Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

12.10. Běh Bohutínem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (145)
20.10. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
9.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (16)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 8.9.2018 - Běh Kovohutěmi

Pořadí ve věkové kategorii Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v kategorii
1. 00:00:22.14 Zindulková Tereza 2011 LOKO Beroun 200
2. 00:00:23.36 Nová Barbora 2011 Příbram 195
3. 00:00:23.85 Misterková Barbora 2011 MŠ Pod Sv. Horou 190
4. 00:00:23.89 Kalová Tereza 2011 Příbram 185
5. 00:00:23.99 Schöbelová Nikolka 2011 180
6. 00:00:25.29 Šípková Natálka 2011 Příbram 506 176
7. 00:00:25.67 Šindelářová Kristýna 2011 Bruslařský klub Příbram 172
8. 00:00:25.85 Dřížďalová Gabriela 2012 Beroun 168
9. 00:00:26.45 Králová Žofie 2011 164
10. 00:00:26.57 Jíchová Viktorka 2012 MŠ Pohádka 160
11. 00:00:26.99 Buršíková Petra 2011 156
12. 00:00:27.21 Rojová Nikolka 2011 Příbram VII 152
13. 00:00:27.37 Marková Klára 2011 MŠ Sluníčko 148
14. 00:00:27.82 Šnoblová Agáta 2011 Sporting Příbram 144
15. 00:00:28.37 Kinterová Eliška 2011 MŠ Obecnice 140
16. 00:00:28.83 Drbohlavová Magdaléna 2012 Bikeclinic Junior Team 137
17. 00:00:28.98 Draier Nikol 2012 Praha 134
18. 00:00:29.6 Anýžová Zuzana 2012 Obecnice 131
19. 00:00:30. Černá Tereza 2013 SK Sporting Příbram 128
20. 00:00:30.4 Matulová Silvie 2012 MŠ PODLESÍ 125
21. 00:00:30.84 Štílcová Kateřina 2012 122
22. 00:00:31.57 Pihávková Karolína 2012 --- 119
23. 00:00:31.84 Michálková Daniela 2012 Žižkovští tygři 116
24. 00:00:32.03 Brožová Markéta 2013 MŠ Školní 113
25. 00:00:32.15 Červenková Zita 2013 Háje 110
26. 00:00:33.23 Bláhová Natálie 2011 108
27. 00:00:35.82 Brlai Nela 2013 106
28. 00:00:36.58 Smolařová Tereza 2013 104
29. 00:00:36.82 Klementova Olivie 2012 Lokomotiva Beroun 102
30. 00:00:37.9 Králová Helena 2012 Húskov 100
31. 00:00:40.99 Soukupová Sofie 2012 MŠ Sluníčko 98
32. 00:00:41.53 Novotná Karolína 2013 MŠ Sluníčko 96
33. 00:00:42.46 Marková Terezie 2014 94
34. 00:00:43.91 Dědinová Anna 2014 92
35. 00:00:45.51 Hanácková Sabina 2013 90
36. 00:00:47.19 Zástěrová Eliška 2015 Tušovice 88
37. 00:00:47.54 Zděnovcová Adélka 2014 PB IV/316 86
38. 00:00:48.71 Mrkáčková Marie 2013 Příbram - Lazec 84
39. 00:00:49.57 Vogeltanzová Anna 2014 82
40. 00:00:50.77 Erušiová Natálka 2015 Příbram 80
41. 00:00:54.38 Babáčková Anežka 2014 MŠ Perníková chaloupka 78
42. 00:00:56.03 Štilcová Adéla 2015 76
43. 00:00:57.13 Bodnárová Marika 2014 74
44. 00:00:58.63 Dandová Aneta 2014 72
45. 00:01:13.82 Tlamková Dominika 2015 Příbram 70
46. 00:01:39.43 Brůčková Amália 2016 68
47. 00:01:42.14 Koláčková Valentýna 2015 66
48. 00:01:44.53 Brožíková Monika 2016 Kokrdov 64

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Hlavní závod - celkové, Hlavní závod - kategorie, Mílaři, Děti
Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: