Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (7)
18.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (4)
22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2019:

Záznamů: 1-100 z celkem 149   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Karas Tomáš 1967 Internet Příbram2435 (45) 21
2. Švarc Petr 1966 Triklub Příbram2395 (0) 12
3. Turek Jiří 1962 Chaloupky2370 (70) 26
4. Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club2248 (50) 22
5. Fencl Radek 1965 SK Vlaška2211 (25) 17
6. Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani2152 (20) 16
7. Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun2015 (35) 19
8. Leitner Josef 1969 Příbram1850 (5) 13
9. Dítě Martin 1968 Štěchovice1843 (5) 13
10. Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky1816 (0) 12
11. Rataj Pavel 1969 Rokycany1710 (0) 9
12. Magera Petr 1966 Příbram1584 (0) 10
13. Raboch Ivan 1966 Žebrák1500 (0) 8
14. Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice1478 (0) 10
15. Šusta Miloslav 1966 Cetyně1288 (0) 8
16. Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb1073 (0) 6
17. Beshir Ervin 1967 SK Zdice990 (0) 5
18. Malina Petr 1969 Borek950 (0) 6
19. Schovánek Milan 1962 Krčský les B802 (0) 5
20. Vaněk Petr 1966 FITNESS & RELAX LEV NOVÝ BYDŽO733 (0) 5
21. Gregořica Miroslav 1967 Příbram648 (0) 4
22. Sedlák František 1963 Praha546 (0) 3
23. Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov535 (0) 3
24. Bubla Daniel 1967 PIM BK Divoká Šárka496 (0) 3
25. Vokáč Roman 1962 Zdice490 (0) 3
26. Pavlíček Jan 1966 STS Chvojkovice-Brod488 (0) 3
27. Häusler Václav 1963 484 (0) 3
28. Nesvačil Tomáš 1968 Příbram480 (0) 3
29. Fuksa Ivan 1963 Sportklub Oxygen469 (0) 3
30. Procházka Jiří 1962 TTK Slávia VŠ Plzeň395 (0) 2
31. Chramosta Jaroslav 1966 Jaboja Tým390 (0) 2
32. Jakl Jaroslav 1967 Třebsko380 (0) 2
33. Váňa Miloslav 1963 Bohutín366 (0) 2
34. Pudil Jaroslav 1961 m2 sport bečvář strakonice365 (0) 2
35. Flaks Jan 1966 AC Nýřany361 (0) 2
36. Živný Michal 1963 Stromovka360 (0) 2
37. Immer Jaroslav 1962 Hejvy´s intimmate Team340 (0) 2
38. Kindl Marek 1969 Loko Beroun340 (0) 2
39. Kotěra Ladislav 1966 SC Zmaštěný stroje340 (0) 2
40. Smělý Jaroslav 1962 Beroun336 (0) 2
41. Svoboda Pavel 1969 SK Vlaška332 (0) 2
42. Hána Petr 1960 Sport Medica Rokycany324 (0) 2
43. Petrilák Miroslav 1966 Příbram312 (0) 2
44. Havel Milan 1969 Zdouň Hrádek312 (0) 2
45. Matějovský Pavel 1965 ABC/SABZO308 (0) 2
46. Holan Martin 1963 TJ liga 100 Praha262 (0) 2
47. Šedivý Michal 1965 Podluhy247 (0) 2
48. Mareš Martin 1963 Zruč-Senec243 (0) 2
49. Poduška Josef 1962 Sokol Unhošť200 (0) 1
50. Glut Roman 1966 Beroun200 (0) 1
51. Holický Milan 1965 Pardubice195 (0) 1
52. Nemšák Miroslav 1969 RunSport Team195 (0) 1
53. Puškar Ivan 1965 Gelnica190 (0) 1
54. Ivan David 1964 Stříbro190 (0) 1
55. Jansa Jiří 1966 Atletika Písek190 (0) 1
56. Nohejl Tomáš 1967 SK DNF/Salming190 (0) 1
57. Cihlář Zdislav 1964 Loko Beroun185 (0) 1
58. Kortan František 1961 185 (0) 1
59. Hájek Martin 1967 Břevnov185 (0) 1
60. Vrabec Jiří 1961 Plzeň185 (0) 1
61. Brzobohatý Miroslav 1963 Běžecký UNIPETRO185 (0) 1
62. Illner Jakub 1966 OOB Kotlářka185 (0) 1
63. Vizina Petr 1967 SK Babice180 (0) 1
64. Nesl Jaroslav 1964 Cykloservis Baneš180 (0) 1
65. Švancar Petr 1969 STS Chvojkovice- Brod B176 (0) 1
66. Hanzík Ladislav 1964 CZ176 (0) 1
67. Pech Roman 1962 Ski Šumava176 (0) 1
68. Beneš Vladimír 1969 Joskatel Team/ Mratín176 (0) 1
69. Lauvr Václav 1969 Zbiroh176 (0) 1
70. Boček Josef 1968 sokol Dolany176 (0) 1
71. Kahoun Petr 1963 Praha 7176 (0) 1
72. Redlich Roman 1965 San Piego172 (0) 1
73. Šourek Václav 1966 Strýčkovy172 (0) 1
74. Sladký Jiří 1967 KPO172 (0) 1
75. Holub Jaroslav 1962 Liga 100 Praha172 (0) 1
76. Mandrysz Marcel 1968 Harley Davidson Strakonice172 (0) 1
77. Beuss Detlef 1965 LC Dosse Wittstock172 (0) 1
78. Řiháček Zdeněk 1960 Generali Pojišťovna a.s.172 (0) 1
79. Rampas Václav 1967 168 (0) 1
80. Hlaváč Miroslav 1965 168 (0) 1
81. Bičík Tomáš 1968 Delta Team Triatlon168 (0) 1
82. Schütz Petr 1962 Orlová168 (0) 1
83. Zeman Zbyšek 1969 TK Slavie Plzeň168 (0) 1
84. Urban Miroslav 1969 Hopman team Žatec168 (0) 1
85. Doskočil Jiří 1962 168 (0) 1
86. Kudrlička Rostislav 1964 Kluky u Písku164 (0) 1
87. Bečička Luboš 1961 Lazaři164 (0) 1
88. Vlček Libor 1964 Beroun164 (0) 1
89. Drapák Miroslav 1962 Veselí nad lužnicí164 (0) 1
90. Šimonovský Jiří 1964 Sedlec164 (0) 1
91. Svoboda Vladimír 1961 T.O.Veget164 (0) 1
92. Košťál Luboš 1969 STS Třenice Brod160 (0) 1
93. Vlasák Jiří 1964 Plzeň160 (0) 1
94. Ekl Jiří 1963 AC Falcon Rokycany156 (0) 1
95. Liška Libor 1961 156 (0) 1
96. Olplištil Sáva 1967 156 (0) 1
97. Miškovský Pavel 1967 Dobříšská kavárna156 (0) 1
98. Klos Václav 1960 MK Kladno156 (0) 1
99. Matthews Doug 1964 Terronska UTD156 (0) 1
100. Justych Jiří 1969 Fbc Bzová156 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 149   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: