Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (5)
18.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (2)
22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2019:

Záznamů: 1-74 z celkem 74   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram2465 (65) 25
2. Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká2365 (25) 17
3. Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram2350 (35) 19
4. Turečková Jana 1968 TK Bohutín2260 (50) 22
5. Dudášová Monika 1966 SK Vlaška2210 (20) 16
6. Gregorová Daniela 1974 Komárov1470 (0) 8
7. Rosolová Ivana 1974 TK Zdice1277 (0) 7
8. Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice1164 (0) 7
9. Krůtová Marcela 1971 Lhota1037 (0) 6
10. Pechová Alice 1972 Zdice891 (0) 5
11. Šebová Jana 1973 Králův Dvůr736 (0) 4
12. Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B600 (0) 3
13. Urbanová Zora 1974 ---555 (0) 3
14. Likusmá Dagmar 1970 Bojov520 (0) 3
15. Linková Hana 1972 480 (0) 3
16. Šindelářová Blanka 1972 400 (0) 2
17. Naxerová Jana 1966 VSK Plzeň385 (0) 2
18. Bayerová Lenka 1968 CZ - TJ Sokol Unhošť375 (0) 2
19. Sedláčková Petra 1970 OU Roztoky370 (0) 2
20. Hrušková Lucie 1973 Hejvy´s intimmate Team366 (0) 2
21. Vesecká Renáta 1973 Příbram361 (0) 2
22. Kiindlová Markéta 1970 Kindl Team Beroun356 (0) 2
23. Trnková Štěpánka 1973 ŠSK Újezd nad Lesy353 (0) 2
24. Slezáková Michaela 1967 Loko Zdice352 (0) 2
25. Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon352 (0) 2
26. Rešlová Libuše 1974 Újezd348 (0) 2
27. Reschová Pavla 1974 Střela Žebrák344 (0) 2
28. Nová Jana 1971 OK Dobříš340 (0) 2
29. Mikulová Renata 1971 ARON STARS Beroun340 (0) 2
30. Bečvářová Lenka 1973 324 (0) 2
31. Urxová Jana 1973 RAC Cerhovice316 (0) 2
32. Dvořáková Kamila 1974 308 (0) 2
33. Faltusová Radka 1972 Atletika Jablonné nad Orlicí200 (0) 1
34. Bradáčová Martina 1974 Maraton klub Kladno195 (0) 1
35. Mandová Simona 1974 Mníšek pod Brdy195 (0) 1
36. Pončová Eva 1974 RunSport Team195 (0) 1
37. Perglerová Eva 1974 BK Přeštice195 (0) 1
38. Jiřičná Dana 1969 bonbon praha190 (0) 1
39. Páralová Markéta 1970 Metrostav190 (0) 1
40. Skalinová Kamila 1974 SK Babice185 (0) 1
41. Fibichová Valerie 1973 185 (0) 1
42. Soukupová Simona 1974 Běžecká škola Praha 4185 (0) 1
43. Jeníková Zdeňka 1974 180 (0) 1
44. Vlčková Petra 1970 180 (0) 1
45. Treybalová Zuzka 1968 --176 (0) 1
46. Dlouhá Dana 1974 RAC Cerhovice176 (0) 1
47. Veselá Anita 1965 SDH Chloumek176 (0) 1
48. Brabcová Jaroslava 1971 SVÚ Jihlava176 (0) 1
49. Fiřtová Eva 1973 Rosovice172 (0) 1
50. Mojzesová Milena 1965 Báječné ženy v běhu172 (0) 1
51. Fílová Lenka 1973 ATOM team172 (0) 1
52. Šimonová Andrea 1970 Sabris CZ172 (0) 1
53. Martincová Eva 1972 SRTG Praha172 (0) 1
54. Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B168 (0) 1
55. Nádherová Hana 1968 Hradec Králové168 (0) 1
56. Čekanová Romana 1969 Praha 4168 (0) 1
57. Macková Eva 1965 168 (0) 1
58. Smrčková Alena 1971 Praha168 (0) 1
59. Literová Jarmila 1968 Beroun168 (0) 1
60. Henčová Romana 1974 Malé Přílepy164 (0) 1
61. Žižková Markéta 1973 OK Dobříš164 (0) 1
62. Baršová Martina 1972 ToBi Team164 (0) 1
63. Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy160 (0) 1
64. Korecká Blanka 1974 160 (0) 1
65. Gololobovová Blanka 1973 AVC160 (0) 1
66. Kolouchová Mirka 1969 160 (0) 1
67. Cíglerová Olga 1973 160 (0) 1
68. Krejčí - Gabrielová Jana 1973 Gymnázium Beroun160 (0) 1
69. Hrubá Monika 1969 156 (0) 1
70. Mrkáčková Hana 1971 152 (0) 1
71. Vinšová Lenka 1973 148 (0) 1
72. Zelenková Kateřina 1974 Písek144 (0) 1
73. Králová Jaroslava 1973 Písek140 (0) 1
74. Smetanová Monika 1973 Smetana TEAM0 (0) 1

Záznamů: 1-74 z celkem 74   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: