Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

23.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (77)
30.11. Slavnostní vyhlášení poháru i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (14)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 9.4.2016 - Jarní běh Dražovkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:25:27 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 200 1. 200
2. 00:26:43 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 195 2. 195
4. 00:26:53 Hostička Jan 1979 Příbram 185 3. 190
7. 00:28:05 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 172 4. 185
8. 00:28:21 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 168 5. 180
11. 00:28:47 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 156 6. 176
12. 00:28:49 Wallerer Jiří 1993 AC Falcon Rokycany 152 7. 172
13. 00:29:34 Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun 148 8. 168
15. 00:30:00 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 140 9. 164
16. 00:30:06 Toušek Petr 1980 Salviaparadise 137 10. 160
17. 00:30:20 Pešl Josef 1985 Loko Beroun 134 11. 156
21. 00:31:43 Bureš Pavel 1994 SK Tlustice 122 12. 152
23. 00:31:57 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 116 13. 148
24. 00:31:59 Podlena Václav 1984 Plzeň 113 14. 144
28. 00:32:33 Ludrovský Martin 1977 Kohinor Machynery 104 15. 140
30. 00:32:38 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 100 16. 137
32. 00:32:48 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 96 17. 134
33. 00:33:02 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 94 18. 131
35. 00:33:14 Pergler Lukáš 1992 Komárov 90 19. 128
36. 00:33:19 Provazník Jan 1979 Bohutín 88 20. 125
37. 00:33:20 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 86 21. 122
39. 00:33:49 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 82 22. 119
43. 00:34:29 Holeček Petr 1996 Vyběhej se 74 23. 116
44. 00:34:36 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 72 24. 113
45. 00:35:05 Hurajt Marek 1987 Hořovice 70 25. 110
47. 00:35:14 Liehne Zdeněk 1986 Loko Beroun 66 26. 108
50. 00:35:24 Malát Milan 1978 Hluboš 60 28. 104
55. 00:36:27 Pondělíček Michal 1995 Hořovice 50 29. 102
58. 00:37:25 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 44 30. 100
63. 00:38:27 Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy 37 33. 94
66. 00:39:31 Krahulec Marek 1988 Lochovice 34 35. 90
70. 00:39:59 Kubát Vlastimil 1978 Srub Hořovice 30 36. 88
72. 00:41:16 Fedorčák Ondřej 1988 Big Bulls 28 37. 86

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: