Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (7)
18.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (6)
22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 9.11.2019 - Podzimní běh Dražovkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:26:40 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 200 1. 200
2. 00:27:49 Šimurda Richard 1971 ÚSK CS Plzeň 195 1. 200
3. 00:28:03 Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň 190 2. 195
4. 00:28:15 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 185 2. 195
5. 00:28:26 Hostička Jan 1979 Příbram 180 3. 190
6. 00:28:39 Čaščevoj Matěj 1993 Loko Beroun 176 3. 190
7. 00:28:43 Rendl Josef 1976 tj packa praha 172 4. 185
8. 00:28:59 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 168 1. 200
9. 00:29:08 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 164 2. 195
10. 00:29:18 Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun 160 4. 185
11. 00:29:21 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 156 5. 180
12. 00:29:31 Širanec Peter 1981 Koněprusy 152 5. 180
13. 00:29:37 Novák Vojta 2000 J+V Team 148 1. 200
14. 00:29:49 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 144 6. 176
15. 00:30:05 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 140 6. 176
16. 00:30:30 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 137 3. 190
17. 00:30:31 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 134 7. 172
18. 00:30:32 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 131 7. 172
19. 00:30:38 Pergler Lukáš 1992 Komárov 128 8. 168
20. 00:30:50 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 125 9. 164
21. 00:31:25 Rataj Pavel 1969 Rokycany 122 4. 185
22. 00:31:33 Zvyhal Jan 1982 Biatlon Beroun 119 10. 160
23. 00:31:53 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 116 11. 156
24. 00:31:55 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 113 12. 152
25. 00:32:05 Raboch Ivan 1966 Žebrák 110 5. 180
26. 00:32:21 Michalík Michal 1980 Pětiboj Plzeň 108 13. 148
27. 00:32:33 Turek Jiří 1962 Chaloupky 106 6. 176
28. 00:33:04 Vitásek Josef 1958 Buková 104 1. 200
29. 00:33:08 Ritsch Erik 1977 HS Brdy 102 8. 168
30. 00:33:12 Rumpík Viktor 1988 Loko Beroun 100 14. 144
31. 00:33:12 Švejcar Ondřej 1985 Družec 98 15. 140
32. 00:33:16 Zadražil Michal 1979 Hořovice 96 9. 164
33. 00:33:21 Trojan Filip 1974 Beroun 94 10. 160
34. 00:33:29 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 92 11. 156
35. 00:34:04 Osladil Miroslav 1977 SK HZ Team 90 12. 152
36. 00:34:08 Kindl Marek 1969 Loko Beroun 88 7. 172
37. 00:34:21 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 86 13. 148
38. 00:34:23 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 84 8. 168
39. 00:34:28 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 82 9. 164
40. 00:34:31 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 80 14. 144
41. 00:34:34 Vlasák Jiří 1964 Plzeň 78 10. 160
42. 00:35:06 Valdman Josef 1975 Beroun 76 15. 140
43. 00:35:21 Maruš Lukáš 1980 74 16. 137
44. 00:35:34 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 72 16. 137
45. 00:35:45 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 70 17. 134
46. 00:35:50 Bečvář Jan 1972 Biatlon Klub Beroun 68 18. 131
47. 00:35:58 Hrach Václav 1974 Spartak Hořovice 66 19. 128
48. 00:36:15 Pichlík Roman 1977 RAC Cerhovice 64 20. 125
49. 00:36:35 Cibulka Radim 1989 Iron stars Beroun 62 17. 134
50. 00:36:37 Šnobl Jiří 1959 Příbram 60 2. 195
51. 00:36:48 Frühauf František 1975 Ohrazenice 58 21. 122
52. 00:36:49 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 56 3. 190
53. 00:36:53 Justych Jiří 1969 Fbc Bzová 54 11. 156
54. 00:36:54 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 52 22. 119
55. 00:37:02 Šaman Hynek 1974 Beroun 50 23. 116
56. 00:37:11 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 48 18. 131
57. 00:37:17 Pech Luboš 1974 Bohutín 46 24. 113
58. 00:37:29 Jung Václav 1977 Beroun 44 25. 110
59. 00:37:38 Kašpar Michal 1990 Černín 42 19. 128
60. 00:37:40 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 40 26. 108
61. 00:37:49 Čanda Jan 1985 SK Tochovice 39 20. 125
62. 00:38:10 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 38 27. 106
63. 00:38:15 Bauer Martin 1977 Chlustina 37 28. 104
64. 00:38:19 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 36 4. 185
65. 00:38:38 Kafka Petr 1982 Zdice 35 21. 122
66. 00:38:46 Šusta Miloslav 1966 Cetyně 34 12. 152
67. 00:38:57 Filip Karel 1955 MK Kladno 33 5. 180
68. 00:39:00 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 32 6. 176
69. 00:39:10 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 31 13. 148
70. 00:39:49 Charvát Jiří 1978 Kvaň 30 29. 102
71. 00:40:02 Hrubý Richard 1986 Zdice 29 22. 119
72. 00:40:03 Rydrych Tomáš 1986 Komárov 28 23. 116
73. 00:40:30 Holub Tomáš 1990 Rejkovice 27 24. 113
74. 00:40:43 Dítě Martin 1968 Štěchovice 26 14. 144
75. 00:41:16 Mach Jiří 1981 RAC 25 25. 110
76. 00:41:22 Molčan Petr 1957 Příbram 24 7. 172
77. 00:41:37 Kaprhál Jan 1979 Rpety 23 30. 100
78. 00:41:52 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 22 8. 168
79. 00:42:13 Šlajs Petr 1983 Kublov 21 26. 108
80. 00:42:43 Magera Petr 1966 Příbram 20 15. 140
81. 00:42:55 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 19 16. 137
82. 00:44:39 Dřížďal Jiří 1979 Beroun 18 31. 98
83. 00:46:22 Vaněk Tomáš 1999 RAC 17 27. 106
84. 00:48:19 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 16 9. 164
85. 00:49:22 Korbel Václav 1975 15 32. 96
86. 00:51:31 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 14 10. 160
87. 00:53:41 Leitner Josef 1969 Příbram 13 17. 134
200. 00:15:16 Bartoš Martin 2001 Lazsko 0 2. 195
201. 00:20:45 Svoboda Jan 1943 Příbram 0 1. 200
202. 00:24:06 Kříž Vladimír 1943 SK Sporting Příbram 0 2. 195
203. 00:25:18 Malý Zdeněk 1942 Loko Beroun 0 3. 190
204. 00:33:54 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 0 4. 185

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: