Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (5)
18.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (3)
22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 25.11.2017 - Svatojánská 20

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
2. 01:02:21 Brunner Radek 1974 SK Babice 195 1. 200
5. 01:04:04 Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky 180 2. 195
13. 01:06:14 Čada Radim 1976 Podkoží 148 3. 190
15. 01:06:51 Mikula Miroslav 1968 Iron Stars Beroun 140 4. 185
19. 01:07:25 Rendl Josef 1976 tj packa praha 128 5. 180
20. 01:07:46 Wallenfels Jiří 1972 Sokol Královské Vinohrady 125 6. 176
23. 01:07:58 Šára Pavel 1974 AC Praha 1890 116 7. 172
28. 01:08:40 Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun 104 8. 168
34. 01:10:24 Sajdl Filip 1973 TJ Packa Praha 92 9. 164
35. 01:10:24 Malý Jiří 1977 90 10. 160
39. 01:12:36 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 82 11. 156
43. 01:13:54 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 74 12. 152
45. 01:14:58 Tomčo Dušan 1976 70 13. 148
46. 01:15:00 Dvořák Pavel 1977 Beroun 68 14. 144
50. 01:15:38 Bittner Miroslav 1973 Vinohradské šlapky 60 15. 140
53. 01:15:53 Škába Pavel 1974 TK NOVIS Praha 54 16. 137
55. 01:16:52 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 50 17. 134
56. 01:16:58 Kroupa Štěpán 1975 Hisport Team 48 18. 131
59. 01:17:23 Šikling Radim 1976 Praha 42 19. 128
60. 01:17:27 Kindl Marek 1969 Loko Beroun 40 20. 125
62. 01:17:36 Mikeš Filip 1977 CK Vinohradské šlapky 38 21. 122
63. 01:17:44 Sýkora Robert 1972 Vinohradské šlapky 37 22. 119
65. 01:18:06 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 35 23. 116
66. 01:18:11 Rataj Pavel 1969 Rokycany 34 24. 113
67. 01:18:41 Hora Jan 1971 AKTUÁŘ Hořovice 33 25. 110
69. 01:19:15 Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno 31 26. 108
72. 01:20:12 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 28 27. 106
73. 01:20:26 Rechnovský Jan 1970 KP Praha 27 28. 104
74. 01:20:27 Hošek Radovan 1970 Beroun 26 29. 102
79. 01:20:59 Mejzr Dušan 1974 Veverky 21 30. 100
85. 01:22:13 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 15 31. 98
88. 01:22:44 Gazda Vítězslav 1977 TJ Jawa Divišov 12 32. 96
90. 01:23:37 Burian Martin 1975 Ďáblice Stars 10 33. 94
91. 01:23:45 Hašek Václav 1977 Skomelno 9 34. 92
93. 01:24:15 Prošek Luboš 1968 LokoBoys 7 35. 90
95. 01:24:38 Špína Martin 1974 Milfisk alto 5 36. 88
96. 01:25:08 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 4 37. 86
99. 01:26:00 Forejt Marcel 1976 Brdonoš Podlesí 1 38. 84
102. 01:26:28 Celina Aleš 1968 IRONSTAR Beroun 0 39. 82
103. 01:27:26 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 0 40. 80
107. 01:27:49 Fořt Jiří 1970 1970.0 0 41. 78
110. 01:29:18 Ježek Petr 1977 IAMX 0 42. 76
112. 01:29:27 Bečvář Jan 1972 Biatlon Klub Beroun 0 43. 74
118. 01:30:22 Šejnoha Michal 1975 Run Porg Praha 0 44. 72
119. 01:30:59 Šolc Jan 1974 Šolc team 0 45. 70
120. 01:31:22 Berka Martin 1977 0 46. 68
124. 01:32:19 Mařík Miroslav 1972 ENERGON Dobříš 0 47. 66
128. 01:33:33 Szabo David 1970 SK Nové Zámky SK 0 48. 64
130. 01:35:07 Nahálka Roman 1970 Beroun 0 49. 62
133. 01:36:18 Franc Daniel 1972 Karlos Gym 0 50. 60
134. 01:36:18 Vydra Karel 1972 TJ Sokol Žebrák 0 51. 58
135. 01:37:47 Žebrák Zbyněk 1971 lepus.cz Ostrava 0 52. 56
137. 01:38:25 Hubička Filip 1975 Družec 0 53. 54
138. 01:38:34 Feix Jiří 1977 Praha 0 54. 52
140. 01:39:00 Nedvídek Aleš 1972 Praha 0 55. 50
141. 01:39:24 Kostka Petr 1976 0 56. 48
143. 01:43:24 Šandera Martin 1976 BONBON 0 57. 46
144. 01:45:23 Veselý Michal 1975 CK Záluží 0 58. 44
146. 01:48:24 Lysenko Vladimír 1972 Praha 0 59. 42

Soubory k závodu od pořadatelů:

Fotky od Miroslava Vondry, od Martina Šandery

Výsledky: Ženy - celkově ¦ Muži - celkově ¦ Ženy - kat ¦ Muži - katDatové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: