Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

24.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (35)
1.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
7.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (44)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 16.4.2016 - Brdská stezka 50km

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 03:13:53 Muhari Gábor 1977 www.mu-ti.com 200 1. 200
2. 03:35:35 Fujáček Jan 1975 Klacky 195 1. 200
3. 03:37:07 Velička Ondřej 1983 ultramaratonec.cz 190 2. 195
4. 03:46:42 Škrabánek Petr 1960 CZ - MK Seitl Ostrava 185 1. 200
5. 03:48:19 Schiele Paul 1968 LSG Aalen 180 2. 195
6. 03:49:52 Štefl Miroslav 1972 CZ - Running klap 176 3. 190
7. 03:52:41 Maisch Andreas 1975 EK Schwaikheim 172 4. 185
8. 03:53:48 Langer Sylvio 1964 TSG Eppstein 168 2. 195
9. 03:54:28 Čada Radim 1976 Podkoží 164 5. 180
10. 03:55:07 Skripnik Štěpán 1979 CZ - Klacky.cz 160 3. 190
11. 03:57:49 Alekseev Alexander 1956 CZ - Farma Vyšehrad 156 1. 200
12. 03:58:16 Kozák Jan 1976 CZ 152 6. 176
13. 03:58:40 Šumný Milan 1976 CZ - PILOUS 148 7. 172
14. 03:59:35 Lender Jan 1973 CZ - Unicorn System 144 8. 168
15. 03:59:53 Fárník Michal 1967 CZ 140 9. 164
16. 04:00:12 Doucha Filip 1970 CZ - Praha 137 10. 160
17. 04:00:41 Juráš Jan 1984 CZ - Vegan runners Strakonice 134 4. 185
18. 04:03:00 Janči Rastislav 1982 Liptovský Hrádok 131 5. 180
19. 04:03:22 Taušer Josef 1977 CZ - FMV VŠE Praha 128 6. 176
20. 04:04:00 Strnad Ondřej 1980 CZ - Brno Medlánky 125 7. 172
21. 04:04:14 Malík Vít 1969 CZ - CEWC Borovany 122 11. 156
22. 04:07:08 Calaj Juraj 1981 CZ - JZD Mníšek 119 8. 168
23. 04:08:20 Bauer Erwin 1972 DKJK Schw. Gmünd 116 12. 152
24. 04:08:23 Škrleta Pavel 1968 CZ - Runsport Team 113 13. 148
25. 04:10:17 Marek Pavel 1968 CZ - ČAU 110 14. 144
26. 04:11:39 Dohnal Robert 1970 CZ 108 15. 140
27. 04:14:56 Siherle Borut 1965 DMP Celje 106 3. 190
28. 04:15:15 Dolejš Vít 1977 CZ 104 9. 164
29. 04:15:16 Pelc Václav 1967 CZ - Vytrvalci Strakonice 102 16. 137
30. 04:16:26 Panthen Andreas 1961 LG Buchsbaum Berlin 100 4. 185
31. 04:17:49 Belobrad Ivan 1966 CZ - Pastiny Žamberk 98 5. 180
32. 04:18:02 Bezrouk Jiří 1962 CZ - Consultech Service 96 6. 176
33. 04:18:29 Horbaj Dušan 1980 CZ - SVP Kladno 94 10. 160
34. 04:20:05 Soukal Viktor 1979 CZ - Murghab Runners 92 11. 156
35. 04:20:14 Kaesser Dietmar 1969 DJK Schwabisch Gmünd 90 17. 134
36. 04:20:42 Holub Jonáš 1990 CZ 88 12. 152
37. 04:22:06 Robnik Bogdam 1974 DMP Celje 86 18. 131
38. 04:22:39 Šimek Jan 1976 Ďolíček 84 19. 128
39. 04:23:49 Podlešák Jakub 1976 CZ 82 20. 125
40. 04:24:38 Švanda Petr 1967 IThinkBeer 80 21. 122
41. 04:24:40 Procházka Martin 1971 CZ 78 22. 119
42. 04:24:44 Polívka Petr 1976 CZ 76 23. 116
43. 04:25:06 Kučera Pavel 1971 OK Dobříš 74 24. 113
44. 04:26:57 Di cara Stephan 1969 Polevsko 72 25. 110
45. 04:27:02 Hora Jan 1971 AKTUÁŘ Hořovice 70 26. 108
46. 04:29:39 Sedláček Jan 1978 SK Plzeň Bolevec 68 13. 148
47. 04:30:19 Hübner Falk 1969 66 27. 106
48. 04:31:09 Pokorný Lubomír 1955 CZ - Rabbits Znojmo 64 2. 195
49. 04:31:42 Černický Jakub 1980 CZ 62 14. 144
50. 04:32:47 Doubek Petr 1977 CZ - PeakMachie.CZ 60 15. 140
51. 04:34:01 Fárník Tomáš 1957 CZ 58 7. 172
52. 04:34:42 Dědic Roman 1974 IThinkBeer.com 56 28. 104
53. 04:35:36 Fryč Miloslav 1955 CZ 54 3. 190
54. 04:39:33 Pokorný Pavel 1982 CZ - Dream Team Konice Znojmo 52 16. 137
55. 04:40:25 Prokop Matěj 1986 CZ - Člověk Levyt 50 17. 134
56. 04:42:55 Líška Michal 1990 CZ 48 18. 131
57. 04:43:28 Wiesner Konstantin 1966 CZ - Runningklap 46 8. 168
58. 04:44:29 Urbanec Tomáš 1977 CZ - JZD Mníšek 44 19. 128
59. 04:46:19 Tesař Václav 1976 CZ - ZLOBŘI 42 29. 102
60. 04:46:42 Sojka Robert 1977 Malá Hraštice 40 20. 125
61. 04:47:24 Žibřid Michal 1975 CZ 39 30. 100
62. 04:47:47 Janda Marek 1977 CZ - CARAMBA! Team 38 21. 122
63. 04:50:03 Šroller Vojtěch 1968 CZ - SK Lamy 37 31. 98
64. 04:50:29 Červený Miloš 1971 CZ 36 32. 96
65. 04:51:09 Bilík Martin 1968 CZ - Orel Brno-Rečkovice 35 33. 94
66. 04:51:13 Schmidt Erhard 1956 LSG Karlsruhe 34 4. 185
67. 04:51:20 Kudelňák Oldřich 1980 TREK 33 22. 119
68. 04:52:04 Červený Michal 1974 CZ 32 34. 92
69. 04:53:37 Červený Matěj 1977 CZ - Praha 31 23. 116
70. 04:54:34 Fait František 1966 CZ 30 9. 164
71. 04:54:50 Tulis Petr 1974 CZ - One Man Team Chrudim 29 35. 90
72. 04:56:47 Votava Ondřej 1967 CZ 28 36. 88
73. 04:56:56 Hons Pavel 1970 Maraton Klub Kladno 27 37. 86
74. 04:59:37 Jalůvka Tomáš 1977 CZ - CARAMBA! Team 26 24. 113
75. 05:01:09 Hanusek Martin 1969 kuklík Tyjátr 25 38. 84
76. 05:02:16 Dvořák Stanislav 1972 CZ - DHP R.C. 24 39. 82
77. 05:02:17 Stupka Tomáš 1978 23 25. 110
78. 05:03:16 Marek Václav 1956 Sherpa 22 5. 180
79. 05:03:33 Kosirnik Vasko 1948 DMP Celje 21 6. 176
80. 05:03:50 Luka Andrej 1983 DMP Celje 20 26. 108
81. 05:05:06 Svoboda Václav 1966 CZ 19 10. 160
82. 05:05:53 Šlajer Petr 1978 CZ - Ho HUMANITA Praha 18 27. 106
83. 05:07:21 Čakš Bojan 1979 DMP Celje 17 28. 104
84. 05:08:10 Holý Oldřich 1967 CZ - MMM Březnice 16 40. 80
85. 05:09:33 Rek Lukáš 1977 CZ 15 29. 102
86. 05:10:54 Chvátal Vladimír 1976 CZ - Úvaly 14 41. 78
87. 05:11:24 Kolací Petr 1974 CZ - BLK Tábor 13 42. 76
88. 05:11:50 Procházka Milan 1941 CZ - ASK Slavia Praha 12 1. 200
89. 05:12:27 Fík Zdeněk 1983 CZ 11 30. 100
90. 05:13:13 Strouhal Martin 1968 CZ 10 43. 74
91. 05:13:38 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 9 7. 172
92. 05:14:01 Mc clurkin David 1964 CZ - Syllogós M.c. 8 11. 156
93. 05:15:14 Horvat Zmago 1963 DMP Celje 7 12. 152
94. 05:15:20 Vitásek Michal 1983 CZ 6 31. 98
95. 05:16:42 Smrkovský Michal 1979 CZ - Hýskov 5 32. 96
96. 05:22:37 Horák Štěpán 1969 CZ - BEZEC.EU 4 44. 72
97. 05:24:14 Rohr Petr 1965 CZ 3 13. 148
98. 05:26:10 Psůtka Roman 1962 CZ - B.K. Capartice 2 14. 144
99. 05:27:23 Žamberský Pavel 1973 CZ - Dobřichovice 1 45. 70
100. 05:27:41 Oberski Franc 1956 DMP Celje 0 8. 168
101. 05:27:41 Simonic Odon 1952 DMP Celje 0 9. 164
102. 05:27:41 Novak Stane 1952 DMP Celje 0 10. 160
103. 05:27:43 Ulma Tomáš 1964 CZ 0 15. 140
104. 05:27:47 Kulovaný Martin 1973 Jindřichův Hradec 0 46. 68
105. 05:29:39 Klepl Filip 1966 CZ - ČAU 0 16. 137
106. 05:30:13 Klep Boštjan 1982 DMP Celje 0 33. 94
107. 05:31:37 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 0 17. 134
108. 05:34:58 Dolejš Jan 1949 TJ Sokol Unhošť 0 11. 156
109. 05:35:45 Platte Arnat 1969 Bayern.Staatsforsten 0 47. 66
110. 05:39:47 Selnar Petr 1974 CZ - BLK Tábor 0 48. 64
111. 05:39:47 Deim Karel 1974 CZ - BLK Tábor 0 49. 62
112. 05:40:18 Pospíšek Miroslav 1961 Kangsim Knights 0 18. 131
113. 05:45:42 Vysoký Ondřej 1979 CZ - W3WALKERS 0 34. 92
114. 05:47:42 Osladil Miroslav 1952 CZ - AK Olomouc 0 12. 152
115. 05:49:06 Gregorič Edo 1941 DMP Celje 0 2. 195
116. 05:51:37 Rosenthal Jan 1983 CZ 0 35. 90
117. 05:53:05 Vokuš Zdeněk 1956 CZ - Liberec 0 13. 148
118. 05:53:24 Kummer Reinhard 1947 Lauffreunde 0 14. 144
119. 05:53:24 Nutzel Johannes 1965 Team BITTEL 0 19. 128
120. 05:56:55 Kliment Libor 1989 CZ 0 36. 88
121. 05:58:51 Szabó Ludvík 1963 CZ 0 20. 125
122. 05:59:53 Trixa Marcus 1985 BMW Hams Hall 0 37. 86
123. 06:01:59 Hahn Norbert 1950 DJK Schwaebisch Gmuend 0 15. 140
124. 06:17:16 Wiesner Richard 1985 CZ 0 38. 84
125. 06:29:30 Solnička Petr 1960 CZ - AC Česká Lípa 0 21. 122
126. 06:37:39 Srbený David 1981 CZ 0 39. 82
127. 07:01:11 Bernhard Markus 1977 Running Squad Köln 0 40. 80
128. 07:08:11 Wenzel Erich 1945 DJK Schwabisch Gmund 0 3. 190
129. 07:44:20 Dahmen Gerhard 1953 Berufsschullehrer 0 16. 137

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: