Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

9.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (27)
16.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (10)
23.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2019:

Záznamů: 1-100 z celkem 411   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
1. Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram2325 (50) 22
2. Povalová Eva 1984 2305 (30) 18
3. Dziegielewska Ewelina 1985 Praha2249 (5) 13
4. Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči2243 (20) 16
5. Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká2145 (25) 17
6. Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram2102 (25) 17
7. Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun1962 (15) 15
8. Turečková Jana 1968 TK Bohutín1813 (35) 19
9. Stibalová Petra 1976 Broumy1795 (20) 16
10. Dudášová Monika 1966 SK Vlaška1774 (10) 14
11. Hartmanová Stanislava 1958 ---1689 (40) 20
12. Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd1677 (5) 13
13. Kafková Lucie 1982 Zdice1656 (0) 12
14. Svobodová Dana 1952 Příbram1499 (30) 18
15. Krejčí Jitka 1985 TJ Krejčí.cz1469 (0) 12
16. Hořejšová Hana 1960 Příbram1273 (0) 12
17. Bartošová Milada 1953 Příbram1255 (25) 17
18. Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun1244 (0) 10
19. Jandurová Iva 1985 za sebe1227 (0) 8
20. Nováková Lenka 1975 1179 (5) 13
21. Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník1177 (5) 13
22. Frantová Andrea 1985 Loko Beroun952 (0) 6
23. Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram867 (0) 6
24. Kaiserová Jiřina 1976 Příbram825 (0) 7
25. Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák775 (0) 4
26. Sirůčková Jana 1980 Příbram771 (0) 9
27. Gregorová Daniela 1974 Komárov735 (0) 5
28. Doubravová Jitka 1993 724 (0) 4
29. Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb714 (0) 5
30. Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice681 (0) 7
31. Krůtová Marcela 1971 Lhota653 (0) 6
32. Bartoňová Jana 1982 629 (0) 4
33. Rosolová Ivana 1974 TK Zdice602 (0) 4
34. Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB600 (0) 3
35. Dušková Štěpánka 1975 SK Vlaška597 (0) 4
36. Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram595 (0) 4
37. Fričková Pavla 1982 PSK Olymp Praha590 (0) 3
38. Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B565 (0) 3
39. Pechová Alice 1972 Zdice555 (0) 4
40. Večerková Marcela 1981 Veverky529 (0) 3
41. Hodačová Martina 1984 Králův Dvůr517 (0) 5
42. Krátká Jana 1992 503 (0) 4
43. Urbanová Zora 1974 ---477 (0) 3
44. Křížová Aneta 1989 460 (0) 3
45. Skalková Natálie 1988 Praha 5454 (0) 4
46. Mališová Karla 1960 USK Praha440 (0) 3
47. Maříková Veronika 1984 žádný klub434 (0) 3
48. Krejčíková Jana 1982 406 (0) 4
49. Gerychová Michaela 1982 Zaječov400 (0) 2
50. Hrstková Vladěna 1987 Kerteam390 (0) 2
51. Šatavová Lenka 1986 385 (0) 2
52. Vágnerová Gabriela 1980 Beroun381 (0) 3
53. Šindelářová Blanka 1972 380 (0) 2
54. Dlouhá Dana 1976 Maratonci Cerhovice 375 (0) 3
55. Beshirová Carmen 1998 SK Zdice371 (0) 2
56. Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni370 (0) 2
57. Soukupová Julie 1988 Forrest Gump team364 (0) 2
58. Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan363 (0) 3
59. Nováková Monika 1989 352 (0) 2
60. Houžvičková Kateřina 1984 Příbram350 (0) 4
61. Škvárová Michaela 1979 Nárysov349 (0) 3
62. Kárová Iveta 1977 Maratonci342 (0) 3
63. Štilcová Michaela 1981 333 (0) 3
64. Hasmanová Lenka 1981 Újezd324 (0) 3
65. Šebová Jana 1973 Králův Dvůr320 (0) 2
66. Dostálová Vladimíra 1976 DOSSIGN!319 (0) 3
67. Kačerová Gabriela 1976 Brdská spojka305 (0) 2
68. Karasová Pavla 1978 305 (0) 3
69. Bayerová Lenka 1968 CZ - TJ Sokol Unhošť288 (0) 2
70. Hrušková Lucie 1973 Hejvy´s intimmate Team284 (0) 2
71. Sedláčková Petra 1970 OU Roztoky284 (0) 2
72. Slámová Martina 1976 281 (0) 3
73. Benešová Alžběta 1983 Příbram275 (0) 3
74. Jírová Eva 1979 Sport - Medicine273 (0) 2
75. Vejrová Denisa 1991 Jince268 (0) 2
76. Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon267 (0) 2
77. Kuncipálová Kateřina 1993 2. ZŠ Hořovice252 (0) 2
78. Reschová Pavla 1974 Střela Žebrák247 (0) 2
79. Vesecká Renáta 1973 Příbram244 (0) 2
80. Nová Jana 1971 OK Dobříš241 (0) 2
81. Mikulová Renata 1971 ARON STARS Beroun238 (0) 2
82. Likusmá Dagmar 1970 Bojov233 (0) 2
83. Slezáková Michaela 1967 Loko Zdice226 (0) 2
84. Králová Iva 1987 Ohrazenice226 (0) 2
85. Beránková Jaroslava 1962 Žebrák224 (0) 3
86. Švarcová Barbora 1975 Žižkovský tygři222 (0) 2
87. Dragounová Jitka 1977 206 (0) 2
88. Rybáčková Soňa 1963 Beroun203 (0) 2
89. Achberger Kateřina 1977 Horymír Neumětely202 (0) 2
90. Valtová Jana 1994 Žebrák202 (0) 2
91. Šnebergerová Lucie 1983 Praha200 (0) 1
92. Placatková Bára 2000 SK Sporting Příbram200 (0) 1
93. Aschermannová Petra 1993 OK Kamenice200 (0) 1
94. Procházková Regina 1986 Spartak Praha 4200 (0) 1
95. Slavíková Lujza 1988 Praha200 (0) 1
96. Kácser Zita 1988 Debrecen200 (0) 1
97. Růžičková Kristýna 1996 VŠSK PedF UK200 (0) 2
98. Churaňová Radka 1977 TJ Lokomotiva Trutnov195 (0) 1
99. Krchová Zuzana 1990 BE Balance Rehabilitace195 (0) 1
100. Buchtova Tereza 1986 195 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 411   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: