Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
17.8. Mníšecký Wolfs Race i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (10)
24.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (4)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 25.11.2017 - Svatojánská 20

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:01:40 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 200 1. 200
3. 01:02:38 Ekl Tomáš 1983 Ironstar Beroun 190 2. 195
4. 01:03:12 Kubričan Lukáš 1984 185 3. 190
7. 01:04:28 Pucholt Tomáš 1994 TJ Sokol Unhošť A 172 4. 185
8. 01:05:14 Berenger Santiago 1994 Lapoja Spain 168 5. 180
9. 01:05:29 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 164 6. 176
10. 01:05:34 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 160 7. 172
12. 01:06:12 Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno 152 8. 168
14. 01:06:35 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 144 9. 164
16. 01:07:01 Bican Stanislav 1979 TJ Packa 137 10. 160
17. 01:07:10 Berka Martin 1987 AK Moravská Třebová 134 11. 156
18. 01:07:16 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 131 12. 152
22. 01:07:54 Přinda Lukáš 1980 TJ Packa Praha 119 13. 148
24. 01:08:07 Herda Jan 1983 SKP Nymburk 113 14. 144
26. 01:08:31 Souček Jiří 1993 TTT Praha 108 15. 140
27. 01:08:38 Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři 106 16. 137
29. 01:09:34 Olšan Martin 1985 tj packa praha 102 17. 134
30. 01:09:58 Čaščevoj Matěj 1993 Loko Beroun 100 18. 131
31. 01:10:00 Teplý Ondřej 1978 Hi Sport Team Praha 98 19. 128
32. 01:10:15 Martínek Tomáš 1982 LEFFI TEAM 96 20. 125
33. 01:10:17 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 94 21. 122
36. 01:10:38 Karabinoš Tomáš 1983 Praha 10 88 22. 119
37. 01:10:43 Goj Radim 1992 Bro Team Beroun 86 23. 116
38. 01:10:46 Holiček Stano 1981 84 24. 113
41. 01:13:15 Wallerer Jiří 1993 AC Falcon Rokycany 78 25. 110
49. 01:15:19 Daníček Václav 1995 62 26. 108
51. 01:15:50 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 58 27. 106
52. 01:15:52 Kraus Daniel 1990 Cheznovice 56 28. 104
54. 01:16:39 Brož Lubomír 1980 Příbram 52 29. 102
57. 01:17:04 Boldit Martin 1985 Říčany 46 30. 100
58. 01:17:12 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 44 31. 98
68. 01:19:07 Steiner Jan 1985 32 32. 96
71. 01:19:36 Hruška Martin 1983 Praha 29 33. 94
76. 01:20:46 Šváb Ondřej 1984 Milevsko 24 34. 92
77. 01:20:52 Škrlant Martin 1979 Žebrák 23 35. 90
78. 01:20:54 Štella Lukáš 1989 --- 22 36. 88
81. 01:21:27 Vaněk Vladimír 1980 Litovel 19 37. 86
84. 01:22:03 Flachs Michal 1987 Podlesí 16 38. 84
86. 01:22:14 Cipra Jiří 1981 Forrest Gump Team 14 39. 82
94. 01:24:22 Krajíček Martin 1982 Sokol Veltěž 6 40. 80
97. 01:25:42 Sládek Vilém 1979 Ďáblice Stars 3 41. 78
98. 01:25:48 Döme Radek 1988 Běžecký klub České spořitelny 2 42. 76
105. 01:27:43 Šromovský Vojtěch 1986 Actum Flyers 0 43. 74
108. 01:28:16 Cedl Jindrich 1978 Beroun 0 44. 72
109. 01:28:35 Ostárek Petr 1989 0 45. 70
113. 01:29:31 Rytych Pavel 1988 0 46. 68
114. 01:29:33 Kurka Marek 1980 PIM Běžecký klub 0 47. 66
121. 01:31:33 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 0 48. 64
123. 01:31:51 Podzemský Jan 1984 Praha 0 49. 62
126. 01:33:10 Veselý Petr 1978 Beroun 0 50. 60
129. 01:34:29 Tuček Pavel 1985 Wings For Life 0 51. 58
131. 01:35:41 Voldán Adam 1983 0 52. 56
139. 01:38:37 Lučina Josef 1980 0 53. 54
142. 01:42:07 Skalický Jan 1981 Láz 0 54. 52
145. 01:47:35 Gerec Robert 1990 0 55. 50

Soubory k závodu od pořadatelů:

Fotky od Miroslava Vondry, od Martina Šandery

Výsledky: Ženy - celkově ¦ Muži - celkově ¦ Ženy - kat ¦ Muži - katDatové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: