Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

24.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (35)
1.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
7.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (44)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2019:

Záznamů: 1-100 z celkem 103   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Povalová Eva 1984 2155 (0) 12
2. Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči1735 (0) 9
3. Stibalová Petra 1976 Broumy1544 (0) 9
4. Nováková Lenka 1975 1184 (0) 8
5. Kafková Lucie 1982 Zdice1084 (0) 7
6. Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun736 (0) 5
7. Kaiserová Jiřina 1976 Příbram656 (0) 4
8. Hodačová Martina 1984 Králův Dvůr627 (0) 4
9. Sirůčková Jana 1980 Příbram618 (0) 5
10. Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram600 (0) 4
11. Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb536 (0) 3
12. Maříková Veronika 1984 žádný klub535 (0) 3
13. Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram518 (0) 3
14. Krejčíková Jana 1982 453 (0) 3
15. Benešová Alžběta 1983 Příbram446 (0) 3
16. Fričková Pavla 1982 PSK Olymp Praha400 (0) 2
17. Večerková Marcela 1981 Veverky385 (0) 2
18. Vágnerová Gabriela 1980 Beroun352 (0) 2
19. Dlouhá Dana 1976 Maratonci Cerhovice 340 (0) 2
20. Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan336 (0) 2
21. Kárová Iveta 1977 Maratonci316 (0) 2
22. Štilcová Michaela 1981 316 (0) 2
23. Hasmanová Lenka 1981 Újezd312 (0) 2
24. Škvárová Michaela 1979 Nárysov311 (0) 2
25. Kynclová Hana 1981 Doubravan Újezd297 (0) 2
26. Dostálová Vladimíra 1976 DOSSIGN!294 (0) 2
27. Charvátová Věra 1978 Kvaň283 (0) 2
28. Sedláčková Denisa 1977 274 (0) 2
29. Kašpírková Radka 1981 Dobříš266 (0) 2
30. Houžvičková Kateřina 1984 Příbram250 (0) 2
31. Gerychová Michaela 1982 Zaječov200 (0) 1
32. Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni200 (0) 1
33. Rusínová Zuzana 1983 Complus200 (0) 1
34. Bartoňová Jana 1982 195 (0) 1
35. Poborská Helena 1978 Kerteam190 (0) 1
36. Kačerová Gabriela 1976 Brdská spojka190 (0) 1
37. Rottová Kateřina 1976 190 (0) 1
38. Panušková Jaroslava 1977 VK Blesk185 (0) 1
39. Šibravová Lenka 1982 Kerteam185 (0) 1
40. Hájková Eliška 1982 AC Čimelice185 (0) 1
41. Kudrová Nelly 1980 Kesnerka185 (0) 1
42. Kalousová Helena 1980 Praha185 (0) 1
43. Dušková Štěpánka 1975 SK Vlaška180 (0) 1
44. Šteklová Petra 1981 FL Nové Strašecí180 (0) 1
45. Čížková Hana 1980 Praha 4 - Spořilov180 (0) 1
46. Stehlíková Lucie 1984 180 (0) 1
47. Švarcová Barbora 1975 Žižkovský tygři176 (0) 1
48. Šnáblová Jana 1984 BKČS176 (0) 1
49. Barášková Lucie 1977 Praha176 (0) 1
50. Voděrová Kateřina 1983 horolezci Dobříš172 (0) 1
51. Smíšková Olga 1979 172 (0) 1
52. Šafránková Klára 1978 Jenštejn172 (0) 1
53. Tučková Veronika 1984 TJ Sokol I. Smíchov172 (0) 1
54. Šatavová Lenka 1979 Atletika Písek172 (0) 1
55. Rozmajzlová Tereza 1984 Březohorské katastrofy172 (0) 1
56. Hrubá Gábina 1977 Skálíci168 (0) 1
57. Jehličková Šárka 1979 168 (0) 1
58. Vlčková Ladislava 1980 Biatlon Beroun168 (0) 1
59. Lojínová Martina 1976 Ženy v naději168 (0) 1
60. Škrabalová Markéta 1980 Jince168 (0) 1
61. Plášilová Kateřina 1976 Sokol Senohraby168 (0) 1
62. Brožová Michaela 1983 SOH Týček164 (0) 1
63. Jandalová Hana 1977 Farma Běleč164 (0) 1
64. Melichar Lenka 1975 164 (0) 1
65. Matoušková Jitka 1977 Ženy v naději164 (0) 1
66. Procházková Lenka 1976 164 (0) 1
67. Karasová Pavla 1978 160 (0) 1
68. Achberger Kateřina 1977 Horymír Neumětely160 (0) 1
69. Řezníčková Lenka 1980 160 (0) 1
70. Němečková Karolína 1980 160 (0) 1
71. Bílá Kateřina 1977 160 (0) 1
72. Lounková Jana 1983 Wildt160 (0) 1
73. Brotánková Jana 1983 Lochovice160 (0) 1
74. Pšeničná Zuzana 1983 Příbram156 (0) 1
75. Merhoutová Veronika 1982 Jince156 (0) 1
76. Petružálková Eva 1981 Halouny156 (0) 1
77. Volfová Kateřina 1982 Březohorské katastrofy156 (0) 1
78. Mudrová Bohumila 1982 152 (0) 1
79. Slámová Martina 1976 152 (0) 1
80. Buličková Irena 1978 F. H. TK Dobřichovice152 (0) 1
81. Koutová Malvína 1979 148 (0) 1
82. Sulková Renata 1983 144 (0) 1
83. Nováková Marie 1982 144 (0) 1
84. Kunzfeldová Hana 1980 Králův Dvůr140 (0) 1
85. Ulmanová Hana 1975 Praha140 (0) 1
86. Žáčková Kristýna 1980 BogMor Praha140 (0) 1
87. Klimešová Hana 1982 140 (0) 1
88. Vyhlasová Tereza 1979 winx club134 (0) 1
89. Palková Dagmar 1981 Hejvy's Intimmate Team134 (0) 1
90. Magazu Radka 1978 OK Dobříš131 (0) 1
91. Bauerová Markéta 1980 Chlum128 (0) 1
92. Bierhanzlová Dagmar 1976 128 (0) 1
93. Poláková Petra 1979 Beroun125 (0) 1
94. Fabiánová Mirka 1982 Torpédo z Hořovic122 (0) 1
95. Kaprhálová Gabriela 1978 Torpédo ze Rpet119 (0) 1
96. Šafránková Martina 1976 Březnice116 (0) 1
97. Šišáková Petra 1980 Hořovice116 (0) 1
98. Megyeri Marion 1983 113 (0) 1
99. Poláková Radka 1980 Hořovice108 (0) 1
100. Vilikovská Kateřina 1978 108 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 103   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: