Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

24.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (35)
1.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
7.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (44)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2019:

Záznamů: 1-100 z celkem 214   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice1783 (0) 10
2. Pejša Jan 1975 Smí být prázdné1679 (0) 10
3. Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy1617 (0) 10
4. Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun1561 (0) 8
5. Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš1395 (0) 9
6. Minařík Petr 1976 Rokycany1190 (0) 7
7. Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči1173 (0) 8
8. Plavec Hynek 1978 D.Dušníky1036 (0) 9
9. Hostička Jan 1979 Příbram955 (0) 5
10. Provazník Jan 1979 Bohutín873 (0) 6
11. Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram822 (0) 5
12. Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr784 (0) 5
13. Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři729 (0) 4
14. Sládeček Jakub 1974 Senešnice704 (0) 4
15. Ritsch Erik 1977 HS Brdy699 (0) 4
16. Bauer Martin 1977 Chlustina658 (0) 5
17. Pech Luboš 1974 Bohutín635 (0) 6
18. Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno613 (0) 4
19. Fousek Vlastimil 1978 Vorvani610 (0) 4
20. Resch Zdeněk 1972 Ho Beroun569 (0) 6
21. Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun555 (0) 4
22. Krutílek Jaroslav 1970 Krutílek team515 (0) 4
23. Hrach Václav 1974 Spartak Hořovice510 (0) 4
24. Chochola Petr 1977 Florbal NS488 (0) 3
25. Skalička Jiří 1974 Internet Příbram434 (0) 3
26. Pichlík Roman 1977 RAC Cerhovice414 (0) 3
27. Zárybnický Jan 1978 Bike Club Brdy395 (0) 3
28. Jung Václav 1977 Beroun393 (0) 3
29. Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B390 (0) 2
30. Šimurda Richard 1971 ÚSK CS Plzeň385 (0) 2
31. Špína Martin 1974 Milfisk alto379 (0) 3
32. Šedivý Rastislav 1972 SK Pecouská348 (0) 3
33. Mejzr Dušan 1974 Veverky344 (0) 2
34. Ludrovský Martin 1977 Kohinor Machynery344 (0) 2
35. Pražák Adam 1978 SKUŠ Praha340 (0) 2
36. Michálek Martin 1975 Triklub Příbram340 (0) 2
37. Škrlant Martin 1979 Žebrák340 (0) 2
38. Voříšek Jan 1973 Vorvani340 (0) 3
39. Hošek Stanislav 1974 Buková336 (0) 2
40. Žalud Miloš 1971 Spartak Sedlec324 (0) 2
41. Zadražil Michal 1979 Hořovice320 (0) 2
42. Osladil Miroslav 1977 SK HZ Team312 (0) 2
43. Bábíček Matěj 1974 Příbram308 (0) 2
44. Neuman Jiří 1974 KLM Praha300 (0) 2
45. Švenda Václav 1974 MěÚ Příbram300 (0) 3
46. Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb292 (0) 2
47. Morav Pavel 1972 290 (0) 2
48. Brožík Valdemar 1976 ---276 (0) 2
49. Beniška Michal 1978 Písek Semice272 (0) 2
50. Hanák Michal 1971 RAC Cerhovice266 (0) 2
51. Havlíček Jan 1973 Medicinman264 (0) 2
52. Jindřich Josef 1973 Zlej sen256 (0) 2
53. Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez250 (0) 2
54. Mařík Michal 1975 Praha 10244 (0) 2
55. Hřídel Radek 1974 Příbram238 (0) 2
56. Švarc Miloslav 1972 Střela Žebrák235 (0) 2
57. Beran Václav 1977 SKB Nesvačily223 (0) 2
58. Kyncl Radek 1976 Doubravan Újezd218 (0) 2
59. Charvát Jiří 1978 Kvaň216 (0) 2
60. Kára Milan 1972 214 (0) 2
61. Veselý Michal 1975 CK Záluží202 (0) 2
62. Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun200 (0) 1
63. Gerych David 1977 AK Kroměříž200 (0) 1
64. Kreidl Ondřej 1970 Došlap200 (0) 1
65. Čada Radim 1976 Podkoží195 (0) 1
66. Šťastný Tomáš 1979 Modřany195 (0) 1
67. Sedláček Jan 1978 SK Plzeň Bolevec195 (0) 1
68. Brabec Antonín 1973 České Budějovice195 (0) 1
69. Frelich Martin 1971 Sokol České Budějovice195 (0) 1
70. Matějka Josef 1977 195 (0) 2
71. Bierhanzl David 1975 192 (0) 2
72. Bezecný Robert 1977 Dobříš190 (0) 1
73. Jiranek Tomas 1973 Lawi190 (0) 1
74. Kabelka Jiří 1977 T.J. Sokol Praha Královské Vin190 (0) 1
75. Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky185 (0) 1
76. Švarcbach Jan 1970 Půlpáni Kladno185 (0) 1
77. Kozák Jan 1976 CZ185 (0) 1
78. Bilina Petr 1971 SK Petrovice u Sedlčan185 (0) 1
79. Bláha Jan 1971 AK KROMĚŘÍŽ185 (0) 1
80. Král Vítězslav 1976 Rysy185 (0) 1
81. Fátor Jan 1979 Slavia Hradec Králové185 (0) 1
82. Veselý Vladimír 1971 Hasiči Neratovice185 (0) 1
83. Stančík Tomáš 1976 Plzeň180 (0) 1
84. Malý Jan 1973 Eleven Run Team180 (0) 1
85. Kovář Michal 1971 Sokol Unhošť176 (0) 1
86. Masák Lukáš 1977 Praví Kokoti176 (0) 1
87. Baran Richard 1971 Praha176 (0) 1
88. Vopička Milan 1972 Příbram174 (0) 2
89. Teplý Ondřej 1978 Hi Sport Team Praha172 (0) 1
90. Kacíř Vlastimil 1979 TJ Lokomotiva Trutnov172 (0) 1
91. Votápek Daniel 1974 Chaloupky168 (0) 1
92. Vlček Jiří 1973 ASK Děčín168 (0) 1
93. Homolka Petr 1974 Hořovice164 (0) 1
94. Váňa Jaroslav 1979 SK Plzeň Bolevec164 (0) 1
95. Uldrych Dušan 1978 164 (0) 1
96. Štefánek Rosťa 1977 Děčín164 (0) 1
97. Štilec Jindřich 1979 164 (0) 2
98. Hora Jan 1971 AKTUÁŘ Hořovice160 (0) 1
99. Kubát Pavel 1975 Judo klub Březnice160 (0) 1
100. Španěl Ondřej 1971 OK Dobříš160 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 214   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: