:31 13.27 Účasti
Bartošová Milada 1953 Příbram 16 137 km / 14:33:31 6:23 9.41 Účasti
Franěk Ondřej 1990 Praha 6 18 217 km / 14:31:40 4:01 14.94 Účasti
Novák Michal 1958 Dobříš 16 145 km / 14:19:13 5:56 10.13 Účasti
Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 16 162 km / 14:13:57 5:16 11.38 Účasti
Hořejšová Hana 1960 Příbram 12 136 km / 14:10:34 6:15 9.59 Účasti
Turečková Jana 1968 TK Bohutín 18 168 km / 13:55:46 4:58 12.06 Účasti
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 18 168 km / 13:36:22 4:52 12.35 Účasti
Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 12 137 km / 13:17:31 5:49 10.31 Účasti
Svobodová Dana 1952 Příbram 17 151 km / 13:13:02 5:15 11.42 Účasti
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 16 174 km / 13:04:49 4:31 13.3 Účasti
Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 20 200 km / 12:55:02 3:53 15.48 Účasti
Šnobl Jiří 1959 Příbram 10 151 km / 12:33:29 4:59 12.02 Účasti
Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 16 155 km / 12:32:40 4:51 12.36 Účasti
Stibalová Petra 1976 Broumy 15 141 km / 12:26:58 5:18 11.33 Účasti
Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 18 172 km / 12:21:41 4:19 13.91 Účasti
Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 15 140 km / 12:10:03 5:13 11.51 Účasti
Vitásek Josef 1958 Buková 19 161 km / 11:41:40 4:21 13.77 Účasti
Butzke Petr 1959 Kotva Braník 15 133 km / 11:37:02 5:14 11.45 Účasti
Nováková Lenka 1975 12 116 km / 11:35:59 5:60 10 Účasti
Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 15 152 km / 11:33:56 4:34 13.14 Účasti
Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 13 144 km / 11:29:38 4:47 12.53 Účasti
Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 8 114 km / 11:22:36 5:59 10.02 Účasti

Záznamů: 1-30 z celkem 1286   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: