Termíny závodů pro rok 2024: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

9.3. Zimní běh krajem J. J. Ryby Propozice Přihlášky (12)
17.3. Maraton okolo Orlíku Propozice Přihlášky (35)
23.3. Josefský běh v Cerhovicích dětské závody Propozice Přihlášky (7)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 28.5.2023 - Zahořanská 10

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1 . 00:38:59 Zeman Zdeněk 1993 Blatná 200 1. 200
2 . 00:40:17 Burian Tomáš 1998 Višňová 195 2. 195
3 . 00:40:39 Koudelka Filip 1991 190 3. 190
4 . 00:40:59 Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B 185 1. 200
5 . 00:41:11 Hostička Jan 1979 Příbram 180 2. 195
6 . 00:43:03 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 176 3. 190
7 . 00:43:25 Kulík David 1989 sk zahořany 172 4. 185
8 . 00:43:35 Vejmělek Šimon 1988 TK Magdaléna 168 5. 180
9 . 00:45:14 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 164 4. 185
11 . 00:46:11 Blaha Karel 1975 BK Šibla Praha 156 5. 180
12 . 00:46:27 Hromádka Ondřej 1980 D5 152 6. 176
13 . 00:46:58 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 148 7. 172
14 . 00:48:10 Zadražil Michal 1979 Hořovice 144 8. 168
15 . 00:48:28 Pavlík Martin 1978 Krnov 140 9. 164
16 . 00:49:56 Rechnovský Jan 1970 KP Praha 137 1. 200
17 . 00:50:43 Konvička Lukáš 1985 Pouště 134 6. 176
18 . 00:52:16 Mourek Petr 1973 SK Zahořany 131 2. 195
19 . 00:52:26 Kopáček Jiří 1993 Drásov 128 7. 172
20 . 00:52:26 Hejhal Roman 1982 125 10. 160
21 . 00:52:53 Turek Jiří 1962 Chaloupky 122 1. 200
22 . 00:52:56 Matys Jan 1980 SK Zahořany 119 11. 156
23 . 00:53:10 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 116 12. 152
24 . 00:54:03 Pokorný Martin 1974 SK Zahořany - ChytreNaDomacnos 113 13. 148
26 . 00:56:23 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 108 3. 190
28 . 00:56:54 Budoš Karel 1972 Wheelabrator Czech s.r.o. 104 4. 185
29 . 00:57:28 Řížek Mára 1972 Maraton Děčín 102 5. 180
30 . 00:57:45 Kodet Jarda 1979 Mokrovraty 100 14. 144
31 . 00:57:48 Král Václav 1983 Plzeň 98 15. 140
33 . 00:58:06 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 94 6. 176
35 . 01:04:47 Raschman Josef 1990 90 12. 152
36 . 01:06:05 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 88 2. 195
37 . 01:07:13 Vítů Ladislav 1973 Praha 9 86 7. 172
38 . 01:09:51 Přecechtěl Filip 1998 Zahořany - Přecící 84 13. 148

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky v pdf: děti + dospělí - celkově, děti + dospělí kategorie, Muži/ženy

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: