Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.8. Mníšecký Wolfs Race dětské závody Podrobnosti Přihlášení (12)
16.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
22.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2019:

Záznamů: 101-193 z celkem 193   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
101. Cabalová Petra 1983 Šneci v běhu172 (0) 1
102. Hrubá Gábina 1977 Skálíci168 (0) 1
103. Kaucká Ilona 1977 Sázava168 (0) 1
104. Winkelhőferová Dana 1980 Zruč-Senec168 (0) 1
105. Lojínová Martina 1976 Ženy v naději168 (0) 1
106. Škrabalová Markéta 1980 Jince168 (0) 1
107. Plášilová Kateřina 1976 Sokol Senohraby168 (0) 1
108. Boukalová Blanka 1980 Hostimice168 (0) 1
109. Žežulková Lenka 1982 Žebrák164 (0) 1
110. Brožová Michaela 1983 SOH Týček164 (0) 1
111. Velechovská Lucie 1980 praha164 (0) 1
112. Jandalová Hana 1977 Farma Běleč164 (0) 1
113. Melichar Lenka 1975 164 (0) 1
114. Matoušková Jitka 1977 Ženy v naději164 (0) 1
115. Procházková Lenka 1976 164 (0) 1
116. Hubená Tereza 1977 Hubík jede bomby164 (0) 1
117. Koudelková Iva 1984 Humpolecké střely160 (0) 1
118. Břicháčková Helena 1976 Mníšek pod Brdy160 (0) 1
119. Řezníčková Lenka 1980 160 (0) 1
120. Němečková Karolína 1980 160 (0) 1
121. Bílá Kateřina 1977 160 (0) 1
122. Lounková Jana 1983 Wildt160 (0) 1
123. Brotánková Jana 1983 Lochovice160 (0) 1
124. Gáborová Petra 1977 Praha160 (0) 1
125. Kratochvílová Lucie 1982 Šneci v běhu160 (0) 1
126. Čechová Šárka 1975 Běleč160 (0) 1
127. Balínková Zuzana 1982 160 (0) 1
128. Hrabáková Kateřina 1984 Hořovice160 (0) 1
129. Smolová Jitka 1978 Všenory160 (0) 1
130. Mecková Marta 1978 rafirunners156 (0) 1
131. Pšeničná Zuzana 1983 Příbram156 (0) 1
132. Merhoutová Veronika 1982 Jince156 (0) 1
133. Petružálková Eva 1981 Halouny156 (0) 1
134. Volfová Kateřina 1982 Březohorské katastrofy156 (0) 1
135. Červenková šťastná Lucie 1979 BK Čvacht156 (0) 1
136. Skolková Hana 1978 České Budějovice156 (0) 1
137. Brejchová Eva 1979 156 (0) 1
138. Burešová Jana 1984 156 (0) 1
139. Burkart Věroslava 1980 Rozběháme Česko156 (0) 1
140. Mrázková Zuzana 1979 Sokol Komárov152 (0) 1
141. Mudrová Bohumila 1982 152 (0) 1
142. Vlachová Anna 1984 Šneci v běhu152 (0) 1
143. Buličková Irena 1978 F. H. TK Dobřichovice152 (0) 1
144. Zajíčková Alena 1980 Praha152 (0) 1
145. Munzarová Petra 1984 -152 (0) 1
146. Závadská Eva 1975 152 (0) 1
147. Prunerová Eva 1979 ---148 (0) 1
148. Koutová Malvína 1979 148 (0) 1
149. Ravčuková Kateřina 1983 --148 (0) 1
150. Tarabová Jana 1975 Praha Modřany148 (0) 1
151. Milhálková Jaroslava 1979 Žižkovský tygři144 (0) 1
152. Forejtová Jitka 1979 Jdu běhat144 (0) 1
153. Sulková Renata 1983 144 (0) 1
154. Nováková Marie 1982 144 (0) 1
155. Malíková Silvie 1980 Praha144 (0) 1
156. Švejdová Jana 1981 ironroman144 (0) 1
157. Horáčková Jitka 1980 140 (0) 1
158. Ulmanová Hana 1975 Praha140 (0) 1
159. Žáčková Kristýna 1980 BogMor Praha140 (0) 1
160. Klimešová Hana 1982 140 (0) 1
161. Mazzoleni Zuzana 1981 140 (0) 1
162. Polanska Zuzana 1978 Sokol Praha Staré Město140 (0) 1
163. Kralovanská Denisa 1984 Kladno140 (0) 1
164. Hřídelová Lenka 1984 137 (0) 1
165. Smetana Varaďová kamila 1984 137 (0) 1
166. Eliášová Nikol 1975 TRI Klub Příbram134 (0) 1
167. Vyhlasová Tereza 1979 winx club134 (0) 1
168. Palková Dagmar 1981 Hejvy's Intimmate Team134 (0) 1
169. Minaříková Denisa 1980 Praha134 (0) 1
170. Magazu Radka 1978 OK Dobříš131 (0) 1
171. Kočí Petra 1979 131 (0) 1
172. Míšková Jitka 1980 RAC131 (0) 1
173. Bierhanzlová Dagmar 1976 128 (0) 1
174. Hlaváčová Lucie 1979 128 (0) 1
175. Poláková Petra 1979 Beroun125 (0) 1
176. Moldrzywová Barbora 1984 125 (0) 1
177. Šlapáková Jaroslava 1982 Cheznovice125 (0) 1
178. Matulová Alice 1978 relax122 (0) 1
179. Fabiánová Mirka 1982 Torpédo z Hořovic122 (0) 1
180. Matyášová Eva 1980 Háje119 (0) 1
181. Šafránková Martina 1976 Březnice116 (0) 1
182. Šišáková Petra 1980 Hořovice116 (0) 1
183. Megyeri Marion 1983 113 (0) 1
184. Patlejchová Hana 1980 Rožmitál pod Třemšínem110 (0) 1
185. Mošnová Markéta 1976 108 (0) 1
186. Poláková Radka 1980 Hořovice108 (0) 1
187. Vilikovská Kateřina 1978 108 (0) 1
188. Hajšmanová Natalia 1979 Příbram-Lazec106 (0) 1
189. Fialková mýlková Alena 1983 Králův Dvůr104 (0) 1
190. Váchová Stanislava 1977 104 (0) 1
191. Pihávková Věra 1983 100 (0) 1
192. Bartošová Lenka 1976 Bartošky98 (0) 1
193. Káchová Renáta 1979 Podlesí94 (0) 1

Záznamů: 101-193 z celkem 193   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: