Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

21.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
28.9. Běh města Příbrami i dětské závody i štafety Podrobnosti Přihlášení (82)
6.10. Hořovický cvoček Podrobnosti Přihlášení (5)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 17.11.2018 - Tochovický kros Podrejžím

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:24:29 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 200 1. 200
3. 00:24:38 Wachtl Denis 1994 Praha - Stodůlky 190 2. 195
4. 00:24:51 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 185 3. 190
7. 00:26:06 Širanec Peter 1981 Koněprusy 172 4. 185
8. 00:26:30 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 168 5. 180
10. 00:26:55 Karban Jan 1995 karbikesport 160 6. 176
12. 00:26:59 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 152 7. 172
13. 00:27:12 Sobotka Jiří 1979 Rožmitál pod Třemšínem 148 8. 168
14. 00:27:40 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 144 9. 164
16. 00:28:06 Charvát Jan 1998 Zaječov 137 10. 160
20. 00:28:59 Pergler Lukáš 1992 Komárov 125 11. 156
23. 00:29:19 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 116 12. 152
24. 00:29:30 Černohorský Tomáš 1997 Internet Příbram 113 13. 148
25. 00:29:48 Souček Filip 1984 Tochovice 110 14. 144
26. 00:30:07 Škrlant Martin 1979 Žebrák 108 15. 140
29. 00:30:21 Kubeš Jiří 1995 Loko Plzeň 102 16. 137
30. 00:30:22 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 100 17. 134
33. 00:31:00 Slezák Martin 1983 SDH Nová Ves u Světlé 94 18. 131
34. 00:31:01 Brož Lubomír 1980 Příbram 92 19. 128
39. 00:31:11 Flachs Michal 1987 Podlesí 82 20. 125
46. 00:33:11 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 68 21. 122
61. 00:35:10 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 39 22. 119
63. 00:35:40 Skalický Jan 1981 Láz 37 23. 116
66. 00:36:09 Cais Pavel 1980 Milín 34 24. 113
68. 00:36:37 Vondrášek Pavel 1991 Příbram 32 25. 110
69. 00:36:37 Vondrášek Martin 1986 Praha 31 26. 108
74. 00:37:08 Edelmann Robert 1984 Team Internet Pb 26 27. 106
82. 00:41:37 Hencl Kamil 1984 B-Tech 18 28. 104
90. 00:48:08 Janoušek Vlastimil 1981 Vlajan 10 29. 102

Soubory k závodu od pořadatelů:

Roman Bonk před Tomášem Zikmundem

Fotky: Od Eleny Truhlářové

Výsledky: Celkově, Kategorie, Děti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: