Termíny závodů pro rok 2024: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

13.1. Běh partyzánskou stezkou dětské závody Propozice
10.2. S čelovkou Dražovkou dětské závody Propozice
9.3. Zimní běh krajem J. J. Ryby Propozice
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci Brdského poháru 2023

Věkové kategorie:

Záznamů: 721-750 z celkem 934   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦¦

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Tempo
[min:s/km]
Rychlost
[km/hod]
Závody
Hrstka Miroslav 1946 TJ Sokol Jesenice 1 8 km /00:50:51 6:21 9.44 Účasti
Hanuš Jiří 1983 Musadostrakonice 1 8 km /00:51:34 6:27 9.31 Účasti
Cylková Anna-marie 1999 Řevnice 1 8 km /00:33:57 4:15 14.14 Účasti
Kolenko Petr 1982 AK Mikulčice 1 8 km /00:41:04 5:08 11.69 Účasti
Duspivová Lucie 1989 Kickbbox Team 1 8 km /00:45:56 5:45 10.45 Účasti
Zábranská Ema 2005 Ask Dipoli 1 8 km /00:21:04 2:38 22.78 Účasti
Kilián Vít 1989 Dobříš 1 8 km /00:40:49 5:06 11.76 Účasti
Fajta Viktor 1986 Hostivice 1 8 km /00:33:24 4:11 14.37 Účasti
Mázdra Marcel 1978 Chrást 1 8 km /00:51:34 6:27 9.31 Účasti
Rybáčková Soňa 1963 Beroun 1 8 km /00:43:02 5:23 11.15 Účasti
Teplický Jan 1974 SK Nesvačily 1 8 km /00:42:37 5:20 11.26 Účasti
Rauš Lukáš 1971 SK Mníšecký Expres 1 8 km /00:50:47 6:21 9.45 Účasti
Stehlík David 1990 Amatéři 1 8 km /00:40:07 5:01 11.97 Účasti
Murlová Pavla 1984 Sprint On Clouds 1 8 km /00:44:24 5:33 10.81 Účasti
Bambas Petr 1981 --- 1 8 km /00:44:57 5:37 10.68 Účasti
Palek Martin 1973 Běžecký oddíl Doubravan Újezd 1 8 km /00:43:00 5:23 11.16 Účasti
Pešek Martin 1974 Muscle Factory Březnice 1 8 km /00:49:34 6:12 9.68 Účasti
Poborská Helena 1978 Kerteam 1 8 km /00:33:31 4:11 14.32 Účasti
Svítil Václav 1959 SKP Olymp Praha 1 8 km /00:41:01 5:08 11.7 Účasti
Moser Jiří 1985 Lazaři 1 8 km /00:35:36 4:27 13.48 Účasti
Šroubková Marta 1961 Maraton Plzeň 1 8 km /00:22:07 2:46 21.7 Účasti
Šedivý David 1998 Chrást 1 8 km /00:51:34 6:27 9.31 Účasti
Charvát Jiří 1978 Kvaň 1 8 km /00:41:43 5:13 11.51 Účasti
Staněk Martin 1991 1 8 km /00:38:52 4:52 12.35 Účasti
Moser Petra 1989 STK Příbram Obecnická 1 8 km /00:51:09 6:24 9.38 Účasti
Kahounová Viktorie 2005 SK Sporting Příbram 1 8 km /00:20:57 2:37 22.91 Účasti
Drábeková Eva 1982 Sokol Nový Knín 1 8 km /00:36:15 4:32 13.24 Účasti
Vlach Martin 1997 1 8 km /00:26:19 3:17 18.24 Účasti
Stibor Jan 1989 Jesenice 1 7 km /00:32:14 4:36 13.03 Účasti
Vařeková Jana 1987 RS Fitness Příbram 1 7 km /00:33:01 4:43 12.72 Účasti

Záznamů: 721-750 z celkem 934   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: