Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

9.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (27)
16.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (10)
23.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 2.9.2018 - Karlštejnská 9

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:32:21 Vokrouhlík Michal 1983 Karlštejn 200 1. 200
2. 00:33:03 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 195 2. 195
6. 00:34:59 Semenchukov Maxim 1985 Running Cheff 176 3. 190
12. 00:37:00 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 152 4. 185
14. 00:37:10 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 144 5. 180
16. 00:37:43 Širanec Peter 1981 Koněprusy 137 6. 176
17. 00:37:45 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 134 7. 172
19. 00:38:35 Polák Marek 1987 HCT Atlet 128 8. 168
24. 00:39:21 Kiliján Tomáš 1984 Kladno 113 9. 164
26. 00:40:02 Roberts Shaun 1986 108 10. 160
27. 00:40:05 Brož Lubomír 1980 Příbram 106 11. 156
30. 00:40:25 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 100 12. 152
33. 00:40:52 Flachs Michal 1987 Podlesí 94 13. 148
37. 00:41:22 Kopecký Jiří 1983 Kladno 86 14. 144
38. 00:41:30 Hrubý Richard 1986 Zdice 84 15. 140
42. 00:42:16 Macík Ondřej 1993 Bykoš 76 16. 137
48. 00:43:17 Štrobl Vítězslav 1988 Tachov 64 17. 134
56. 00:45:02 Zoulek Aleš 1982 48 18. 131
58. 00:45:32 Kolařík Lukáš 1995 Karlštejn 44 19. 128
64. 00:46:56 Skalický Jan 1981 Láz 36 20. 125
65. 00:47:03 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 35 21. 122
66. 00:47:32 Hudač Peter 1985 Humpolecke střely 34 22. 119
67. 00:47:39 Hurt Lukáš 1981 Horní Počernice 33 23. 116
68. 00:48:14 Šilar Michael 1989 Liberec 25 32 24. 113
71. 00:48:47 Staněk Kamil 1986 Praha 29 25. 110
78. 00:50:37 Picka Jan 1997 gymkc 22 26. 108
80. 00:50:53 Korytář Jiří 1984 Valachiarun.cz 20 27. 106
81. 00:51:20 Smrž Martin 1996 Karlštejn 19 28. 104
83. 00:52:54 Dintar Josef 1982 Kingdžaj z Mnišku pod Brdy 17 29. 102
84. 00:53:09 Sirůček Kamil 1979 Příbram 16 30. 100
86. 00:53:36 Šedivý Jan 1984 Vyběhej se 14 31. 98
87. 00:53:43 Kuskov Igor 1988 Prsha 13 32. 96

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky, Bez čipové běhy, Fotky, Fotky 2, Fotky 3

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: