Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

12.10. Běh Bohutínem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (145)
20.10. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
9.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (16)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 1.9.2019 - Karlštejnská 9

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:38:18 Hrstková Vladěna 1987 Kerteam 200 1. 200
2. 00:41:48 Krchová Zuzana 1990 BE Balance Rehabilitace 195 2. 195
3. 00:42:36 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 190 1. 200
4. 00:43:26 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 185 1. 200
5. 00:44:38 Dziegielewska Ewelina 1985 Praha 180 3. 190
6. 00:44:40 Povalová Eva 1984 176 2. 195
7. 00:45:59 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 172 2. 195
8. 00:46:08 Dedíková Alena 1990 168 4. 185
9. 00:46:44 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 164 3. 190
10. 00:47:13 Mališová Karla 1960 USK Praha 160 1. 200
11. 00:47:32 Kafková Lucie 1982 Zdice 156 3. 190
12. 00:47:50 Šebová Jana 1973 Králův Dvůr 152 4. 185
13. 00:48:08 Weissová Kateřina 1978 Mníšek pod Brdy 148 4. 185
14. 00:48:11 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 144 5. 180
15. 00:49:14 Šmejkalová Denisa 1983 Jince 140 5. 180
16. 00:49:17 Jandurová Iva 1985 za sebe 137 5. 180
17. 00:49:31 Daňková Lucie 1990 134 6. 176
18. 00:49:46 Sakačová Stanislava 1984 Beroun 131 6. 176
19. 00:49:50 Pechová Alice 1972 Zdice 128 6. 176
20. 00:50:00 Dušková Štěpánka 1975 SK Vlaška 125 7. 172
21. 00:50:03 Hartmanová Stanislava 1958 --- 122 2. 195
22. 00:50:21 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 119 1. 200
23. 00:50:24 Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 116 8. 168
24. 00:50:45 Fílová Lenka 1973 ATOM team 113 7. 172
25. 00:50:51 Mikulová Renata 1971 ARON STARS Beroun 110 8. 168
26. 00:51:08 Vágnerová Gabriela 1980 Beroun 108 9. 164
27. 00:51:35 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 106 2. 195
28. 00:52:03 Krpatova Jana 1990 Karlštejn 104 7. 172
29. 00:52:04 Kratochvílová Lucie 1982 Šneci v běhu 102 10. 160
30. 00:53:19 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 100 11. 156
31. 00:53:20 Kučerová Karolína 1998 98 8. 168
32. 00:53:21 Vlachová Anna 1984 Šneci v běhu 96 12. 152
33. 00:55:23 Achberger Kateřina 1977 Horymír Neumětely 94 13. 148
34. 00:56:36 Henčová Romana 1974 Malé Přílepy 92 9. 164
35. 00:57:31 Rybáčková Soňa 1963 Beroun 90 3. 190
36. 00:57:42 Malíková Silvie 1980 Praha 88 14. 144
37. 00:57:58 Clark Hana 1986 Vsetín 86 9. 164
38. 00:59:36 Svobodová Dana 1952 Příbram 84 1. 200
39. 01:00:32 Klubalová Veronika 1990 Zásmuky 82 10. 160
40. 01:00:32 Kratochvílová Lenka 1990 80 11. 156
41. 01:01:26 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 78 4. 185
42. 01:02:18 Mazzoleni Zuzana 1981 76 15. 140
43. 01:02:33 Krejčí - Gabrielová Jana 1973 Gymnázium Beroun 74 10. 160
44. 01:02:42 Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice 72 11. 156
45. 01:03:09 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 70 5. 180
46. 01:08:11 Bartošová Milada 1953 Příbram 68 2. 195
47. 01:19:06 Kosinová Veronika 1990 Domoušice 66 12. 152

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky, výsledky běhů nejmenších dětí

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: