Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (7)
18.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (6)
22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 12.10.2019 - Běh Bohutínem

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:27:46 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 200 1. 200
2. 00:28:06 Pavlišen Petr 1999 SK Sporting PB 195 2. 195
3. 00:28:16 Šimurda Richard 1971 ÚSK CS Plzeň 190 1. 200
4. 00:28:22 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 185 2. 195
5. 00:28:30 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 180 3. 190
6. 00:28:48 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 176 4. 185
7. 00:29:21 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 172 3. 190
8. 00:29:44 Vladyka Jan 1992 168 5. 180
9. 00:30:02 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 164 4. 185
10. 00:30:35 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 160 5. 180
11. 00:30:51 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 156 6. 176
12. 00:30:53 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 152 1. 200
13. 00:31:05 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 148 7. 172
14. 00:31:12 Pergler Lukáš 1992 Komárov 144 8. 168
15. 00:31:49 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 140 6. 176
16. 00:32:35 Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 137 1. 200
17. 00:32:39 Nenadál Jaroslav 1958 Praha 1 134 1. 200
18. 00:33:06 Vitásek Josef 1958 Buková 131 2. 195
19. 00:33:12 Turek Jiří 1962 Chaloupky 128 2. 195
20. 00:33:33 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 125 3. 190
21. 00:33:41 Osladil Miroslav 1977 SK HZ Team 122 7. 172
22. 00:34:03 Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 119 3. 190
23. 00:34:19 Bambas Petr 1981 --- 116 9. 164
24. 00:34:20 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 113 4. 185
25. 00:35:07 Hatina Pavel 1981 Drozdov 110 10. 160
26. 00:35:13 Černohorský Jan 1990 Příbram 108 11. 156
27. 00:35:36 Šnobl Jiří 1959 Příbram 106 4. 185
28. 00:35:38 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 104 5. 180
29. 00:35:38 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 102 8. 168
30. 00:36:43 Pech Luboš 1974 Bohutín 100 9. 164
31. 00:36:44 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 98 12. 152
32. 00:36:44 Jung Václav 1977 Beroun 96 10. 160
33. 00:37:12 Štilec Jindřich 1979 94 11. 156
34. 00:37:54 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 92 5. 180
35. 00:38:11 Kučera Václav 1976 Sparta Věšín 90 12. 152
36. 00:38:19 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 88 13. 148
37. 00:38:27 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 86 6. 176
38. 00:38:59 Šusta Miloslav 1966 Cetyně 84 7. 172
39. 00:39:42 Bauer Martin 1977 Chlustina 82 14. 144
40. 00:39:58 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 80 13. 148
41. 00:40:07 Svoboda Jan 1943 Příbram 78 1. 200
42. 00:40:17 Čanda Jan 1985 SK Tochovice 76 14. 144
43. 00:40:34 Folberger Milan 1975 Modřany 74 15. 140
44. 00:40:43 Skalický Jan 1981 Láz 72 15. 140
45. 00:41:10 Achač Milan 1979 Příbram 70 16. 137
46. 00:41:40 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 68 6. 176
47. 00:42:24 Magera Petr 1966 Příbram 66 8. 168
48. 00:43:22 Švarc Vít 1981 Příbram 64 16. 137
49. 00:44:01 Novák Michal 1958 Dobříš 62 7. 172
50. 00:44:48 Trávníček Jiří 1982 Bohutín 60 17. 134
51. 00:47:01 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 58 8. 168
52. 00:50:39 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 56 9. 164
53. 00:55:42 Leitner Josef 1969 Příbram 54 9. 164

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky v pdf:Děti, Dospělí a dorost celkově, Dospělí a dorost kategorie, časy kol

Fotky: od Lucie Humlové, od Václava Bužka

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: