Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

24.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (46)
1.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
7.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (52)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2019:

Záznamů: 1-100 z celkem 317   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram2193 (5) 13
2. Franěk Ondřej 1990 Praha 61960 (0) 12
3. Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram1637 (0) 9
4. Pergler Lukáš 1992 Komárov1632 (0) 11
5. Charvát Jan 1998 Zaječov1541 (0) 10
6. Flachs Michal 1987 Podlesí1435 (0) 11
7. Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy1422 (0) 12
8. Hviźď Leoš 1990 1176 (0) 7
9. Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál1175 (0) 6
10. Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň1170 (0) 6
11. Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice1093 (0) 6
12. Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex1084 (0) 7
13. Erdinger Josef 1981 Komárov1070 (0) 10
14. Bonk Roman 1993 Internet Příbram935 (0) 5
15. Skalický Jan 1981 Láz896 (0) 7
16. Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki873 (0) 6
17. Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany756 (0) 4
18. Jilg Petr 1986 CAMINO741 (0) 6
19. Čanda Jan 1985 SK Tochovice733 (0) 6
20. Sladký Lukáš 1987 Vorvani649 (0) 6
21. Zych Jakub 1994 Přední Pořičí644 (0) 4
22. Král Václav 1983 Plzeň624 (0) 5
23. Bařina Michal 1992 517 (0) 4
24. Kořán Jiří 1990 512 (0) 4
25. Hesoun Tomáš 1987 484 (0) 3
26. Barcal Richard 1981 dos amigos470 (0) 3
27. Lhota Vojtěch 1987 Osamělý poustevník432 (0) 3
28. Podlena Václav 1984 Plzeň418 (0) 3
29. Novotný Martin 1980 Bohutín395 (0) 3
30. Kupka Libor 1982 Rozběháme Česko368 (0) 3
31. Širanec Peter 1981 Koněprusy362 (0) 2
32. Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři359 (0) 2
33. Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice344 (0) 2
34. Zeman Václav 1984 Bell328 (0) 2
35. Merhout Jiří 1983 CK Záluží315 (0) 3
36. Sedláček Miroslav 1999 AK Škoda Plzeň308 (0) 2
37. Rumpík Viktor 1988 Loko Beroun296 (0) 2
38. Hejl Libor 1982 Hostomice296 (0) 2
39. Mulic Zlatan 1985 dos amigos296 (0) 2
40. Brož Lubomír 1980 Příbram295 (0) 2
41. Ryvola Vojtěch 1999 Karlštejn293 (0) 2
42. Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun292 (0) 2
43. Čapek Jan 1986 KUBA team282 (0) 2
44. Keckstein Tomáš 1990 Tlustice281 (0) 2
45. Petranyi Radoslav 1986 Bonbon277 (0) 2
46. Šlapák Dušan 1981 Komárov270 (0) 2
47. Pilecký Ondřej 1984 SK Pilous270 (0) 2
48. Křížek Martin 1992 Union Cerhovice244 (0) 2
49. Šírek Jan 1983 Lany239 (0) 2
50. Cibulka Radim 1989 Iron stars Beroun236 (0) 2
51. Salkovič Ladislav 1984 Přední Poříčí234 (0) 2
52. Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy230 (0) 3
53. Hrubý Richard 1986 Zdice227 (0) 2
54. Dendys Juraj 1988 Bodasy227 (0) 2
55. Stupka Jirka 1988 Hředle227 (0) 2
56. Horáček Petr 1980 216 (0) 2
57. Pásztor Tomáš 1988 Jince215 (0) 2
58. Boukal Josef 1994 210 (0) 2
59. Kašpar Michal 1990 Černín210 (0) 2
60. Václavík Jiří 1986 SK Babice200 (0) 1
61. Pechek Petr 1983 Kerteam200 (0) 1
62. Kubričan Pavel 1983 PSK Olymp Praha200 (0) 1
63. Budil Roman 1997 PK VYTRVALCI RB200 (0) 1
64. Bobek Tomáš 1988 SK Metylovice200 (0) 1
65. Rada Stanislav 1986 Plzeň200 (0) 1
66. Kering Ezra kipchumk 1990 Eidoret200 (0) 1
67. Kadeřábek Michal 1993 Řevnice195 (0) 1
68. Zikmund Tomáš 1999 Triatlon team Příbram195 (0) 1
69. Kemboi Henry 1990 Eidoret195 (0) 1
70. Hotový Ivo 1982 Fakeer Team190 (0) 1
71. Červenka Martin 1981 189 (0) 2
72. Mach Jiří 1981 RAC188 (0) 2
73. Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno185 (0) 1
74. Šemotl Robin 1992 AC Mariánské Lázně185 (0) 1
75. Burian Tomáš 1998 Višňová185 (0) 1
76. Nejedlý Michal 1998 Osek185 (0) 1
77. Blažek Jaroslav 1993 TJ ČZU185 (0) 1
78. Čivrný Jiří 1980 ELEVEN RUN TEAM180 (0) 1
79. Hlas Jakub 1989 KERTEAM180 (0) 1
80. Hradecký Jan 1983 Internet Příbram180 (0) 1
81. Vinduška Pavel 1982 Autoservis AWS180 (0) 1
82. Janošík Richard 1988 Kaliště180 (0) 1
83. Žid Marek 1981 AC Přední Poříčí176 (0) 1
84. Kunc Vojtěch 1998 GYMKC.local176 (0) 1
85. Landovský Tomáš 1991 Pivní roztocká strana176 (0) 1
86. Andrle Jakub 1982 Kostelec n.Č.lesy176 (0) 1
87. Kárník Jan 1980 TJ Sokol Unhošť176 (0) 1
88. Vrzba Martin 1984 Bratřínov - Loužek176 (0) 1
89. Vladyka Jan 1992 172 (0) 1
90. Kořínek Miloš 1992 Táňkyn Kulíšek172 (0) 1
91. Kymr Jakub 1989 Odolena Voda172 (0) 1
92. Kos Martin 1991 Praha172 (0) 1
93. Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun168 (0) 1
94. Dintar Josef 1982 Kingdžaj z Mnišku pod Brdy168 (0) 1
95. Bližňák Vojtěch 1983 TJ Sokol Praha Královské Vinoh168 (0) 1
96. Princ Pavel 1983 Liberec168 (0) 1
97. Šefčík Juraj 1984 ČEPS TEAM168 (0) 1
98. Šedivý Jan 1984 Vyběhej se164 (0) 1
99. Bambas Petr 1981 ---164 (0) 1
100. Pavlišen Petr 1999 SK Sporting PB164 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 317   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: