Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (5)
18.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (2)
22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2019:

Záznamů: 1-100 z celkem 1051   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
1. Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál2350 (0) 12
2. Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram2230 (60) 24
3. Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun2205 (5) 13
4. Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram2176 (30) 18
5. Franěk Ondřej 1990 Praha 62119 (40) 20
6. Švarc Petr 1966 Triklub Příbram2072 (0) 12
7. Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy2031 (35) 19
8. Pejša Jan 1975 Smí být prázdné1974 (60) 24
9. Karas Tomáš 1967 Internet Příbram1953 (45) 21
10. Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice1861 (40) 20
11. Pergler Lukáš 1992 Komárov1800 (40) 20
12. Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň1712 (0) 9
13. Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki1652 (10) 14
14. Hviźď Leoš 1990 1631 (0) 12
15. Charvát Jan 1998 Zaječov1627 (10) 14
16. Vitásek Josef 1958 Buková1580 (45) 21
17. Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex1554 (0) 12
18. Turek Jiří 1962 Chaloupky1509 (70) 26
19. Skalička Jan 2000 Triklub Příbram1380 (0) 7
20. Hostička Jan 1979 Příbram1369 (0) 8
21. Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club1357 (50) 22
22. Fencl Radek 1965 SK Vlaška1333 (25) 17
23. Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram1318 (0) 12
24. Bonk Roman 1993 Internet Příbram1311 (0) 7
25. Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš1306 (10) 14
26. Flachs Michal 1987 Podlesí1292 (30) 18
27. Minařík Petr 1976 Rokycany1264 (0) 8
28. Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči1193 (25) 17
29. Plavec Hynek 1978 D.Dušníky1170 (50) 22
30. Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani1169 (20) 16
31. Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice1147 (0) 7
32. Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy1131 (40) 20
33. Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany1127 (0) 6
34. Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb1116 (0) 8
35. Rataj Pavel 1969 Rokycany1065 (0) 9
36. Zadražil Michal 1979 Hořovice1051 (0) 12
37. Šnobl Jiří 1959 Příbram1028 (10) 14
38. Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr1022 (0) 12
39. Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři1018 (0) 8
40. Osladil Miroslav 1977 SK HZ Team962 (0) 9
41. Erdinger Josef 1981 Komárov950 (20) 16
42. Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha947 (25) 17
43. Raboch Ivan 1966 Žebrák934 (0) 8
44. Zych Jakub 1994 Přední Pořičí871 (0) 6
45. Beshir Ervin 1967 SK Zdice824 (0) 5
46. Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun824 (35) 19
47. Václavík Jiří 1986 SK Babice790 (0) 4
48. Vladyka Jan 1992 746 (0) 5
49. Svoboda Jan 1943 Příbram729 (35) 19
50. Skalický Jan 1981 Láz727 (5) 13
51. Šimurda Richard 1971 ÚSK CS Plzeň725 (0) 4
52. Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři720 (0) 4
53. Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B709 (0) 4
54. Butzke Petr 1959 Kotva Braník696 (35) 19
55. Novák Michal 1958 Dobříš670 (25) 17
56. Barcal Richard 1981 dos amigos669 (0) 5
57. Pech Luboš 1974 Bohutín649 (0) 11
58. Malina Petr 1969 Borek641 (0) 6
59. Čanda Jan 1985 SK Tochovice639 (5) 13
60. Zeman Václav 1984 Bell635 (0) 5
61. Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři614 (0) 4
62. Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov596 (30) 18
63. Ritsch Erik 1977 HS Brdy591 (0) 5
64. Michálek Martin 1975 Triklub Příbram591 (0) 6
65. Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb580 (0) 6
66. Bobek Tomáš 1988 SK Metylovice560 (0) 3
67. Hesoun Tomáš 1987 560 (0) 4
68. Rendl Josef 1976 tj packa praha552 (0) 3
69. Dítě Martin 1968 Štěchovice549 (5) 13
70. Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník537 (0) 5
71. Sládeček Jakub 1974 Senešnice536 (0) 4
72. Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky520 (0) 12
73. Bauer Martin 1977 Chlustina512 (0) 9
74. Mejzr Dušan 1974 Veverky507 (0) 4
75. Provazník Jan 1979 Bohutín501 (0) 6
76. Čada Radim 1976 Podkoží490 (0) 3
77. Leitner Josef 1969 Příbram490 (5) 13
78. Kozák Jan 1976 CZ488 (0) 3
79. Jilg Petr 1986 CAMINO486 (0) 8
80. Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890477 (0) 5
81. Magera Petr 1966 Příbram467 (0) 10
82. Širanec Peter 1981 Koněprusy465 (0) 3
83. Kovář Michal 1971 Sokol Unhošť460 (0) 3
84. Král Václav 1983 Plzeň449 (0) 7
85. Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun447 (0) 4
86. Skalička Jiří 1974 Internet Příbram446 (0) 5
87. Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň444 (5) 13
88. Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno434 (0) 5
89. Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun432 (0) 3
90. Šusta Miloslav 1966 Cetyně426 (0) 8
91. Fousek Vlastimil 1978 Vorvani424 (0) 5
92. Brož Lubomír 1980 Příbram415 (0) 4
93. Bábíček Matěj 1974 Příbram412 (0) 4
94. Pražák Adam 1978 SKUŠ Praha410 (0) 3
95. Sladký Lukáš 1987 Vorvani410 (0) 7
96. Gerych David 1977 AK Kroměříž400 (0) 2
97. Budil Roman 1997 PK VYTRVALCI RB400 (0) 2
98. Rada Stanislav 1986 Plzeň400 (0) 2
99. Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany394 (0) 4
100. Hrach Václav 1974 Spartak Hořovice386 (0) 6

Záznamů: 1-100 z celkem 1051   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: