Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (7)
18.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (6)
22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 28.9.2019 - Běh města Příbrami

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:34:58 Budil Roman 1997 PK VYTRVALCI RB 200 1. 200
2. 00:36:26 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 195 2. 195
3. 00:37:50 Rektor Antonín 1975 Modřany 190 1. 200
4. 00:38:19 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 185 3. 190
5. 00:39:06 Bobek Tomáš 1988 SK Metylovice 180 4. 185
6. 00:39:14 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 176 1. 200
7. 00:39:18 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 172 5. 180
8. 00:39:25 Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B 168 2. 195
9. 00:39:48 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 164 6. 176
10. 00:39:53 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 160 2. 195
11. 00:40:11 Kovář Michal 1971 Sokol Unhošť 156 3. 190
12. 00:40:11 Stewart Eddie 1956 Spartak Praha 4 152 1. 200
13. 00:40:21 Hesoun Tomáš 1987 148 7. 172
14. 00:40:24 Vladyka Jan 1992 144 8. 168
15. 00:40:27 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 140 4. 185
16. 00:40:55 Zych Jakub 1994 Přední Pořičí 137 9. 164
17. 00:41:03 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 134 5. 180
18. 00:41:19 Malina Petr 1969 Borek 131 3. 190
19. 00:41:21 Haník Zdeněk 1986 Nymburk 128 10. 160
20. 00:41:24 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 125 11. 156
21. 00:41:37 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 122 12. 152
22. 00:41:59 Hviźď Leoš 1990 119 13. 148
23. 00:42:30 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 116 14. 144
24. 00:42:42 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 113 6. 176
25. 00:42:43 Pergler Lukáš 1992 Komárov 110 15. 140
26. 00:42:48 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 108 4. 185
27. 00:43:07 Vacarda Vladimír 1959 AC Slovan Liberec 106 2. 195
28. 00:43:10 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 104 7. 172
29. 00:43:24 Koláček Jan 1985 --- 102 16. 137
30. 00:44:19 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 100 8. 168
31. 00:44:45 Brož Lubomír 1980 Příbram 98 17. 134
32. 00:44:54 Nebřenský Aleš 1982 Vysoký Chlumec 96 18. 131
33. 00:45:45 Zadražil Michal 1979 Hořovice 94 9. 164
34. 00:45:47 Mejzr Dušan 1974 Veverky 92 10. 160
35. 00:45:56 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 90 11. 156
36. 00:46:04 Pechr Miroslav 1983 Brdonoš Podlesí 88 19. 128
37. 00:46:09 Vitásek Josef 1958 Buková 86 3. 190
38. 00:46:14 Turek Jiří 1962 Chaloupky 84 5. 180
39. 00:46:15 Flachs Michal 1987 Podlesí 82 20. 125
40. 00:46:18 Halaburda Josef 1981 Forever Píst 80 21. 122
41. 00:46:20 Hnízdil Martin 1991 78 22. 119
42. 00:46:26 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 76 6. 176
43. 00:46:29 Černohorský Jan 1990 Příbram 74 23. 116
44. 00:46:30 Horáček Petr 1980 72 24. 113
45. 00:46:46 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 70 7. 172
46. 00:46:53 Kříž Pavel 1979 68 12. 152
47. 00:47:11 Chrastina Jaroslav 1973 --- 66 13. 148
48. 00:47:17 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 64 14. 144
49. 00:47:19 Bambas Petr 1981 --- 62 25. 110
50. 00:47:37 Matyáš Radek 1977 Háje 60 15. 140
51. 00:47:38 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 58 4. 185
52. 00:48:02 Vašíček Milan 1980 Příbram 56 26. 108
53. 00:48:02 Holášek Jakub 1986 54 27. 106
54. 00:48:07 Hřídel Radek 1974 Příbram 52 16. 137
55. 00:49:35 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 50 17. 134
56. 00:49:47 Erdinger Josef 1981 Komárov 48 28. 104
57. 00:50:12 Kříž Zbyněk 1981 46 29. 102
58. 00:50:26 Štilec Jindřich 1979 44 18. 131
59. 00:50:46 Krutílek Jaroslav 1970 Krutílek team 42 19. 128
60. 00:50:50 Salivar Pavel 1994 40 30. 100
61. 00:50:50 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 39 8. 168
62. 00:50:51 Drapák Miroslav 1962 Veselí nad lužnicí 38 9. 164
63. 00:50:58 Mácha Václav 1984 37 31. 98
64. 00:51:55 Švenda Václav 1974 MěÚ Příbram 36 20. 125
65. 00:52:33 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 35 5. 180
66. 00:53:03 Čanda Jan 1985 SK Tochovice 34 32. 96
67. 00:53:14 Dedík Pavel 1994 Dobříš 33 33. 94
68. 00:53:22 Čech Martin 1990 Říčany 32 34. 92
69. 00:53:26 Dostál Tomáš 1989 Příbram 31 35. 90
70. 00:53:44 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 30 10. 160
71. 00:54:43 Sedláček Ondřej 1977 Triklub Příbram 29 21. 122
72. 00:54:46 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 28 11. 156
74. 00:56:08 Skalický Jan 1981 Láz 26 36. 88
75. 00:56:26 Ernst Michal 1977 THC Bohutín 25 23. 116
76. 00:57:11 Dítě Martin 1968 Štěchovice 24 12. 152
77. 00:57:53 Hons Pavel 1980 23 37. 86
78. 00:58:01 Bodnár Miroslav 1986 Bodíci 22 38. 84
80. 00:58:40 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 20 39. 82
81. 00:58:46 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 19 1. 200
82. 00:59:16 Novák Michal 1958 Dobříš 18 6. 176
83. 00:59:23 Magera Petr 1966 Příbram 17 13. 148
84. 01:01:07 Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky 16 7. 172
85. 01:01:26 Vancl Daniel 1981 Písek 15 40. 80
86. 01:01:34 Holub Filip 1996 Příbram 14 41. 78
87. 01:02:22 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 13 8. 168
88. 01:05:20 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 12 9. 164
89. 01:10:23 Koloc Pavel 1965 AC Total Zero 11 14. 144
90. 01:13:52 Leitner Josef 1969 Příbram 10 15. 140
91. 01:14:03 Malý Zdeněk 1942 Loko Beroun 9 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Fotky od Luboše Tomana

Výsledky v pdf: Děti, Ženy 5km, Muži 10km, Kategorie, Štafety
Kontrolní záznam doběhu dospělých

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: