Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

12.2. S čelovkou Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (3)
19.2. Zimní běh Litní a zámeckým parkem dětské závody Propozice Přihlášky (12)
12.3. Zimní běh v Bezděkově Propozice Přihlášky (0)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 18.9.2021 - Tuháčkův běh

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:29:12 Pavlišen Petr 1999 SK Sporting PB 200 1. 200
2. 00:29:42 Burian Tomáš 1998 Višňová 195 2. 195
3. 00:29:52 Škrlant Martin 1979 Žebrák 190 1. 200
4. 00:30:41 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 185 2. 195
5. 00:30:54 Rendl Josef 1976 tj packa praha 180 3. 190
6. 00:31:09 Pergler Lukáš 1992 Komárov 176 3. 190
7. 00:31:19 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 172 4. 185
8. 00:32:26 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 168 1. 200
9. 00:32:46 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 164 4. 185
10. 00:33:12 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 160 2. 195
11. 00:33:26 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 156 3. 190
12. 00:33:54 Souček Filip 1984 Tochovice 152 5. 180
13. 00:34:40 Raboch Ivan 1966 Žebrák 148 4. 185
14. 00:34:46 Pavlík Martin 1978 Krnov 144 5. 180
15. 00:35:06 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 140 5. 180
16. 00:35:14 Jilg Petr 1986 CAMINO 137 6. 176
17. 00:35:18 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 134 6. 176
18. 00:35:36 Nademlejnský Petr 1978 Zdice 131 6. 176
19. 00:35:36 Němec Jan 1971 Spartak Strašice 128 7. 172
20. 00:35:58 Vitásek Josef 1958 Buková 125 1. 200
21. 00:36:15 Šiman Eduard 1965 Praha 10 122 8. 168
22. 00:36:31 Osladil Martin 1977 PL Praha 119 7. 172
23. 00:36:31 Flachs Michal 1987 Podlesí 116 7. 172
24. 00:36:54 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 113 8. 168
25. 00:36:59 Ladislav Vobejda 1974 Pribram 110 9. 164
26. 00:37:23 Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres 108 10. 160
27. 00:37:30 Myslivec Michal 1986 106 8. 168
28. 00:37:33 Turek Jiří 1962 Chaloupky 104 9. 164
29. 00:37:35 Dvořák Vítězslav 1983 TTK Slavia Plzeň 102 9. 164
30. 00:38:52 Kašpar Michal 1990 Černín 100 10. 160
31. 00:39:10 Svoboda Robert 1973 Beroun 98 11. 156
32. 00:39:18 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 96 12. 152
33. 00:39:58 Čanda Jan 1985 SK Tochovice 94 11. 156
35. 00:40:24 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 90 10. 160
36. 00:40:47 Krutílek Jaroslav 1970 Krutílek team 88 11. 156
37. 00:41:07 Staněk Martin 1991 86 13. 148
38. 00:42:00 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 84 12. 152
39. 00:42:11 Bauer Martin 1977 Chlustina 82 13. 148
40. 00:42:26 Chvála Martin 1986 Březnice 80 14. 144
41. 00:43:20 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 78 13. 148
42. 00:43:22 Ježek Antonin 1949 TJ Roztoky u Křivoklátu 76 1. 200
43. 00:44:42 Mázdra Marcel 1978 Chrást 74 14. 144
44. 00:45:03 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 72 14. 144
45. 00:46:38 Novák Michal 1958 Dobříš 70 2. 195
46. 00:47:45 Magera Petr 1966 Příbram 68 15. 140
47. 00:48:52 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 66 3. 190
48. 00:54:58 Leitner Josef 1969 Příbram 64 16. 137
49. 00:55:35 Podlena Václav 1991 Hvožďany 62 15. 140
50. 01:06:10 Pavlus Jaroslav 1954 Lazaři 60 4. 185

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledkové listiny: Děti, hlavní závod, kategorie, záznam doběhu

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: