Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (7)
18.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (4)
22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 24.11.2018 - Svatojánská 20

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:01:59 Janoušek Milan 1991 200 1. 200
2. 01:02:51 Minařík Petr 1976 Rokycany 195 1. 200
3. 01:02:52 Zikmund Tomáš 1999 Triatlon team Příbram 190 1. 200
4. 01:04:15 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 185 2. 195
5. 01:04:58 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 180 3. 190
6. 01:05:10 Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň 176 4. 185
7. 01:06:39 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 172 5. 180
8. 01:06:57 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 168 1. 200
9. 01:07:33 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 164 6. 176
10. 01:07:36 Zahrádka Petr 1975 LAWA-AUTHOR Hostivice 160 2. 195
11. 01:07:40 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 156 7. 172
12. 01:07:52 Čaščevoj Matěj 1993 Loko Beroun 152 8. 168
13. 01:07:58 Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky 148 3. 190
14. 01:08:08 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 144 2. 195
15. 01:09:05 Chramosta Jaroslav 1966 Jaboja Tým 140 3. 190
16. 01:09:07 Hradecký Jan 1983 Internet Příbram 137 9. 164
17. 01:09:11 Jadlovský Ondřej 1989 Dolní Žandov 134 10. 160
18. 01:09:19 Volejník Michal 1988 Praha 131 11. 156
19. 01:09:30 Herda Jan 1983 SKP Nymburk 128 12. 152
20. 01:09:34 Přinda Lukáš 1980 TJ Packa Praha 125 13. 148
21. 01:09:39 Širanec Peter 1981 Koněprusy 122 14. 144
22. 01:09:44 Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři 119 15. 140
23. 01:09:52 Kořínek Miloš 1992 Táňkyn Kulíšek 116 16. 137
24. 01:09:58 Massimo Marta 1973 Švýcarsko OS2 113 4. 185
25. 01:10:08 Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun 110 5. 180
26. 01:10:33 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 108 17. 134
27. 01:10:43 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 106 18. 131
28. 01:10:47 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 104 6. 176
29. 01:11:02 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 102 19. 128
30. 01:11:26 Mikula Miroslav 1968 Iron Stars Beroun 100 4. 185
31. 01:12:01 Urx Radek 1976 98 7. 172
32. 01:12:13 Sajdl Filip 1973 TJ Packa Praha 96 8. 168
33. 01:12:35 Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun 94 20. 125
34. 01:13:43 Holiček Stano 1981 92 21. 122
36. 01:14:12 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 88 23. 116
37. 01:14:27 Rendl Josef 1976 tj packa praha 86 9. 164
38. 01:14:44 Soušek Karel 1978 CK Vinohradské šlapky 84 10. 160
39. 01:14:59 Zvyhal Jan 1982 Biatlon Beroun 82 24. 113
40. 01:15:04 Rataj Pavel 1969 Rokycany 80 11. 156
41. 01:15:08 Bufka Zdeněk 1957 AC Česká Lípa 78 1. 200
42. 01:15:45 Kule Aleš 1984 BKČS 76 25. 110
43. 01:15:52 Pergler Lukáš 1992 Komárov 74 26. 108
44. 01:16:06 Brantál František 1981 72 27. 106
45. 01:16:12 Sladký Jiří 1967 KPO 70 5. 180
46. 01:16:21 Bidlo František 1980 VK Smíchov 68 28. 104
47. 01:16:27 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 66 29. 102
48. 01:16:30 Kahoun Filip 1968 HC Dobříš 64 6. 176
49. 01:16:33 Charvát Jan 1998 Zaječov 62 30. 100
50. 01:17:53 Mikeš Filip 1977 CK Vinohradské šlapky 60 12. 152
51. 01:18:14 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 58 13. 148
52. 01:18:37 Brabec Tomáš 1982 Úvaly 56 31. 98
53. 01:18:39 Tomčo Dušan 1976 54 14. 144
54. 01:18:41 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 52 15. 140
55. 01:18:51 Hruška Martin 1983 Praha 50 32. 96
56. 01:19:00 Mejzr Dušan 1974 Veverky 48 16. 137
57. 01:19:15 Sýkora Robert 1972 Vinohradské šlapky 46 17. 134
58. 01:19:26 Hora Jan 1971 AKTUÁŘ Hořovice 44 18. 131
59. 01:20:03 Vlček Bohumil 1960 Praha 13 42 7. 172
60. 01:20:15 Škrlant Martin 1979 Žebrák 40 33. 94
61. 01:20:33 Bubla Daniel 1967 PIM BK Divoká Šárka 39 8. 168
62. 01:20:34 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 38 9. 164
63. 01:20:35 Rechnovský Jan 1970 KP Praha 37 19. 128
64. 01:20:40 Brych Jiří 1988 Blaník Strunkovice 36 34. 92
65. 01:20:40 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 35 20. 125
66. 01:21:30 Dvořák Pavel 1977 Beroun 34 21. 122
67. 01:21:52 Buriš Peter 1977 Aerobik Team Chuchle 33 22. 119
68. 01:22:03 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 32 35. 90
69. 01:22:10 Plachý Zdeněk 1974 31 23. 116
70. 01:22:14 Flachs Michal 1987 Podlesí 30 36. 88
71. 01:22:29 Cihlář Zdislav 1964 Loko Beroun 29 10. 160
72. 01:23:04 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 28 11. 156
73. 01:23:06 Pešek Jan 1989 Abcd 27 37. 86
74. 01:23:16 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 26 24. 113
75. 01:23:46 Hošek Radovan 1970 Beroun 25 25. 110
76. 01:23:56 Frič Pavel 1955 Checomacoco 24 2. 195
77. 01:24:16 Novotný David 1981 Bonus 23 38. 84
78. 01:24:38 Turek Jiří 1962 Chaloupky 22 12. 152
79. 01:24:46 Svátek Lubomír 1958 Praha 21 3. 190
80. 01:24:49 Špína Martin 1974 Milfisk alto 20 26. 108
81. 01:25:55 Krejzar Pavel 1971 Záběhlice 19 27. 106
82. 01:26:42 Janata Miroslav 1968 Praha 18 13. 148
83. 01:26:42 Cedl Jindrich 1978 Beroun 17 28. 104
84. 01:26:51 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 16 4. 185
85. 01:27:40 Dušek Rastislav 1971 DATALINE Praha 15 29. 102
86. 01:28:01 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 14 30. 100
87. 01:28:03 Král Václav 1983 Plzeň 13 39. 82
88. 01:28:16 Glaubauf Aleš 1989 Kladno 12 40. 80
89. 01:28:53 Turský Tomáš 1983 --- 11 41. 78
90. 01:28:53 Al-Kaysy Said 1965 Aerobik Team Chuchle 10 14. 144
91. 01:29:22 Tůma Petr 1970 RUNPORG Praha 9 31. 98
92. 01:29:41 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 8 5. 180
93. 01:30:24 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 7 6. 176
94. 01:30:35 Kindl Marek 1969 Loko Beroun 6 32. 96
95. 01:30:59 Kutiš Jiří 1950 Maratón klub Kladno 5 7. 172
96. 01:31:21 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 4 33. 94
97. 01:31:41 Cibulka Radim 1989 Iron stars Beroun 3 42. 76
98. 01:32:12 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 2 34. 92
100. 01:33:53 Kašparec Petr 1962 Ajeto Lindava 0 16. 137
101. 01:35:35 Bečvář Jan 1972 Biatlon Klub Beroun 0 35. 90
102. 01:35:50 Strachota Marek 1988 0 43. 74
103. 01:36:40 Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany 0 17. 134
104. 01:36:41 Oulický Roman 1964 0 18. 131
105. 01:37:58 Lysenko Vladimír 1972 Praha 0 36. 88
106. 01:37:58 Švejnoha Pavel 1986 SDH Bezděkov pod Třemšínem 0 44. 72
107. 01:38:36 Kratěna Ivo 1980 0 45. 70
108. 01:39:03 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 0 19. 128
109. 01:39:15 Marek Jan 1991 SK Nusle 0 46. 68
110. 01:40:46 Josl Lubomir 1962 Praha 0 20. 125
111. 01:43:43 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 0 47. 66
112. 01:43:58 Kučera Pavel 1986 Praha 5 0 48. 64
113. 01:47:06 Wiener Otakar 1956 Maraton klub Kladno 0 8. 168
114. 01:51:23 Kaška Radovan 1985 Jílové u Prahy 0 49. 62
115. 01:54:21 Oswald Matěj 1993 Beroun 0 50. 60
116. 01:54:23 Homolka Tomáš 1973 Nižbor 0 37. 86
117. 01:54:24 Lachs David 1982 Beroun 0 51. 58
118. 02:09:48 Kutil Václav 1963 Praha 0 21. 122
119. 02:10:46 Tesařík Ondřej 1981 Beroun 0 52. 56
120. 02:17:42 Mísek Jan 1960 BonBon 0 22. 119
201. 00:56:00 Kučera Otakar 1945 sokol přeštice 0 1. 200
202. 00:58:18 Řápek Václav 1942 AVC Praha 0 2. 195
203. 00:58:41 Svoboda Jan 1943 Příbram 0 3. 190

Soubory k závodu od pořadatelů:

Daniela Havránková a Milan Janoušek vítězí na Svatojánské 20

Tradiční poslední závod poháru, pojmenovaný podle adresy svého startu Svatojánská č.p.20, nejspíše navždy zakotví na stadionu LOKO Beroun. V mírně deštivém dni překvapila Daniela Havránková z pražského Kerteamu loňskou vítězku a mistryni republiky na 100km Radku Churaňovou. V mužích na delší trati si nejlépe vedl kolínský Milan Janoušek. O druhé místo rozhodl strhující dlouhý těsný finiš mezi veteránem Petrem Minaříkem a juniorem Tomášem Zikmundem.

Výsledky: Celkové ¦ Kategorie

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: