Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

24.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (35)
1.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
7.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (44)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 10.7.2016 - Lochovice - Plešivec

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:23:47 Pechek Petr 1983 Kerteam 200 1. 200
3. 00:25:08 Herda Jan 1983 SKP Nymburk 190 2. 195
4. 00:26:03 Mach Tomáš 1991 Ztělesněné zlo 185 3. 190
7. 00:26:42 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 172 4. 185
8. 00:26:49 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 168 5. 180
9. 00:27:11 Hostička Jan 1979 Příbram 164 6. 176
13. 00:28:53 Škeřík Robert 1979 Ropeta 148 7. 172
14. 00:29:03 Knap Košíře 1981 Sparta Kpšíře 144 8. 168
22. 00:30:38 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 119 9. 164
23. 00:30:39 Kavalír Josef 1982 SKP ML. Boleslav 116 10. 160
27. 00:31:32 Hartman Marek 1990 Florbal NS 106 11. 156
31. 00:32:21 Dendys Juraj 1988 Bodasy 98 12. 152
33. 00:32:27 Chochola Petr 1977 Florbal NS 94 13. 148
34. 00:32:37 Provazník Jan 1979 Bohutín 92 14. 144
38. 00:33:03 Vymětalík vladimír 1981 Maraton klub Miřejovice 84 15. 140
41. 00:33:11 Procházka Radek 1982 Road Riders 78 16. 137
42. 00:33:14 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 76 17. 134
46. 00:33:56 Flachs Michal 1987 Podlesí 68 18. 131
50. 00:34:30 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 60 19. 128
52. 00:34:55 Paranič Michal 1994 Rakovník 56 20. 125
53. 00:35:03 Gazda Vítězslav 1977 TJ Jawa Divišov 54 21. 122
56. 00:35:13 Blecha Jiří 1990 Bubákovští kocouři 48 22. 119
57. 00:35:21 Kolář František 1981 Rysy 46 23. 116
59. 00:35:41 Adam Petr 1982 Praha 42 24. 113
64. 00:36:22 Hofman Vít 1992 Bubákovští kocouři 36 25. 110
67. 00:37:24 Kolomazník Petr 1981 Zábřeh 33 26. 108
76. 00:38:34 Šimek Jan 1996 FSP Praha 24 27. 106
78. 00:39:27 Hornáček Jakub 1985 Hasiči Dobříš 22 28. 104
79. 00:39:45 Krahulec Marek 1988 Lochovice 21 29. 102
84. 00:41:34 Hula Aleš 1980 SK Jince 16 30. 100
87. 00:42:40 Vašík Miroslav 1995 Lochovice 13 31. 98
88. 00:42:45 Strejček Jiří 1983 Rysy 12 32. 96
94. 00:43:27 Kebrle Jan 1988 Hořovice 6 33. 94
98. 00:44:36 Olšovský Vítězslav 1983 Metro A 2 34. 92
102. 00:45:59 Sehnal Ariel 1987 Dukla Praha 0 35. 90
105. 00:51:27 Veselý Tomáš 1992 Bubákovští kocouři 0 36. 88

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: